Archiv 2015

Sportovní kalendář a náplň závodů 2016
 
 
Celkové výsledky SVČ ligy 2015 ve volném programu
 
Naděje nejml.B: 1.místo - Nikola Dupalová
 
Naděje mladší: 2.místo - Valerie Savková
                       3.místo - Nela Dupalová
 
Kadetky mladší: 3. Anna Maršálková
 
Kadetky starší: 1.-2. Lucie Toušová
 
Juniorky: 1. Kateřina Savková
              2. Terezie Kubínová
 
 
 

Finále Českomoravského poháru ve společných skladbách - linie B

 

Konalo se 29. 11. ve Sportovní hale na  Zeleném pruhu v Praze jako memoriál trenérky M. Morávkové. Oddíl GSK připravil letos dívky na rekordních 6 skladeb. Do nedělního finále postoupily 2 týmy. Družstvo 11ti - 12ti letých  dívek:K. Lánová, E. Komárová, E. Nečasová , B. Postlová ,  V. Strnadová a K. Rezková pod vedením trenérky  R. Tománkové, vybojovalo  6. místo ! 

Dorostenky: N. Fousková, V. Láchová a budoucí maturantky V. Hálová, M. Kociánová a A. Ratzenbeková pod vedením trenérky M. Vavruškové získaly 7. místo ! Bohužel , ze zdravotních důvodů  chyběly K. Hanušová a L. Rídlová . V konkurenci hlavně oddílů z Prahy a Brna  jsou tato umístění úspěchem. Do  finále ČMP postupovalo v 6ti kategoriích po  3 závodech  vždy jen 5 nejlepších týmů  z Čech  a  5 nejlepších  z Moravy. Soutěže ve společných skladbách jsou vyvrcholením soutěží v moderní gymnastice. Na republikové úrovni závodilo 95 skladeb v linii B a 48 skladeb v linii A. Těchto soutěží se tak  zúčastnilo více než 850 gymnastek  a mnohé další ještě na oblastní úrovni. Účast na těchto závodech  stoupá na všech úrovních - v našem oddíle, v oblasti i v celém Česku. Jen tak dál !

Celkové výsledky v záložce. foto zde peta39.rajce.idnes.cz/Finale_CMP_Praha_29.11.2015

 

 

 

Klokan 2015 - 21.11.2015 TJ Bohemians Praha

 

Na svůj poslední závod v roce 2015 vyjely 2 trojičky, které startovaly v kategorii nadějí starších a juniorek. Obě skladby se velmi líbily. Děvčata Anička Maršálková, Nela Dupalová a Valinka Savková si domů odvezla zlaté medaile a jejich trojička tak uzavřela svoji zlatou sezónu. Moc gratulujeme a přejeme, aby se stejně dařilo i v novém roce. 

 

Ostatní foto ze závodu zde peta39.rajce.idnes.cz/Klokan_21.11.2015_Praha

 

 

III. kolo Českého poháru linie B - 21.11.České Budějovice

 

Závodnice GSK II. a IV. kategorie si výsledným umístěním v Českém poháru zajistila účast na celorepublikovém finále 29.11. v Praze, přejeme hodně štěstí!!

Výsledky z posledního kola ČP v záložce výsledky 2015.

 

 

Oblastní přebor ve spol.skladbách, dvojic, trojic, IV. a VI. kolo Severočeské ligy - 15.11.Jablonec n.N.

 

Oblastní přebor ve společných skladbách 2015  se konal 15.11. v Jablonci nad Nisou. Zúčastnilo se ho 26 týmů z 10ti oddílů Ústeckého a Libereckého kraje. Chválíme  ústecká  děvčata  za velmi dobré výkony. Skladby  trenérek  L. Kyralové, K. Dupalové, L. Kubínové,  R. Tománkové i M. Vavruškové, vybojovaly stříbrné medaile. Ani naše malé dívky startující poprvé pod vedením nadějné trenérky V. Hálové se skladbou" FROZEN" nezklamaly. Skončily na 5. místě. Skvělým výkonem s kužely se v odpoledním závodu dvojic a trojic zaskvěly a zlatou  získaly N. Dupalová, A. Maršálková a V. Savková

 

Proběhlo i IV. a VI. kolo Svč. ligy ve volných sestavách:

V nadějích nejmladších skončila Nikolka Dupalová  2., její sestra Nela Dupalová v nadějích mladších zvítězila a Valerie Savková byla 3. Na 3. místě zazářila  i Klaudie Dobešová. V kadetkách mladších zaujala  a bronz získala A. Maršálková. V kadetkách starších vybojovala  zlato Lucie Toušová  a v juniorkách za obtížné sestavy plné rizik získala prvenství Terezie Kubínová před  Kateřinou Savkovou. Všem gratulujeme.

Přejeme další úspěchy v pohárových soutěžích a skvělou přípravu na rok 2016.

 
Výsledky v záložce, foto ze závodu zde peta39.rajce.idnes.cz/OP_Jablonec_n.N._15.11.2015/
 
 
Podzimní dráček - 7.11.2015 Rumburk
 
7.11. se v Rumburku uskutečnil závod Podzimní dráček, jak ve společných skladbách , tak KP a jednotlivkyních. Děvčata trenérek K.Dupalové, L.Kyralové a M.Šafrové si odvezla řadu medailí .V KP získala stříbrnou medaili Eliška Mašínová a Karolína Bláhová, v kategorii nadějí nejmladších získaly také stříbrné medaile holčičky Terezka Pechová a Klaudinka Dobešová. Pro tyto holčičky je to veliký úspěch. Nejúspěšnější byla Anička Maršálková r.2004, která za svou sestavu BN získala zlatou medaili. Velikou radost udělala trenérkám pódiová skladba bez náčiní ve složení Terezka Pechová, Sofie Mašková,Terezka Tomanová,Anežka Mašínová, Nikolka Dupalová,Anička Jurčová.Tato skladba se opět posunula dopředu a získala 4. místo ze 6 skladeb. Trojička nadějí starších Valinka Savková, Nelinka Dupalová a Anička Maršálková si odvezla zlato.
 
foto ze závodu zde peta39.rajce.idnes.cz/Podzimni_dracek_Rumburk_7.11.2015, výsledky v záložce 
 
 
Vinohradský pohár - 1.11.2015 Praha
 
V neděli 1.11. se děvčátka ročník 2008 a ml. zúčastnila již druhého závodu ve společných skladbách - Vinohradský pohár. Tato skladbička stále sbírá zkušenosti a závod od závodu se zlepšuje. Přechod ze ZPMG, kdy holčičky cvičily pouze sestavičku BN a akrobacii, je pro ně veliká změna. Již to, že si skladbičku pamatují a pokouší se zvládat některé jednoduché prvečky, je veliký posun dopředu.
Celkové výsledky v záložce
 
 
Třebíčský pohár - 31.10.2015 Třebíč 
 
31.10.2015 se trojička ve složení Anička Maršálková, Valinka Savková a Nelinka Dupalová zúčastnila závodu  Třebíčský pohár v Třebíči. Tento závod měl mezinárodní zastoupení a děvčata mohla startovat i ve vyšší kategorii nadějí starších v jednotlivkyních a zkusit si tak přechod do nadějí starších v roce 2016. Ze závodu si trojička přivezla krásné třetí místo a bronzovou medaili, bodově byla 2.-3. Rovněž v jednotlivkyních zazářila Anička Maršálková, která si odvezla stříbrnou medaili.
 
 
1.kolo Českého poháru - 25.10.2015 Mariánské Lázně 
 
Ústecké gymnastky se v silné konkurenci hlavně pražských oddílů neztratily. Byly to závody začínající podiovkové sezony. Oddíl GSK vyslal na tento závod 3 družstva. Mnoho družstev se nevyvarovalo pádů náčiní, hlavně ve výměnách. Škoda, že i našim dívkám se podařilo zacvičit  vždy jen jedno ze dvou provedení a tak skončila vždy uprostřed závodního pole. V 1.kategorii 2004 a ml. byly dívky na 7.místě, ve 2.kategorii 2003 a ml. vybojovaly 6. místo a ve 4.kategorii 1999 a st. skončila děvčata ve velmi vyrovnané soutěži na 5.místě. Na úvod soutěží byly trenérky L.Kubínová, R.Tománková a M.Vavrušková spokojeny s výkony svých svěřenkyň jen částečně. Snad jim další tréninková píle pomůže zacvičit dobře obě skladby a výkony v dalších závodech budou bez velkých chyb. Hodně štěstí do dalších bojů.
 

 

 

Cena města Chomutov - 17.10.2015
 
V sobotu 17.10. se v Chomutově konal první závod letošní podzimní sezony ve společných skladbách, dvojic a trojic. Z našeho oddílu se nejlépe umístila trojice našich nadějí starších - Anna Maršálková, Valerie Savková a Nela Dupalová. Děvčata získala krásné zlaté medaile! Moc gratulujeme! 
 
Celkové výsledky v záložce, foto zde peta39.rajce.idnes.cz/Cena_mesta_Chomutov_17.10.2015
 
 
 
MČR juniorek 26.9.2015 Brno
 

 

Jedinou reprezentantkou naší oblasti i GSK v této soutěži  byla  15ti letá  Terezie  KubínováNominovala se i Kateřina Savková, ale omluvila se ze zdravotních důvodů.  Ve vysoké konkurenci juniorských  reprezentantek i dívek z Center talentované mládeže v Brně , Praze a Čes. Budějovicích, předváděla Terezka velmi dobré , bojovné výkony. Škoda dvou velkých pádů náčiní v sestavě s míčem. Nízká známka za tuto sestavu ji odsunula  celkově na 27. místo. Velmi se líbila sestava s obručí i s kužely.

Věříme , že píle a bojovnost naší závodnici vydrží i do další gymnastických  sezon. Držíme palce.

 

 
 
Soustředění Terezín 2015
 
 
Nábor dívek r.2008 a mladší do oddílu GSK
 
Oddíl GSK pořádá nábor nových holčiček, které mají rády pohyb!
Ve středu 2.9. a v pondělí 7.9. - nábor holčiček ročník narození 2008 a mladší
V úterý 8.9. a v úterý 15.9. - nábor holčiček pouze ročník narození 2010, 2011
 
Nábor se koná v tělocvičně Gymnázia V. Šmejkala vždy v 16. - 17. hodin.
 
 
Moudrá sova 2015
 
Dne 13.6.15 se uskutečnil poslední závod před prázdninami Moudrá sova. I na tomto závodě se holčičky z GSK umístily velmi dobře a to zásluhou trenérek Marušky Šafrové a Kačky Dupalová. V kat. 0.B r. 2009, 2010 obsadila Adélka Albrechtová 1. místo. Startovalo 11 závodnic. V kategorii 0.A obsadila Markétka Mokrá (r.2008) 4. místo a Anička Jurčová (r.2008) 5.místo. Startovalo 15 holčiček. V kategorii 0.A1 obsadila Kristýnka Kučerová také krásné 1.místo a Adélka Prousková 8.místo.
 

 

8.6.2015
 
Výborná maturantka, Kateřina Hanušová, získala stříbro na MČR KP 7.6.15 v Chomutově!
 
komentář trenérky Miluše Vavruškové:
Kačka předvedla skvělý taneční i technicky výborný výkon v sestavě s míčem i kužely. Celkově nejvyšší bodové ohodnocení získala společně s N. Horákovou z Brna. Dle pravidel však rozhoduje nejvyšší známka závodu a tak titul mistryně v kategorii ženy patří soupeřce. Výbornými výkony zaujaly i další severočeské gymnastky: Tereza Žižková (SC 80 Chomutov) - 4. místo v kat. ženy, Tereza Štolová (MIKA Chomutov) - 3. místo v kat. I.VTP, Katka Nováková (MIKA Chomutov) - 1. místo v kat. II.VTP a Zuzka Mindlová v kat. III.VTP(Sokol Jablonec) - 6. místo. Na MČR kombinovaného programu se nominovala 4 severočeská družstva. Mezi 17ti družstvy vybojovaly Severočešky 2., 7., 11. a 12. místo. Soutěž se konala v nové sportovní hale ve Spořicích u Chomutova, vynikající organizace se ujal oddíl MIKA Chomutov. Děkujeme a gratulujeme.

 

 

 

MČR nadějí mladších 30.5.2015 - Brno
 
Ve dnech 30.-31.5.2015 se v Brně uskutečnilo MČR nadějí mladších a starších. Obě závodnice, jak Nelinka Dupalová tak Valinka Savková reprezentovaly oddíl GSK Ústí nad Labem a svého úkolu dobře reprezentovat se zhostily na výbornou. V konkurenci závodnic ze středisek obsadila Valinka 19. místo a Nela 20. místo, což je pro obě velikým úspěchem. Obě skončily jen krůček za finálovou účastí. Startovalo celkem 48 závodnic.
 
 
30.5.2015
Ústecký deník
 
 
Oblastní přebor KPMG Liberec 24.5.2015
 
Závodnice kombinovaného programu startovaly v neděli v Liberci na Oblastním přeboru Severočeské oblasti. Našemu oddílu se dařilo jen v kategorii ženy, ve které získala Kateřina Hanušová titul přebornice Severočeské oblasti, čímž si zajistila postup na MČR, které se koná 7.6. v Chomutově. Moc gratulujeme!
 
Zároveň proběhlo 5. a 6. kolo Severočeské ligy, kde se několik našich závodnic umístilo do 6. místa:
 
5. kolo ligy KP - III.VTP - 5.-6. místo - Kristýna Lánová
                          II. VTP - 3. místo - Sabina Krejčí       
                          ženy - 1. místo - Kateřina Hanušová
 
6. kolo ligy KP - III.VTP - 5.-7. místo - Karolína Bláhová
                          ženy - 2. místo - Kateřina Hanušová
 
Celkové výsledky v záložce, foto zde peta39.rajce.idnes.cz/Oblastni_prebor_KP_Liberec_24.5.2015
 
 
 
Májová pohoda Rumburk 23.5.2015
 
V sobotu se konal krásný závod ve Vilémově Májová pohoda. Holčičkám se závod vydařil a GSK přivezlo řadu medailí. V kategorii 2009 a ml. získala za 1.místo Nikolka Dupalová zlatou medaili, v kategorii 2008 startovala Terezka Pechová, která byla 6., v kategorii 2007  startovaly 4 holčičky Lenka Hoskovská, Klaudinka Dobešová,Kosová Karolínka a Šímová Veronika. Nejlépe se umístila Klaudinka Dobešová, která získala za 3.místo bronzovou medaili. Kategorie nadějí mladších měla také zastoupení 2 závodnic , které si vyzkoušely své sestavy před MČR, které se koná 30.5. v Brně. Jak Valinka Savková, tak Nelinka Dupalová získaly medaile. Valinka se umístila na 1. místě a Nelinka na 2. místě. V kategorii kadetky mladší obsadila Anička Maršálková  3.místo a veze si bronzovou medaili, mezi kadetkami staršími získala zlatou medaili Lucka Toušová. Závodilo se i v KP, kde Karolínka Bláhová získala za 2. místo stříbrnou medaili. Moc gratulujeme.
 
 
 
Mistrovství ČR kadetek mladších a starších Třebíč - 16.-17.5.2015
 

Komentář trenérky našich kadetek, Libuše Kyralové: 16.5. a 17.5. odjely 3 závodnice na MČR kadetky mladší a kadetky starší do Třebíče. Obě tyto kategorie byly překvapivě dobře obsazené a konkurence byla nečekaně vysoká. V kategorii kadetky mladší startovala Anička Maršálková, která se umístila na 23. místě a Natálka Charvátová, která skončila 38. Startovalo celkem 47 závodnic. V kategorii kadetky starší startovala Lucka Toušová, která podala krásný výkon a jen o dvě desetinky jí uteklo finále s libovolným náčiním. Obsadila 19. místo ze 42 závodnic. Lucka nasazovala celé MČR a to se také podepsalo na jejím umístění. Všem moc gratulujeme.

 

30.5.-31.5.2015 vyjedou na MČR nadějí mladších a starších Nelinka Dupalová 2005 a Valinka Savková 2005. Moc jim budeme držet palce.

 
 
 
    

20.5.2015

Oblastní přebor ZPMG 10.5.2015

Dne 10.5. se konal OP ZPMG, kterého se zúčastnily také holčičky GSK ÚL. V kategorii ZPMG 0.B. jsme neměli zastoupení, v kategorii 0.A. se nejlépe umístila Terezka Tomanová 2008 na 5-6. místě a Nelinka Štolfová 2008 na 8. místě. Startovalo 21 holčiček.V kategorii ZPMG I se zadařilo Ivě Šafrové 2007, která v kategorii holčiček roč.2006,2007 obsadila 6. místo a v sestavě BN byla na 3.místě. Startovalo 16 holčiček. Ivě moc gratulujeme a přejeme příští rok postup na MČR v kategorii ZPMG I.

15.5.2015

MČR kadetek mladších a starších Třebíč

Přejeme našim kadetkám - Aničce Maršálkové, Natálce Charvátové a Lucii Toušové hodně štěstí na Mistrovství republiky v Třebíči! 

Přímý přenos MČR můžete sledovat na internetu - odkaz zde www.csmg.cz/cs/moderni-gymnastika/aktuality-slideshow/mcr-kadetek-16-17-5-2015-v-trebici.html

14.5.2015

Ústecký deník 

ustecky.denik.cz/ostatni_region/ustecke-gymnastky-vybojovaly-sest-postupu-na-mistrovstvi-cr-20150514.html

 

10.5.2015

Oblastní přebor nadějí - 9.5.2015

V kategorii nadějí nejmladších získala titul přebornice Severočeské oblasti Nikolka Dupalová! Mezi nadějemi mladšími získal náš oddíl 2 medailová umístění - Valerie Savková stříbro (v sestavě se švihadlem obsadila 1. příčku) a Nela Dupalová bronz! Obě tyto závodnice postupují na Mistrovství ČR v Brně! Hezké 5. místo vybojovala v této kategorii Kateřina Tranová. foto zde peta39.rajce.idnes.cz/prebor_nadeji,_zavod_k_MDD_9.5.2015_Usti_n.L.

Závod k MDD -  9.5.2015

Nejlepší umístění v závodě k MDD, kdy  zároveň proběhla  další kola Severočeské ligy, získaly  závodnice volného programu. V kadetkách mladších se umístila na 2. místě Anička Maršálková (sestavy s míčem a obručí), když s míčem byla Anička 1. mezi 10ti závodnicemi startovního pole. V kategorii kadetky starší získala Lucka Toušová celkově 1. místo za sestavy se švihadlem a kuželi. V juniorkách se závodilo s míčem a kuželi, Kateřina Savková získala zlato a Terezie Kubínová stříbro. 

nejlepší umístění ústeckých závodnic v kat. ZPMG a VTP:  

5.- 6. - Nela Štolfová - ZPMG 0.A

5. -      Kristýna Lánová - III.VTP

Celkové výsledky přeboru, závodu k MDD i Severočeské ligy v záložce.  

 

6.5.2015

Několik nových fotek z Ústeckého poháru zde peta39.rajce.idnes.cz/Ustecky_pohar_26.4.2015 , z Chomutovského poháru zde peta39.rajce.idnes.cz/Chomutovsky_pohar_3.5.2015  Zároveň žádáme rodiče, kteří pořizují fotky na závodech, aby je zasílali na správce našich webových stránek, určitě potěší více našich závodnic a jejich rodiče...

5.5.2015

Chomutovský pohár 3.5.2015 - 4 medaile pro GSK

V neděli se svěřenkyně trenérky Kyralové zúčastnily Chomutovského poháru. Naše výprava byla velice úspěšná, všechny závodnice získaly medaili. V kategorii naděje nejmladší C získala Nikolka Dupalová 2. místo, mezi nadějemi mladšími Nelinka Dupalová 1. místo! Bronzovou medaili vybojovala v kadetkách mladších Anička Maršálková a Lucka Toušová stříbro v kadetkách starších. Všem závodnicím moc gratulujeme!

Celkové výsledky v záložce. 

Oblastní přebor kadetek ml., st., dorostenek a juniorek - 2.5.2015 Chomutov

V sobotu 2.5. pořádal chomutovský oddíl oblastní přebory ve volném programu a to v kategorii kadetek mladších, starších, juniorek a dorostenek. V kategorii kadetky mladší získala 3. místo Anička Maršálková (sestava bez náčiní, s míčem a obručí), na 6. místě se umístila Natálka Charvátová. Mezi kadetkami staršími vybojovala stříbro Lucie Toušová (sestava s míčem, kuželi a obručí). V kategorii juniorky získala Kateřina Savková titul přebornice oblasti (sestava s míčem, kuželi, obručí a švihadlem), 2. místo získala Terezie Kubínová. Všechny medailistky postupují na Mistrovství ČR ve svým kategoriích, kde jim přejeme  mnoho úspěchů!! Zároveň proběhlo 1.-3. kolo Severočeské ligy, výsledky v záložce. 

 

Májový závod - 2.5.2015 Chomutov 

V kategoriích ZPMG, nadějí nejmladších a mladších a kombinovaného programu se konal v sobotu Májový závod, jednotlivé sestavy se započítávaly do Severočeské ligy 2015. 

Umístění závodnic GSK do 6.místa:

Kategorie ZPMG - 6. místo Adéla Albrechtová (r.2010)

Kategorie VP - naděje nejmladší B - 1. místo Nikola Dupalová 

                      naděje nejmladší A - 4. místo  Klaudie Dobešová

                                                    6.-8. místo Karolína Kosová  

                      naděje mladší -        2. místo Valerie Savková          

                                                    3. místo Nela Dupalová

                                                    6. místo Kateřina Tranová

Kategorie KP - ženy -                      2.-3. místo Kateřina Hanušová  

Foto ze závodu zde peta39.rajce.idnes.cz/Chomutov_2.5.2015, celkové výsledky v záložce.

 

Bohemka Bobík Cup - 1.5.2015

Na 1. máje se naše naděje mladší a nejmladší zúčastnily pohárového závodu Bohemka Bobík Cup v Praze. Největšího úspěchu dosáhla Nikolka Dupalová  v kategorii naděje nejmladší r.2009, která získala stříbrnou medaili!

V kategorii naděje nejml. r. 2007 se Klaudie Dobešová umístila na 13.místě. Mezi nadějemi mladšími r.2005 se na 10. místě umístila Valerie Savková a na 11. místě Nela Dupalová. Všem našim gymnastkám gratulujeme! Celkové výsledky v záložce. 

27.4.2015

Ústecký pohár 2015 - 8 medailových umístění pro GSK 

V neděli 26. dubna přivítal náš oddíl 126 závodnic na jubilejním 25. ročníku Ústeckého poháru. Závodilo se celkem v 10ti kategoriích volného a kombinovaného programu.  Domácí závodnice získaly celkem 8 medailí: zlatou medaili vybojovala Erika Nečasová v kat. II. VTP, stříbrných medailí získalo nejvíce našich závodnic: v kategorii naděje mladší Valerie Savková, v kat. kadetky mladší Anna Maršálková, mezi kadetkami staršími Lucie Toušová, v kategorii juniorky Kateřina Savková a v ženách Kateřina Hanušová. Bronzové medaile si odnesly Nela Dupalová v kat. naděje mladší a Terezie Kubínová v kat. juniorky. Všem našim závodnicím moc gratulujeme k předvedeným výkonům! Velké poděkování patří městu Ústí n.L. za poskytnutí finančních prostředků a firmám Rudorfer CZ, s.r.o. a Kantor Sport za věcné dary a všem rodičům, kteří se podíleli na organizaci závodu. 

Celkové výsledky v záložce. Foto zde hrochova-katherine.rajce.idnes.cz/25._Ustecky_pohar_moderni_gymnastiky_26.4.2015

www.sportyusti.cz/2015/04/27/moderni-gymnastika-ustecky-pohar/ peta39.rajce.idnes.cz/Ustecky_pohar_26.4.2015

20.4.2015

O Velikonočního zajíce Rumburk - 11.4.2015

  GSK  získalo 3X bronz, 3x stříbro a 1x zlato !!!

 

komentář trenérky Vavruškové:  Velmi dobře zorganizovaný závod téměř 200 gymnastek se konal  za účasti  10ti oddílů z Čech. Soutěžilo     se dle ročníků narození  v ZPMG,  kombinovaném i volném programu. Potěšily nás i ty nejmladší roč. 2008: A. Mašínová, V. Gýnová , R.       Ibermajerová a J. Fárková (2009). Radost z bronzu mají: L.Hoskovská v kat. naděje nejmladší 2007 i ve III. VTp -  K. Bláhová nar. 2006  a     E. Komárová nar. 2005. Stříbro vybojovaly: E. Nečasová(2003) ve II. VTp , v ženách překvapila N. Fousková a N. Charvátová (2004) ve     volném programu kadetek mladších. Zlato v souboji s domácími závodnicemi získala T. Kubínová,  juniorka nar.2000. Těšíme se na   zlepšené výkony všech ústeckých gymnastek již 26.4. na  Ústeckém poháru. 

Celkové výsledky v záložce Výsledky.

 

fotky ze závodu zde docs.google.com/folderview?id=0B8m_yDtpGV2ffkhBbk53SWo3dy1BeHBKVl9oM0RISG9UTndueUhnaEpmMlNqcDI0aEFuekk&usp=docslist_api

 

13.4.2015

Goodwill Cup Praha 11.4.2015

komentář trenérky Kyralové:

11.4. se skupinka ZPMG a volňaček zúčastnila závodu" Pohár dobré vůle Goodwill Cup 2015" v Praze. Tentokrát se závodilo i v ZPMG. Adélka Albrechtová (r.2010) si odvezla domů 1.místo a zlatou medaili/startovalo 5 holčiček/, v kategorii 2008 se Terezka Tomanová umístila na krásném 8.místě a Nelinka Štolfová na 15. místě/startovalo celkem 24 holčiček/. Další úspěch zaznamenala Iva Šafrová, která v kategorii ZPMG I obsadila 3. místo a odvezla si bronzovou medaili/startovalo 17 závodnic .Moc gratulujeme malým holčičkám. V odpoledních hodinách závodily závodnice z volného programu. Klaudinka Dobešová (2007) v  kategorii nadějí nejmladších jela svůj závod poprvé a vůbec se neztratila v tak silné konkurenci a obsadila 13. místo / startovalo 19 holčiček/. V kategorii nadějí mladších startovalo 20 závodnic a děvčata závodila pouze v libovolném náčiní, prvních 10 postupovalo do finále se sestavou BN. To se oběma holčičkám podařilo. Nelinka Dupalová obsadila celkově 7. místo a Valinka Savková 8.místo chybami v rizicích, které je třeba natrénovat.

foto ze závodu zde peta39.rajce.idnes.cz/Goodwill_Cup_Praha_11.4.2015

 

6.4.2015

SEŽEV CUP Jihlava 28.3.2015

komentář trenérky Libuše Kyralové:  V sobotu 28.3. odjely závodnice volného programu na svůj první závod Vysočina SEŽEV CUP do Jihlavy.V kat. naděje mladší musely závodnice závodit již ve 2 sestavách s náčiním a to švihadlem a obručí. Startovala Nela Dupalová (2005) a Valerie Savková (2005). Obě se  zhostily závodu skvěle, Valinka obsadila 10. místo a Nela 11. z celkového počtu 26 závodnic a nechaly za sebou řadu závodnic, které mají zcela jiné tréninkové podmínky než naše děvčata. Nelinka měla dokonce čtvrtou  nejlepší sestavu se švihadlem. Závodu se zúčastnila i Anička Maršálková (2004) v kat. kadetky mladší, Kateřina Savková (2002) juniorka a Lucka Toušová (2000) kadetka starší. Výborně si vedla Lucka Toušová v kategorii kadetky starší, obsadila 7. místo. Aničce a Kačce se závod nevydařil. Na Kačce se podepsal tréninkový výpadek, Anička zajela pěkně obruč, míček je její nová sestava a potřebuje ještě čas jej doladit.


AJUR CUP Hradec Králové - 4.4.2015

Velmi úspěšný byl pro děvčata závod v Hradci Králové AJUR CUP, který se uskutečnil v sobotu 4.4. V kategorii naděje mladší startovala opět Nela Dupalová a Valinka Savková, tentokrát se sestavou bez náčiní a švihadlem. V této kategorii startovalo 39 závodnic, Nela obsadila 14. a Valinka 21. místo. Velmi úspěšná byla Anička Maršálková v kategorii kadetky mladší, když byla v sestavě bez náčiní nejlepší z celého startovního pole a byla tak na průběžném 1. místě. Bohužel, míč ji opět moc neposlouchal, přesto skončila celkově na 6. místě (celkem startovalo 18 závodnic). Nebýt chyb v sestavě s míčem, získala by jistě medaili. Stejně úspěšná byla i Lucka Toušová, která startovala v kategorii kadetky starší, i když se nevyhnula chybám v sestavě s obručí, skončila na 7. místě (celkem 14 závodnic). Děvčatům moc gratulujeme, jen tak dále. 

     Celkové výsledky v záložce. 

 

25.3.2015

Jablonecký korálek - 22.3.2015 Jablonec n.N.

V neděli 22.3. se v Jablonci n.N. konal pohárový závod pro kategorie základního a kombinovaného programu Jablonecký korálek. Nejúspěšnější závodnicí GSK byla Terezka Tomanová, která získala stříbro. 

Komentář trenérky Libuše Kyralové k výsledkům svých svěřenkyň:

V neděli 22.3. odjela početná skupina holčiček ZPMG a KP do Jablonce nad Nisou na závod Korálek a holčičky GSK Ústí nad Labem se neztratily. V kategorii ZPMG 0. roč. 2008 jsme si odvezli 2 medaile v sestavě BN a to Terezka Tomanová stříbrnou a Nelinka Štolfová bronzovou medaili. V kategorii ZPMG I startovala Iva Šafrová 2007, která se umístila na 9. místě z 25 holčiček,  což je pro ni veliký úspěch, protože startovaly většinou holčičky roč.2006, ve švihadle byla Iva na 3.místě.Anežka Mašínová 2008 startovala v obou sestavách a obsadila 14-15 místo. Velikou pochvalu si zaslouží Karolínka Bláhová 2006 a Eliška Mašínová 2005, které první rok startovaly v KP v kategorii III.VT, kde startují ročníky 2004-2006 a Karolínka se umístila na 12-13 místě z 27 závodnic a byla nejlepší z ročníku 2006, Pavla Pechová 2004 skončila na 15-16 místě a Eliška Mašínová na 17 místě.

V kategorii II. VTP se nejlépe z našich závodnic umístila Sabina Krejčí na 13. místě a hned za ní s minimálním rozdílem Erika Nečasová (celkem 20 závodnic).

Celkové výsledky v záložce.

 

23.1.2015

Změna ve sportovním kalendáři 2015

10. 5. 2015 OP ZPMG 0. – 4. kat. USK Slávie Ústí n. L.

(V., VI. kolo ligy 1. – 4. kat.)

24. 5. 2015 OP – žen, I. VTp, II. VTp a III. VTp Sokol Jablonec n. N.

(V., VI. kolo ligy KP )

+ vyhodnocení oblast. ligy za r. 2015

 

22.1.2015

Sportovní kalendář 2015

Sportovni_kalendář_2015.doc (31232)