Archiv 2014

21.12.2014

V sekci Napsali o nás najdete odkaz na článek v Ústeckém deníku o úspěchu naší závodnice Kateřiny Savkové.

3.12.2014

Mistrovství ČR společných skladeb 29.11.2014 Jablonec n.N.

MČR ve spol. skladbách reprezentovaly náš oddíl 2 skladby - naděje mladší a seniorky. 

komentář trenérky seniorek Miluše Vavruškové:

Tuto vrcholnou soutěž ČSMG 2014 velmi kvalitně uspořádal oddíl Sokol Jablonec n.N. Této soutěže se poprvé v historii oddílu GSK zúčastnilo i družstvo seniorek. Výborná parta sedmi dívek ve věku 16-18 let (Markéta Kociánová, Šárka Berková, Nikola Fousková, Viktorie Láchová, Kateřina Hanušová, Lenka Rídlová a Anna Ratzenbeková) společně s ostaršenou 14ti letou juniorkou Terezou Kubínovu si po loňském vítězství v Českomoravském poháru dala velký cíl. Rozhodly se nacvičit 2 velmi obtížné společné skladby do nejvyšší soutěže. Náročnou skladbu se 2 stuhami a 3 míči se v závodě zacvičit příliš nepodařilo. Velká pochvala jim však patří za sestavu s 10ti kužely, kde držely krok i stýmy z vrcholových center Brna a Prahy. V centrech trénují i reprezentantky s profesionálními trenéry, baletními mistry i více než 25 hodin týdně. Pro družstva amatérská - SC 80 Chomutov, Přerov i GSK Ústí n.L. je to téměř měsíční tréninkový objem. Za jejich tvořivost, odvahu i píli jim proto patří velký obdiv. Ať předsevzetí ústeckých seniorek soutěžit i pomáhat trénovat mladší ještě dlouho vydrží! 

komentář trenérky nadějí mladších Libuše Kyralové:

Na MČR vystupovalo také družstvo nadějí mladších (Nelinka Dupalová, Natálka Charvátová, Anička Maršálková a Valinka Savková), holčiny roč.2004 a 2005 se švihadly. Skladba je choreograficky velmi pěkná, také jsme za ni i přes veliké chyby dostali poměrně pěknou známku ve srovnání se soupeřkami. Děvčatům ale švihadla padala a to se odrazilo ve známce za provedení. Jen s minimálními rozdíly se skladby z oblasti poskládaly za sebou na 14.-16.místo a to je velikým zklamáním. Jsou to ale malé holčiny a švihadlo je pro tak malé děti opravdovým oříškem.

Úspěch ústecké závodnice Kateřiny Savkové

       V kategorii naděje starší se také představily  naše tři závodnice - ve skladbě Ideastav Chodov Praha startovala Kačka Savková a ve              skladbě oddílu Mika Chomutov Kačka Šímová a Sabina Krejčí. Kateřina Savková získala se skladbou Chodovského oddílu s 10ti kuželi          titul Mistryně ČR ve společných skladbách!!! Je to pro ni obrovský úspěch a také spousta dřiny při trénincích v Praze. Kačka Šímová          a  Sabina Krejčí získaly s oddílem Mika  Chomutov  hezké 6. místo. 

       Všem našim závodnicím moc gratulujeme a přejeme úspěchy i v další sezoně!!!

 

      

foto zde peta39.rajce.idnes.cz/MCR_spol.skladeb_29.11.2014_Jablonec_n.N.

17.11.2014

2.kolo Českého poháru společných skladeb linie B - 16.11.2014 Plzeň

Společná skladba trenérky Radky Tománkové vyjela v neděli do Plzně na II.kolo ČP.Děvčata své výkony na závodech stále zlepšují, tentokrát se dařilo. Tréma sice ještě trochu působila, nebylo to úplně bez chyb, ale celkový výkon byl velmi pěkný a byl odměněn krásným čtvrtým místem. Gratulujeme! 

foto zde peta39.rajce.idnes.cz/2.kolo_CP_16.11.2014_Plzen/

17.11.2014

OP společných skladeb, Podzimní závod ZPMG, VI. kolo Severočeské ligy 15.11.14 Jablonec n.N.

V sobotu 15.11. se v Jablonci n.N. konal Oblastní přebor ve společných skladbách a současně poslední kolo ligy 2014. Na závěr závodu bylo vyhlášení tří nejlepších závodnic celkové ligy 2014. Skladba nadějí mladších se 4 švihadly (ve složení Nela Dupalová, Valerie Savková, Anička Maršálková a Natálka Charvátová) v prvním provedení chybovala, což se projevilo na výsledné známce. Ve druhém provedení ale zajela velmi pěkně, děvčatům stále chybí soulad. Skladba skončila na celkovém 3. místě. I tak má šanci zúčastnit se MČR ve společných skladbách dne 29.11., jehož pořadatelem je TJ Sokol Jablonec n.N. Na tomto MČR budou startovat taktéž naše seniorky, které je nutné pochválit za velice bojovný výkon. Avšak roční předstih kamarádek - soupeřek z SC Chomutov se s novými skladbami nepodařilo dohonit. Velmi vyrovnaný výkon dívky podaly v líbivé skladbě s kuželi. O vyšší bodový zisk je připravily 3 drobné, zbytečné, ale drahé pády kužele. Náročnou skladbu se 2 stuhami a 3 míči nezvládají vygradovat. Solidní provedení si v rychlém závěru pokazily několika chybami. Celkový dojem z jejich výkonu je ale velmi dobrý. V kategorii nadějí starších startovala také skladba oddílu Mika Chomutov, ve které hostují dvě naše závodnice - Kačka Šímová a Sabina Krejčí. Poděkování našemu oddílu zde mika.txt.cz/clanky/111834/vysledky-sachsen-cu/.

V posledním kole ligy se nám zadařilo. Nejlepší výkon podala Valinka Savková, která skončila na 3. místě a tím si vybojovala své nejlepší umístění a to bronzovou příčku v celkovém hodnocení ligy 2014. Dobře dopadly i Anička Maršálková, která skončila 4. a Natálka Charvátová na 6. místě. Startovalo 16 závodnic. V kategorii kadetky starší předvedla Lucka Toušová velmi pěknou sestavu s obručí, která však nebyla rozhodčími oceněna a Lucka skončila i po jejím pěkném výkonu na 5. místě.

Celkové výsledky v  záložce. Foto zde peta39.rajce.idnes.cz/OP_spol.skladeb_Jablonec_n.N._15.11.2014/

     

  

    

 

11.11.2014

Rumburský dráček - 8.11.2014

Sobotního  závodu společných skladeb i jednotlivkyň se zúčastnily oddíly Severočeské oblasti, SKV Praha s Motorlet Praha. Ve společných sestavách  získaly naše skladby 3 druhá místa. Stříbro získalo družstvo nadějí mladších trenérky Lenky Kubínové a družstvo nadějí starších trenérky Radky Tománkové. Třetí stříbrnou medaily získaly seniorky pod vedením trenérky Miluše Vavruškové, které svedly souboj se zkušenějším týmem SC 80 Chomutov. Škoda, že vždy v závěru skladeb hrubě chybovaly. V soutěži jednotlivkyň ve volných sestavách byly milým překvapením bronzové výkony - v nadějích nejmladších uspěla Karolínka Kosová (nar. 2007) a v nadějích mladších se dařilo Kačence Fikarové (nar.2005). Všem gratulujeme! V sobotu nás čeká v Jablonci n.N. přebor ve společných skladbách a závěrečné kolo SVČ ligy ve volném programu. Foto ze závodu zde peta39.rajce.idnes.cz/Rumbursky_dracek_8.11.2014#

 

4.11.2014

Víkendové závody ve společných skladbách Praha

Hodnocení trenérky skladby nadějí mladších Libuše Kyralové: v sobotu 1.11. a v  neděli 2.11. se uskutečnily 2 závody v pódiových skladbách v Praze. Klokan 2014 a Vinohradský pohár. Obou závodů se zúčastnila skladba naděje mladší se 4 švihadly - Nelinka Dupalová 2005, Valinka Savková 2005, Anička Maršálková 2004 a Natálka Charvátová 2004. V sobotu se nám nedařilo, skladba je velmi těžká a vyžaduje veliké soustředění při výměnách a spolupráci a hlavně soulad gymnastek. Tyto požadavky se nám nepodařilo splnit, pády a nesoulad byly tvrdě trestány a to se odrazilo na hodnocení. Skladba skončila na 5.  místě, startovalo 7 skladeb. Vše  si ale skladba vynahradila v neděli, kdy se již děvčatům zadařilo a jen nesplněné výměny je připravily o bronzovou medaili. Skladba skončila na 4.místě. Závodilo celkem 9 skladeb. Kladně hodnotím stoupající výkonnost a věřím, že děvčata ještě svoji výkonnost vylepší. Švihadla jsou pro tak malé holčiny skutečným oříškem.

Hodnocení trenérky skladby seniorek Miluše Vavruškové: Závodů MG 1.11.2014, Klokan  -  BOHEMIANS  PRAHA  se zúčastnilo 34 společných skladeb. V kategorii seniorek závodily celkem 3 skladby. Naše  skladba, která v silné konkurenci sbírá zkušenosti, se neztratila. Seniorky vylepšily skladbu se stuhami, ale v jejich lepší skladbě s kuželi naopak chybovaly. Bronzové medaile jim však udělaly  velkou radost. V soutěži trojic se nám naše dívky v 1. provedení líbily. Ve 2. provedení 3x  chybovala a skončila na 5. místě.

 

 

 

30.10.2014

další foto z Chomutova zde docs.google.com/folderview?id=0B8m_yDtpGV2fVmNoVER0SU1sQ2s&usp=docslist_api

 

28.10.2014

1.kolo Českomoravského poháru linie B - Mariánské Lázně

 
 

(celkem 15 závodnic). Zacvičila velice elegantně a s výrazem, což se cenilo. Z boje o medaili ji vyřadila chyba - nevydařené riziko v sestavé s míčem. Mezi nadějemi staršími se Kateřina Savková umístila na 9. místě z celkového počtu 13ti závodnic, Kačka podala  standartní výkon, ale proti očekávání malinko zaostala za svými výbornými výkony, kterých dosahovala po celé závodní období. I tak je její umístění velmi pěkné. Výbornými výkony na sebe upozornily i mladší ústecké gymnastky. V nadějích  mladších závodila  Anička Maršálková, která se ve veliké konkurenci závodnic umístila na krásném  7. místě / v této kategorii startovalo 16 gymnastek/.  Stejného umístění dosáhla  v kadetkách starších Lucka Toušová (celkem 20 závodnic).

Děvčatům gratulujeme a všem přejeme hezké prázdniny!!! Celkové výsledky v záložce.

 

11.6.2014

Moudrá sova 7.6.2014 Ústí n.L.

V sobotu 7.6.2014 se již po dvanácté uskutečnil v Ústí nad Labem závod MOUDRÁ SOVA, kde startovala děvčátka, která se teprve připravují na svoji závodní dráhu a děvčátka, která se nezúčastnila oblastního přeboru. Tento závod pořádá oddíl USK Ústí n.L.

Dopolední závod zahájily ty nejmladší gymnastky roč. 2008 a ml. v kategorii 0.B (obě sestavy). I naše malé naděje si tento svůj první velký závod v konkurenci celé oblasti opravdu užívaly. Nejlépe se na 7. místě z 18ti umístila Anežka  Mašínová, v sestavě bez náčiní se dělila o 1. příčku. První start na závodech si vyzkoušela i Johanka Fárková, Karolínka Lánová, Nelinka Jahodová a Vendulka Gýnová. V kategorii O.B1 také r. 2008 a ml. startovala děvčátka pouze v jedné sestavě. Terezka Tomanová obsadila 2. místo z celkového počtu 13ti závodnic a Kačenka Hrubcová 12. místo.  V kategorii O.A roč .2007 se nejlépe umístila Lenka Hoskovská, která cvičí teprve od ledna , o bronz ji  připravilo  malé zaváhání v akrobě. . Na hezkém 7. místě skončila Kačenka  Kořenová.  V kategorii ZPMG I startovala Karolínka Bláhová r.2006, která se umístila  na krásném 2.místě  z celkového počtu 12ti závodnic.

Odpoledne se konal závod  dvojic a trojic, který je přípravou na podzimní společné skladby. Zde se z našich závodnic nejlépe umístily  Kateřina Handzová, Viktorie Vaňková a Míša  Votrubová, které za svou sestavu získaly stříbro.  Starší dívky Viki LáchováNiki Fousková a Lenka Rídlová skončily na 4. místě. Všem závodnicím moc gratulujeme! Byl to hezký závěr letošní jarní gymnastické sezony. Ještě budeme držet palce v sobotu 14.6., kdy se nejlepší z oddílu zúčastní mezinárodního závodu v Karlových Varech.

 

Výsledky v záložce, foto zde peta39.rajce.idnes.cz/Moudra_sova_7.6.2014/

V Ústeckém deníku nový článek o nás  ustecky.denik.cz/ostatni_region/foto-ustecke-gymnastky-uspely-na-mistrovstvi-cr-20140607.html

 

5.6.2014

Chodov Cup Praha 31.5.2014

V sobotu 31.5.2014 se v Praze uskutečnil mezinárodní závod Chodov Cup. Závodu se zúčastnily gymnastky z 10ti zemí, včetně gymnastek z Ruska a Ukrajiny. Malé holčičky závodily v kategorii roč.2004 a 2005. Valinka Savková se umístila na 22.místě a Nelinka Dupalová na 26.místě. Valince se povedlo švihadlo,  kterým porazila i přebornici naší oblasti. Nejlépe se dařilo Kateřině Savkové, která v silné konkurenci zahraničních závodnic obsadila 14. místo z celkového počtu 29ti závodnic. Pokud bychom počítali jen české účastnice, bylo by to krásné 6.místo..Gratulujeme!! https://prazsky.denik.cz/ostatni_region/chodov-cup-ve-znameni-ceskeho-stribra-ale-i-zlata.html

 

30.5.2014

Májová pohoda Rumburk 25.5.2014

V neděli 25.5. se v Rumburku uskutečnil závod "Májová pohoda". Již tradičně jsou tyto závody opravdu pohodové, organizátoři se moc snaží a děti cvičí s radostí. V kategorii 2005 získala Valinka Savková zlatou medaili za 1.místo, pěkně zacvičila také Kačenka Fikarová, která skončila na 4.místě, Nelince Dupalové se zamotalo švihadlo do culíku a závod nedokončila. V kategorii nadějí mladších roč.2004 si 1.místo a zlatou medaili vybojovala Anička Maršálková, na 4.místě skončila Natálka Charvátová. V kategorii naděje starší si odváží také zlatou medaili Kateřina Savková a i když Lucka Toušová závodila v kategorii sama, podala pěkný výkon a veze si také zlatou medaili. V kategorii juniorek vybojovala bronzovou medaili Terezka Kubínová. V kategorii ZPMG jsme měli také zastoupení. V kategorii ZPMG 0.B se Nikolka Dupalová umístila na 2.místě a Iva Šafrová v kategorii ZPMG 0.A na 1.-2.místě. Závodu se ještě zúčastnily Anežka Mašínová, Eliška Mašínová a Karolínka Bláhová. Závodnice kombinovaného programu v kategorii III.VTp zakončily letošní jarní sezonu velmi úspěšně. Po velmi vyrovnaných výkonech v sestavě bez náčiní, kde byly 3 naše závodnice na prvních čtyřech místech, se rozhodovalo v sestavě se švihadlem. Nejvíce se podařilo Kristýnce Lánové, která vyhrála celý pěkně obsazený závod ( 20 závodnic), Erika Nečasová byla 4. a Barunka Postlová 5. V kategorii žen získala bronzovou medaili Viktorie Láchová.

Všem našim závodnicím moc gratulujeme!!! foto zde peta39.rajce.idnes.cz/Majova_pohoda_Rumburk_25.5.2014/

20.5.2014

MČR nadějí mladších a starších 17.-18.2014 České Budějovice

V sobotu a neděli se konalo další MČR v kategoriích naděje mladší a naděje starší v Českých Budějovicích.

Komentář trenérky Kyralové: Závodnice v těchto kategoriích vykazují již vysokou výkonnost a zejména od závodnic kategorie nadějí starších  se očekávaly skvělé výkony, protože zde závodí děvčata s perspektivou budoucích juniorek a reprezentantek. Dovoluji si podotknout, že atmosféra a tlak na gymnastky připomínala " malé mistrovství světa". Obou těchto mistrovství se zúčastnily závodnice našeho oddílu Anička Maršálková (r.2004) v nadějích mladších a Kateřina Savková (r.2002) v nadějích starších. Obě závodnice přivezly skvělé výsledky. Anička se umístila na krásném 28. místě ze 45ti závodnic. Velikým úspěchem je však umístění Kateřiny Savkové, která získala ve všech sestavách s náčiním 11. místo a po sestavě BN skončila celkově na vynikajícím 13. místě z 36ti závodnic. Úspěch je o to větší, že Kačka porazila závodnice ze sportovních středisek, i když její tréninkové možnosti v našem oddíle jsou pro tuto závodnici velmi omezené. Děvčatům moc gratuluji a děkuji!!

Oběma reprezentantkám našeho oddílu moc gratulujeme k výborným výsledkům na MČR!! Výsledky v záložce.

 

17.5.2014

MČR kadetek a dorostenek 10.-11.5.2014 Brno

O minulém víkendu se v Brně konalo Mistrovství ČR kadetek a dorostenek, které pořádal oddíl Trasko Vyškov. Náš oddíl reprezentovala za náš oddíl Lucie Toušová (kadetky st.) a Kateřina Hanušová (dorostenky). Obě naše závodnice bohužel nastupovaly do závodu po předchozí nemoci.

V sobotu 10.5. startovala na MČR v kategorii kadetky starší Lucie Toušová, kde závodila  v sestavě s kuželi a obručí. 16 nejlepších závodnic postoupilo do finále s libovolným náčiním. Tato kategorie je obsazena výbornými závodnicemi, závodila zde děvčata, která závodila ještě loni v kategorii juniorek a i přes tuto konkurenci se Lucce zadařilo. Obsadila celkově 26. místo z celkového počtu 49 závodnic, což je veliký úspěch. Lucka Toušová získala nejlepší umístění mezi závodnicemi z oblasti. Gratulujeme!

V neděli 11.5. závodila v kategorii dorostenky Kateřina Hanušová. V základní části závodu nastoupila v sestavách se stuhou a míčem.  Po nezdaru v sestavě se stuhou a hezky zacvičenou sestavu s míčem obsadila celkové 19. místo. I Kateřině moc gratulujeme!

Oběma našim závodnicím děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu!!

Video z MČR můžete sledovat zde ostatni.tvcom.cz/Zapas/Sport-Moderni-gymnastika/33126-Mistrovstvi-CR-v-moderni-gymnastice-kadetky-starsi-Brno.htm  a ostatni.tvcom.cz/Zapas/Sport-Moderni-gymnastika/33127-Mistrovstvi-CR-v-moderni-gymnastice-dorostenky-Brno.htm

Celkové výsledky v záložce, foto zde peta39.rajce.idnes.cz/MCR_kadetek_a_dorostenek_10.-11.5.2014_Brno

 

 

7.5.2014

Chomutovský pohár, V. kolo ligy - 4.5.2014 Chomutov

V pohárovém závodě Chomutovský pohár získaly všechny naše startující závodnice volného programu medailová umístění. V kategorii naděje mladší získala Valinka Savková bronzovou medaili, v nadějích starších Kačka Savková zlatou, mezi kadetkami staršími Lucka Toušová bronz a v kategorii dorostenky Kačka Hanušová stříbro. Závodnicím kombinovaného programu se bohužel tolik nedařilo.

V rámci tohoto závodu se uskutečnilo V. kolo SVČ ligy, nejlepší umístění našich závodnic:

naděje ml. (obruč) - 4. Valerie Savková

kadetky st. (kužele) - 5.-6. Lucie Toušová

dorostenky (stuha) - 2. Kateřina Hanušová

Celkové výsledky v záložce, foto zde peta39.rajce.idnes.cz/Chomutovsky_pohar_4.5.2014

 

6.5.2014

Výsledky OP nadějí, závodu k MDD ZPMG, IV. a V. kola ligy - 3.5.2014 Chomutov

Závodnice  kategorie naděje mladší bojovaly v sobotu v Chomutově v oblastním přeboru o postup na MČR. Start na tomto MČR získala celkovým 3. místem Anička Maršálková (3. místo v sestavě BN, 4. místo v sestavě se švihadlem, 3. místo s obručí). Bohužel, další naše naděje, Nela Dupalová, Valerie Savková a Natálie Charvátová se umístily za postupovými místy na 7. - 9. místě. Kateřina Fikarová se umístila na 15. místě. Aničce přejeme hodně štěstí na MČR v Českých Budějovicích 17.5. 2014!Do Severočeské ligy se započítávala sestava se švihadlem, kde získaly nejlepší umístění  Anička Maršálková 4. místo a Nela Dupalová 5. místo. 

další výsledky ve IV. kola ligy volného programu:

kadetky starší - 6. Lucie Toušová  (švihadlo)

dorostenky -     2. Kateřina Hanušová (stuha)

nejlepší výsledky V. kola ligy kombinovaného programu:

III. VTP -  4. Erika Nečasová

 II. VTP -  6. Viktorie Vaňková

V závodě k MDD ZPMG získala krásné 4. místo v kat. ZPMG 0.B naše nejmladší závodnice Nikolka Dupalová (celkem 21 závodnic!!). V kategorii 0.A se nejlépe umístila Iva Šafrová taktéž na 4. místě (celkem 13 závodnic).

Celkové výsledky v záložce Výsledky. Doplněny výsledky z Bohemka cupu v Praze.

 

2.5.2014

Bohemka cup 1.5.2014 Praha

Na 1.Máje odjela početná skupina závodnic trenérky L.Kyralové do Prahy na tradiční závod Bohemka Bobík Cup.Závod byl obsazen závodnicemi střediskových oddílů a vysokým počtem závodnic všech kategorií. Kromě volného programu  se závodilo i v ZPMG. Děvčatům se moc dařilo a odvážejí si krásné ceny, medaile a poháry. V kategorii ZPMG 0.B 2008 a ml. získala Nikolka Dupalová stříbrnou medaili za 2.místo a Sofinka Mašková bronzovou medaili za 3.místo. V kategorii ZPMG 0.A máme zlatou medaili za 1.místo zásluhou Ivy Šafrové. Všechna děvčata získala i krásné poháry. Ve volném programu největšího úspěchu dosáhla Valinka Savková, která se umístila na 4. místě z 23!! závodnic /kategorie 2005/ a Nelinka Dupalová, která byla na 8-12 místě. V kategorii 2004 obsadila Anička Maršálková 9. místo z 22ti závodnic a Natálka Charvátová byla 11. Bronzovou medaili za 3. místo si veze domů v kategorii naděje starší Kateřina Savková a 13. místo v kategorii kadetky starší Lucka Toušová. Je velikou radostí pro trenérku, že se děvčata neztratila a drží  krok s těmi  nejlepšími závodnicemi v ČR. Foto ze závodu zde peta39.rajce.idnes.cz/Bohemka_cup_1.5.2014_Praha

 

 

1.5.2014

Časový harmonogram, startovní listiny - 3.5.14 Chomutov

Rozcviceni a casovy program.docx (6434)
startovka liga.xlsx (41875)
startovka OP NNML, NML.xlsx (21226)
startovka ZP MDD.xlsx (14654)

Výsledky III. a IV. kola ligy KP, III. kola ligy VP

V neděli 27.4. proběhlo v Jablonci nad Nisou v rámci pohárového závodu Jablonecká perlička III. a IV. kolo SVČ ligy.

Nejlépe umístěné závodnice GSK (do 6.místa)

dorostenky: Kateřina Hanušová - 2.místo (kužele)

kadetky st.: Lucie Toušová - 1.místo (švihadlo)

naděje st.:  Kateřina Savková - 2.místo (míč)

naděje ml.:  Anička Maršálková - 3.místo (obruč)

                   Natálka Charvátová - 5.místo (obruč)

                   Valinka Savková - 6. místo (obruč)

III.VTP:     Erika Nečasová - 6.-7. místo (švihadlo)

Celkové výsledky v záložce.

 

29.4.2014

Předcházející víkend patřil oblastním přeborům všech programů MG. V sobotu pořádal oddíl USK Ústí n.L. přebor v základním a kombinovaném programu. Zároveň se konalo II. a III. kolo Severočeské ligy.

Nejlepší umístění v OP ZP

kategorie O.B - 7.-8. místo - Nikolka Dupalová

kategorie O.A - 8.-9. místo - Iva Šafrová

Nejlepší umístění v OP KP

III.VTP - 4.-5. místo - Erika Nečasová

II. VTP - 10. místo -   Kateřina Šímová

ženy - 4. místo -        Nikol Fousková

Erika Nečasová a Nikol Fousková si svým 4. místem vybojovaly postup na MČR KP v Břeclavi, oběma moc gratulujeme!! 

Výsledky OP ZP a KP a II. a III. kola ligy v záložce.

OP VP - 27.4.2014

V neděli se v Jablonci n.N. konal oblastní přebor  kadetek, dorostenek a nadějí starších. V něm získal náš oddíl 3 medailová umístění, když v kategorii kadetky starší získala Lucie Toušová 3. místo (sestava s obručí 3.m., sestava s kuželi 6.m., sestava se švihadlem 1. m.), Kateřina Hanušová mezi dorostenkami 2. místo (sestava s míčem 1.m., sestava s kuželi 2.m., sestava se stuhou 3.m.) a Kateřina Savková 2. místo v kategorii naděje starší . Tím si všechny zajistily postup na MČR. Všem našim závodnicím moc gratulujeme a přejeme hodně úspěchů!!

V záložce napsali o nás je nový příspěvek z Jablonecké perličky.

 

22.4.2014

Jablonecká perlička 20.4.2014

O velikonoční neděli se v Jablonci nad Nisou konal závod ve volném programu Jablonecká perlička a současně II. a III.kolo Severočeské ligy 2014. V kategorii naděje mladší byla nejúspěšnější ústeckou závodnicí Valinka Savková, která získala 7-8. místo, Nelinka Dupalová byla 20., Anička Maršálková 22.-23. a Klárka Vopěnková obsadila 30. místo. Celkem v této kategorii startovalo 36 holčiček v sestavě se švihadlem a sestavě s obručí. Toto náčiní holčičky moc neposlouchalo a posunulo je tak v součtu na nižší příčky. Závod se vydařil Lucce Toušové, která závodila na 2. závodě po úraze nohy a velmi se jí povedla nová sestava s kuželi. Celkově obsadila 9. místo v kategorii kadetky starší , kde závodilo 16 závodnic. Kačka Savková obsadila 5.místo v kategorii naděje starší, kde závodilo 15 závodnic. V kategorii dorostenky (celkem 12 závodnic) startovala Kateřina Hanušová, která se za sestavu se stuhou a kuželi umístila na 7.-8. místě a Šárka Berková, která závodila s obručí a švihadlem a umístila se na 12. místě. Všechno si naše závodnice vynahradily v LIZE, kdy Valinka Savková obsadila 1. místo, Anička Maršálková 2.místo, Lucka Toušová 2.místo, Kačka Savková 2. místo a Kačka Hanušová taktéž 2. místo. 

Všem našim závodnicím gratulujeme k předvedeným výkonům a umístění. Celkové výsledky v záložce.

15.4.2014

Ústecký pohár 13.4.2014

V neděli 13.4. pořádal náš oddíl již 24.ročník Ústeckého poháru. Závodu se celkem zúčastnilo 151 závodnic volného a kombinovaného programu. Největší úspěch z domácích závodnic zaznamenaly Nelinka Dupalová, Kateřina Savková a Kateřina Hanušová, které dosáhly na medailová umístění. Závod se uskutečnil za podpory města Ústí n.L. a sponzorů, kterým patří velké poděkování (zejména Štýbr-mobilní svět, Rudorfer, s.r.o., ČD, a.s., Kantorsport, RWE, Ústecký kraj a Reifeisen bank)

Nejlépe umístěné závodnice GSK v jednotlivých kategoriích (do 6.místa):

volný program:

naděje mladší B (celkem 16 závodnic): 3. Nela Dupalová, 5. Valerie Savková

naděje starší (celkem 7 závodnic): 2. Kateřina Savková

dorostenky (celkem 8 závodnic): 3. Kateřina Hanušová

kombinovaný program:

ženy (celkem 14 závodnic): 4. Nikol Fousková, 5. Viktorie Láchová

Část výsledků severočeských závodnic se započítávala do Severočeské ligy. Závodnice volného programu absolvovaly 1. kolo ligy a závodnice kombinovaného programu kolo 2.

Nejlepší umístění v lize - 1. kolo VP získaly Nela Dupalová - 2. místo a Valinka Savková - 3.-5. místo v kat. naděje mladší a Kateřina Hanušová 1.místem mezi dorostenkami.

Nejlepší umístění v lize - 2. kolo KP získaly Pavla Pechová - 6.-7. místo v kat. III.VTP, Viktorie Vaňková 7. místo v kat. II.VTP

Výsledky Ústeckého poháru a 1. a 2. kola Severočeské ligy v záložce Výsledky. Foto zde peta39.rajce.idnes.cz/Ustecky_pohar_13.4.2014

článek v Ústeckém deníku  ustecky.denik.cz/ostatni_region/foto-gymnastky-vybojovaly-stribro-a-bronz-20140417.html

AJUR CUP 12.4.2014 Hradec Králové

V sobotu 12.4.2014 se Kateřina Savková a Valinka Savková zúčastnily mezinárodního závodu AJUR CUP  v Hradci Králové. Kategorie 2004,2005, kdy cvičily společně oba ročníky, byla tradičně velmi početná. Valinka se umístila v silné konkurenci 30ti závodnic na 13. místě a v sestavě BN byla 9. Kdyby byla kategorie rozdělená podle ročníků, obsadila by Valinka 2.místo. Kačku neposlouchala obruč, ale míč zajela velmi pěkně.

2.4.2014

Žďárská sněženka 29.3.2014

V sobotu 29.3. se naše dorostenky Veronika Hálová a Kateřina Hanušová zúčastnily mezinárodního závodu ve Žďáru nad Sázavou. Obě závodily v silné konkurenci 22 závodnic se sestavou s kuželi a se stuhou, přičemž se oběma našim závodnicím lépe povedla sestava s kuželi. Celkově  se Veronika umístila na 20. místě a Kateřina na pěkném 7. místě. Oběma našim dorkám gratulujeme. Celkové výsledky v záložce.

 

25.3.2014

Vysočina Cup Jihlava 23.3.2014

V neděli 23.3.2014 se skupinka volňaček zúčastnila 1. ročníku Vysočina Cup. Stejně jako v Milevsku byl i v Jihlavě rekordní počet závodnic všech kategorií. V kategorii naděje mladší roč.2004,2005 závodilo 41 holčiček se sestavou s náčiním a potom bylo finále v sestavě BN. Velmi úspěšné byly Nelinka Dupalová a Valinka Savková, kdy Nelinka obsadila 12. místo v sestavě se švihadlem a Valinka 21. místo ze 41 závodnic. Nelinka postoupila do finále a získala konečné 14. místo. Ještě úspěšnější byla Kateřina Savková v kategorii naděje starší, kde závodilo 19 závodnic, obsadila Kačka 4. místo a v sestavě s kuželi měla 2 nejlépe hodnocenou sestavu. Velmi pěknou sestavu s obručí zajela také Terezka Kubínová mezi juniorkami, která v sestavě s obručí obsadila 5.místo. Moc všem holčičkám gratulujeme.

 

12.3.2014

Jablonecký korálek 8.3.2014, 1. kolo SVČ ligy KP

V sobotu 8.března se závodnice základního a kombinovaného programu zúčastnily pohárového závodu Jablonecký korálek.

ZPMG

V 0.kat. ZPMG C (r.2007) si výborně vedla  Iva Šafrová, která se umístila na krásném 2.-3. místě z celkového počtu 12ti závodnic. 

V I.kat. ZPMG se umístila Karolínka Bláhová na 13.-14. místě (celkem 20 závodnic)

KP

III.VTP (celkem 33 závodnic): 14.-15. Pavla Pechová

                                                 18. Kateřina Řízková

                                                 21. Kateřina Papierová

                                                 23. Natalia Bryndová

                                                 25. Anna Marešová

                                                 27. Kateřina Brůhová

II.VTP (celkem 25 závodnic) :      17. Viktorie Vaňková

                                                 22. Sabina Krejčí

I.VTP (celkem 19 závodnic):        17. Kateřina Handzová

ženy (celkem 18 závodnic):          7.-8. Nikol Fousková

                                                 12. Šárka Berková

                                                 14. Margareta Leufenová

                                                 17. Lenka Ridlová

Celkové výsledky poháru v záložce.                       

Výsledky 1. kola Severočeské ligy

Závodnice kombinovaného programu se v rámci závodu Jablonecká perlička zúčastnily 1. kola oblastní ligy. V kategorii III.VTp závodily se sestavou bez náčiní a  dosáhly moc hezkého umístění. Největší úspěch získala Erika Nečasová , která získala prvenství!

Celkové výsledky všech kategorií v záložce výsledky 2014.

11.3.2014

Výsledky Milevkého poháru 8.3.2014

První závody v letošním roce -  závodnice volného programu se zúčastnily mezinárodního závodu Milevský pohár. Většina z nich  předvedla své nové sestavy, na kterých je ještě stále co zlepšovat.

Výsledky:

naděje ml. (celkem 44 závodnic) -     17. Nela Dupalová

                                                      26. Anička Maršálková

                                                      28. Valinka Savková

dorostenky (celkem 9 závonic) -         3. Kateřina Hanušová

                                                        9. Veronika Hálová

celkové výsledky v záložce

 

1.3.2014

Náplň závodů 2014

Náplň-závodů-2014.doc (104448)

24.2.2014

Významné životní jubileum v těchto dnech oslavila zakladatelka ústecké moderní gymnastiky, paní Libuše Hlinovská. Paní Hlinovské přejeme zejména hodně zdraví, spokojenosti a životního elánu do dalších let!!! Kytičku za oblastní komisi moderní gymnastiky předala paní Hana Horklová.

 

 

 

7.1.2014

Sportovní kalendář 2014, výsledky Severočeské ligy 2013

Sportovní_kalendář_2014.doc (40448)