Archiv 2013

 

Výsledky_LIGA_2013.doc (518144)

Nejlépe umístěné závodnice GSK v Severočeské lize 2013 (umístěné na prvních třech místech)

Volný program: 

kadetky st.:     3.místo Nikol Fousková

naděje st.:       2.místo Kateřina Savková

naděje ml.:       3.-4. místo Natálie Charvátová

naděje nejml.:   3. místo Nela Dupalová

kombinovaný program:

ženy: 1.místo Kateřina Hanušová

 

 

 

 

11.12.2013

Zveme všechny rodiče, prarodiče a ostatní příznivce moderní gymnastiky na vánoční besídku GSK dne 19.12.2013 od 17ti hod. v tělocvičně Gymnázia Václava Šmejkala!! 

 

8.12.2013

VI. kolo Českomoravského poháru spol. skladeb Břeclav 7.12.2013 - velký úspěch GSK Ústí!!

V sobotu 7.12. se v Břeclavi konalo finálové kolo Českomoravského poháru / ČMP/ ve společných skladbách linie B. Této soutěže se zúčastnilo téměř 70 týmů v 6ti kategoriích. Ústecké dorostenky ve skladbě se třemi obručemi a dvěma švihadly ani ve finále nezaváhaly a v urputném boji opět porazily své největší soupeřky z Prahy ZP SKV, domácí Břeclav a další týmy. Ústečandy byly druhé v Zubří a zlaté medaile přivezly celkem 4x - z Plzně, Brna, Prahy i Břeclavi. V loňské sezoně skončily  na celkovém 5 místě. Letos se dívky výrazně zlepšily a staly se tak překvapivě vítězkami celé této soutěže mezi deseti tými. Tým GSK tvořily: Šárka Berková, Kateřina Hanušová, Markéta Kociánová, Viktorie Láchová, hostující Anna Ratzenbeková z oddílu USK Ústí n.L. a  jejich trenérka Míla Vavrušková. Škoda, že se před zahájením soutěže zranila Veronika Hálová.

I další dva mladší týmy trenérky Lucky Loukotové (celkové 4. místo)  a Radky Tománkové (celkové 8. místo) podávaly stále se zlepšující výkony a získávaly nové zkušenosti do dalších sezon.

Všem našim závodnicím moc gratulujeme a děkujeme za reprezentaci oddílu!

foto zde peta39.rajce.idnes.cz/6.kolo_CMP_linie_B_Breclav_7.12.2013/, výsledky v záložce

 

4.12.2013

V.kolo Českomoravského poháru Praha 1.12.2013

V 5. kole ČMP ve společných skladbách linie B se nejlépe vedlo našim nejstarším a nejzkušenějším závodnicím, které v 5.kategorii získaly zlato a další první místo do celkového hodnocení ČMP. Společná skladba s 5ti míči, která závodí ve 4.kategorii, se umístila opět na 4.místě. Naše nejmladší gymnastky, které startují ve II. kategorii v sestavě o obručemi, získaly 7. místo. Tuto sobotu se koná poslední kolo ČMP v Břeclavi, kde se zároveň vyhlásí celkové umístění jednotlivých skladeb v tomto ročníku. Všem našim závodnicím držíme palce!! Celkové výsledky 5. kola jsou v záložce, foto zde peta39.rajce.idnes.cz/5.kolo_CMP_1.12.2013_Praha

 

26.11.2013

IV.kolo Českomoravského poháru Brno 24.11.2013

V neděli 24.11. se konalo 4.kolo ČMP společných skladeb linie B v Brně. Za GSK startovaly 2 podiové skladby a to ve IV. a V. kategorii. Společná skladba s 5ti míči ve složení Jana Mýtinová, Kateřina Šímová, Sabina Krejčí, Kateřina Handzová, Kateřina Křesánková a Michaela Votrubová se umístila na 4.místě, když se děvčatům stejně jako nedávno v Plzni nepodařilo udržet bronzovou pozici po prvním provedení. Závodnice V. kategorie - sestava se třemi obručemi a dvěma švihadly - ve složení Viktorie Láchová, Markéta Kociánová, Šárka Berková, Anna Ratzenbeková a Kateřina Hanušová získala zlaté medaile a udržela si tak šanci na medailové umístění v celkovém hodnocení ČMP. Další kolo ČMP 2013 se koná tuto neděli v Praze, kde budeme všem našim skladbám držet palce!

celkové výsledky v záložce, foto zde peta39.rajce.idnes.cz/4.kolo_CMP_spol.skladeb_linie_B_23.11.13_Brno/

 

23.11.2013

Golden Prague Cup Praha 23.11.2013

V sobotu se pódiová skladba BN ve složení Natálka Charvátová, Anička Maršálková, Nelinka Dupalová a Valinka Savková zúčastnila závodu Golden Prague Cup 2013. V prvním provedení se děvčata nedopustila téměř žádné chybičky, podala skvělý výkon a právem se zařadila za pódiovou skladbu z pořádajícího oddílu před přebornice Severočeské oblasti.Tato skladba tak důstojně zakončila celou podzimní sezónu a právem jí patří poděkování od trenérky. Všem holčičkám moc gratulujeme!

V rámci závodu jednotlivkyň reprezentovala náš oddíl Terezka Kubínová a to v kategorii juniorek. Terezka závodila ve čtyřboji, poprvé předvedla na závodech novou sestavu se stuhou, kterou trénuje teprve měsíc.  Sestava se stuhou se moc líbila, samozřejmě na ní bude mít Terezka ještě hodně práce od kresby stuhy až po prvky s manipulací. Celkově se umístila na pěkném 4. místě , z čehož měla  velkou radost. Její umístění je krásné, protože závodu se zúčastnila jak skvělá domácí závodnice  Erika Kupyrová , která byla v tomto čtyřboji první, tak i Suzanne Borovcová (2.místo), která vyhrála letošní MČR juniorek.

Celkové výsledky v záložce.

foto zde peta39.rajce.idnes.cz/Golden_Prague_Cup_23.11.2013

Foto z Jablonce zde k-hovorkova.rajce.idnes.cz/Oblastni_prebor_v_moderni_gymnastice/, peta39.rajce.idnes.cz/OP_Jablonec_n.N._16.11.2013

Prezentace moderní gymnastiky v České televizi. V pořadu je záběr i na některé gymnastky GSK ze závodu v Rumburku.

www.ceskatelevize.cz/porady/10655256238-lvicata/video/

20.11.2013

Jablonecký pohár 17.11.2013

V neděli se v Jablonci nad Nisou konal pohárový závod Jablonecký pohár. Tohoto poháru se zúčastnila jen 1 závodnice a to Lucka Toušová, která závodila v kategorii kadetky starší s obručí a se švihadlem. Zazávodila velmi dobře, získala stříbrnou medaili a ve švihadle byla nejlepší. Trenérka Líba Kyralová vyslovila  Lucce  velikou pochvalu, protože výkonnostně se hodně zlepšila a zanechala jak v sobotu tak v neděli veliký dojem. Lucka má nové sestavy, které jí sedí a velmi se líbí, což potvrzují ohlasy, které její trenérka dostává. Držíme Lucce hodně palečky,aby se stále zlepšovala a konečně mohla odjet na jaře na MČR.

17.11.2013

Stříbrná sobota pro všechny společné skladby GSK -16.11.2013

OP ve společných skladbách Jablonec n.N.

linie B 1.kategorie - bez náčiní (celkem 4 oddíly) - 2.místo

linie B 2.kategorie - obruče (celkem 3 oddíly) -     2.místo

linie B 4.kategorie - míče  (celkem 3 oddíly) -        2.místo

Komentář trenérky Tománkové: děvčata ze společné skladby s obručemi  stále zlepšují svůj výkon - zacvičila zatím nejlépe ze všech závodů. Přesto se objevilo pár chybiček, takže nakonec získala stříbrnou medaili. Ale i z té mají velkou radost a mají motivaci do dalších závodů, které nás letos ještě čekají. Společná skladba s míči  má v kategorii velmi silné soupeřky z Miky Chomutov a zatím se potýká s nevyrovnaností týmu. Ale za tréninkovou píli a úsilí si zasloužila taktéž stříbrnou medaili.

Komentář trenérky Kyralové: Pódiová skladba BN ve složení Nela Dupalová, Valinka Savková, Anička Maršálková a Natálka Charvátová získala 2. místo a stříbrnou medaili. Děvčata čeká ještě závod v Praze a tím sérii závodů v pódiových skladbách ukončí.V odpoledním závodě se děvčata předvedla s jednou volnou sestavou, jejíž výsledek se počítal do posledního kola ligy.Děvčata závodila již s novými sestavami na rok 2014, kdy dochází k navýšení prvků a tak byl tento závod pro všechny pouze splněním účasti v lize a malým tréninkem. Přesto se Valince Savkové podařilo obsadit 3. místo. Celkové vyhlášení Ligy 2013 bude až na prvním jarním závodě.

4.kolo Severočeské oblastní ligy 1.-6.kategorie Jablonec n.N.

Závodnice volného programu se zúčastnily posledního kola Severočeské ligy 2013

naděje nejml. (10 závodnic) - 3. Valinka Savková

                                             4. Nelinka Dupalová

                                             7. Klárka Vopěnková

                                             8. Kačenka Fikarová

naděje ml. (10 závodnic) -      4. Natálka Charvátová

                                             7. Anička Maršálková

kadetky st. (3 závodnice) -      2. Lucka Toušová

Podzimní závod ZPMG - Jablonec n.N.

V podzimním závodu ZPMG měl náš oddíl dvě závodnice a to ve III. kategorii. Z celkového počtu 10ti závodnic se Anička Chodovská umístila na 9. místě a Zuzka Plechatá na místě 10.

3.kolo Českomoravského poháru linie B  Zubří

Po strastiplné, 6ti hodinové cestě vlakem do Zubří na 3. kolo ČMP linie B ve společných skladbách vstoupily naše nejzkušenější závodnice do již probíhajícího závodu po velmi krátkém rozcvičení. V prvním provedení chybovaly při závěrečné házečce, ale po velmi dobrém výkonu ve druhém provedení získaly stříbro mezi osmi startujícími oddíly. Děvčata mají před sebou ještě další 3 kola ČMP, pořadí na předních místech je stále velmi otevřené, proto jim budeme moc držet palce příští víkend, kdy se koná další kolo ČMP v Brně!!

foto zde peta39.rajce.idnes.cz/3.kolo_CMP_Zubri_16.11.2013

 

3.11.2013

Rycon cup 2.11.2013 České Budějovice

Pódiová skladba BN ve složení Anička Maršálková 2004, Natálka Charvátová 2004, Valinka Savková 2005 a Nelinka Dupalová 2005 se zúčastnila mezinárodního závodu v Českých Budějovicích a opět nezklamala, když v silné konkurenci obsadila 6. místo z 11ti skladeb. Bohužel se ani na tomto závodě děvčata nevyvarovala chybiček a tím se skladba připravila o 5. místo.

Největší radost udělala trenérce Líbě Kyralové její závodnice Kateřina Savková, která startovala v kategorii nadějí starších s 5ti míči jako hostující závodnice v oddíle SK Baver Třebíč. Kačka je hlavním pilířem skladby a dá se říci, že na ní skladba stojí. Velmi výrazně se posunula dopředu a zasloužila se o to, že se tato skladba umístila ve veliké konkurenci střediskových skladeb  na 1. místě a získala tak zlatou medaili.

Všem našim závodnicím gratulujeme k předvedeným výkonům!

2. kolo Českomoravského poháru spol.skladeb linie B - 2.11.2013 Plzeň

V sobotu 2.11. pořádal Plzeňský oddíl SK MG Slovan Plzeň 2.kolo ČMP 2013. Do Plzně se vydaly všechny tři společné skladby GSK závodící v linii B. V tomto závodu předvedlo své umění celkem 55 skladeb, t.j. cca 310 závodnic!! Starší děvčata stihla před svým vystoupením prohlídku města v doprovodu naší bývalé závodnice a trenérky Hanky Doové, která v Plzni studuje a přišla nás podpořit. Zde jsou výsledky:

II. kategorie: skladba s 5ti obručemi (celkem 12 skladeb) - naše děvčata obsadila 9. místo

IV. kategorie: skladba s 5ti míči (celkem 4 skladby) - závodnice GSK obsadily 4. místo, když nezopakovaly výkon z prvního provedení, po kterém byly na 3. pozici

V. kategorie: skladba se třemi obručemi a dvěma švihadly (celkem 9 skladeb) - zlaté medaile pro naše závodnice po vyrovnaném výkonu v obou provedeních!!! Děvčata jela povzbudit i Veronika Hálová, která je bohužel zraněná a nemůže závodit.

foto ze závodu zde: peta39.rajce.idnes.cz/2.kolo_CMP_2.11.2013_Plzen#

do záložky užitečné odkazy přidán nový odkaz na gymnastické oblečení

30.10.2013

Během uplynulého prodlouženého víkendu získaly všechny společné skladby GSK medaili.

1.kolo Českomoravského poháru linie B Mariánské Lázně - 27.10.2013

II. kategorie - skladba o obručemi (celkem 10 skladeb) - ve složení Erika Nečasová, Viktorka Strnadová, Kristýnka Elen Rezková, Bára Postlová, Kristýnka Lánová a Eliška Komárová - 8. místo

IV. kategorie - skladba 5ti míčů (celkem 4 skladby) - ve složení Jana Mýtinová, Kateřina Šímová, Sabina Krejčí, Kateřina Handzová, Kateřina Křesánková - 3. místo

V. kategorie - 3 obruče + 2 švihadla (celkem 7 skladeb) - ve složení Viktorie Láchová, Šárka Berková, Markéta Kociánová, Anna Ratzenbeková, Kateřina Hanušová - 4. místo

výsledky v záložce, foto zde peta39.rajce.idnes.cz/Cena_mesta_Chomutova%2CCeskomoravsky_pohar_1.kolo%2CRevent_cup_Praha%2CPodzimni_dracek_Rumburk_2013/

Podzimní dráček Rumburk - 28.10.2013

28.10.2013 se pódiová skladba BN roč.2004 a ml. zúčastnila krásného závodu Podzimní dráček v Rumburku a odvezla si zlaté medaile a putovní pohár za 1. místo. Skladba ve složení Nelinka Dupalová, Valinka Savková, Natálka Charvátová a Anička Maršálková předvedla vyrovnaný výkon a 1. místo si s převahou držela obě provedení.

Odpoledne v závodě jednotlivkyň si Valinka Savková r. 2005 vybojovala zlatou medaili za 1. místo ve své kategorii v sestavě se švihadlem a Anička Maršálková bronzovou medaili za svoji novou sestavou s obručí. Radost je o to větší, že děvčata  trénují hlavně pódiovou skladbu a sestavy jsou v přípravě na rok 2014, kdy dochází ke změnám v počtu prvků.

V kategorii naděje starší startovala další naše podiová skladba, která jinak závodí v linii B a to  ve složení Erika Nečasová, Viktorka Strnadová, Kristýnka Elen Rezková, Bára Postlová, Kristýnka Lánová a Eliška Komárová. Za sestavy s obručemi si děvčata vybojovala krásné 2. místo.

Všem našim závodnicím moc gratulujeme!!

Výsledky v záložce.

Revent Cup Praha - 28.10.2013

Nejstarší závodnice našeho oddílu vyjely ve sváteční den do Prahy s cílem zacvičit lépe než den předtím v Mariánských Lázních. To se povedlo a vyrovnaných výkonem v obou provedeních získaly 2. místo v V. kategorii linie B - sestava se třemi obručemi a dvěma švihadly.

výsledky v záložce, foto zde peta39.rajce.idnes.cz/Cena_mesta_Chomutova%2CCeskomoravsky_pohar_1.kolo%2CRevent_cup_Praha%2CPodzimni_dracek_Rumburk_2013/

moderkavinohrady.rajce.idnes.cz/Revent_gymphoto/#

22.10.2013

Cena města Chomutova 19.10.2013

Společné skladby se zúčastnily prvního závodu v podzimní části sezóny a to v sobotu 19.10. v Chomutově, kde se konal již 11. ročník závodu společných skladeb Cena města Chomutova.

V I.kategorii  (r.2004 a ml.) - skladba bez náčiní - trenérka Libuše Kyralová - závodila Nelinka Dupalová, Valinka Savková, Natálka Charvátová a Anička Maršálková. Děvčata cvičila moc hezky a vybojovala si velmi pěkné umístění. Skladba se umístila na 4. místě z celkového počtu 11 skladeb. Ze 4. místa byl jen malý krůček k medailové pozici. Děvčata se však v 1. provedení skladby dopustila 2 větších chyb, které se výrazně podepsaly na jejich umístění. Druhé provedení se již povedlo a děvčata zasluhují velikou pochvalu.

II. kategorie - skladba s obručemi - trenérka Radka Tománková - ve složení Erika Nečasová, Viktorka Strnadová, Kristýnka Elen Rezková, Bára Postlová, Kristýnka Lánová a Eliška Komárová získala naše skladba 5. místo. První provedení předvedla děvčata celkem dobře, ve druhém se již však dopustila větších chyb.

III. kategorie - skladba s 5ti míči - trenérka Lucka Loukotová - naše závodnice Kateřina Šímová, Sabina Krejčí, Kateřina Handzová, Kateřina Křesánková, a host z USK  Michaela Votrubová se umístily na celkovém 4. místě. I tato skladba zacvičila lépe první provedení než druhé.

Zcela nové skladby našich závodnic byly předvedeny mezi zkušenějšími závodnicemi. Všem našim závodnicím gratulujeme a věříme, že se budou jen zlepšovat!

Celkové výsledky v záložce.

 

16.10.2013

GYMNASTKY GSK V ČINOHERNÍM DIVADLE

Přijdte se podívat na strhující divadelní show . Naše děvčata: Šárka Berková, Verča Hálová, Kačka Hanušová, Markéta Kociánová, Viky Láchová a Anička Ratzenbeková byla přizvána a stala se součástí divadelního představení ZKROCENÍ ZLÉ ŽENY od W. Shakespeara. Říjnová představení jsou zcela vyprodána. Odměnou všem při premiíře i první repríze byl neutuchající smích i závěrečný nekonečný potlesk diváků vestoje. Zveme i vás. Objednejte si včas vstupenky.

 

2.10.2013

MČR juniorek 28.9.2013 Brno

V sobotu 28.9. reprezentovala náš oddíl Terezka Kubínová na jednom z nejvýznamnějších závodů roku a to Mistrovství republiky juniorek v Brně. V obrovské konkurenci zejména závodnic ze sportovních center předvedla Terezka 3 své nové sestavy a to s obručí, míčem a kužely. Sestavu se stuhou bohužel nestihla natrénovat natolik, aby ji také mohla na MČR předvést a proto nebyla vyhodnocena v celkovém umístění. Terezce moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu!!

27.9.2013

Do bazárku přidána nová nabídka

26.9.2013

MČR juniorek 28.9.2013 v Brně

V sobotu 28.9. se naše závodnice Terezka Kubínová zúčastní Mistrovství ČR juniorek v Brně. Přejeme Terezce hodně štěstí, všichni jí budeme držet pěsti, aby se jí vše povedlo!!!

26.9.2013

Do bazárku byla přidána nabídka na dres.

23.9.2013

Příspěvky na školní rok 2013/2014

Příspěvky na nový školní rok lze hradit  bezhotovostně na BÚ klubu 212521/0300 (VS je rodné číslo dítěte) nebo hotově proti potvrzení  trenérce. Výše příspěvků dle přiložené tabulky.

Platby příspěvků.xlsx (10882)

 

Změna tréninků přípravky r.2007 a ml.

Pondělí 16 - 17 h, středa 17- 18 h

 

4.9.2013

Další foto ze soustředění v Terezíně zde peta39.rajce.idnes.cz/soustredeni_Terezin_2013

 

2.9.2013

Fotky ze soustředění na Střekově a v Terezíně

peta39.rajce.idnes.cz/soustredeni_Strekov_2013/

ha1doova.rajce.idnes.cz/Terezin_2013/

 

18.6.2013

Karlovarský pohár v tisku

www.5plus2.cz/15407

16.6.2013

1.Karlovarský pohár 25.6.2013

Dne 15.6.2013 se uskutečnil mezinárodní závod ve volném programu 1.Karlovarský pohár.Závod se uskutečnil v KV Aréně, která sama o sobě vytvořila nádhernou atmosféru pro moderní gymnastiku.Závodu se zúčastnily oddíly a kluby z ČR, Německa, Rakouska, Belgie, Itálie, Ukrajiny, Ruska a PLR.Zejména v kategoriích naděje starší-pre junior, juniorek a seniorek byly k vidění špičkové závodnice, které předvedly sestavy vysoké obtížnosti.Na tomto závodě nechyběly ani gymnastky GSK Ústí nad Labem Valinka Savková a Kateřina Savková, které se vůbec neztratily a udělaly trenérce velikou radost.Valinka obsadila 5. místo / 9 závodnic/ a od 3. místa ji dělila jen jedna desetina. Kačka Savková zacvičila velmi dobře, o čemž svědčí její hodnocení, umístila se na 6. místě,, byla nejlepší z českých závodnic.Zahraniční závodnice měly vysokou obtížnost, v provedení však Kačka s nimi držela krok. Pro trenérku to bylo krásné zakončení závodní sezóny před prázdninami.

Oběma našim závodnicím moc gratulujeme!!

Celkové výsledky v záložce.
 

 

13.6.2013

Moudrá sova Ústí n.L. 8.6.2013

V neděli 8.6. se závodnice základního programu zúčastnily přátelského závodu Moudrá sova, který pořádal oddíl USK Ústí n.L. Největší úspěch získaly naše nejmenší - Nikolka Dupalová a Verunka Šímová, které se umístily společně na 1.-2. místě a to mezi 11ti závodnicemi!! 

Umístění závodnic GSK:

kat. 0.B (7 závodnic):    4. Petruška Oceláková

                                   6. Karolínka Kosová

                                   7. Ivanka Šafrová

kat. 0.B1 (11 závodnic): 1.-2. Nikolka Dupalová a Verunka Šímová

kat. 0.A (7 závodnic):    3. Danielka Kohutová

                                   4. Karolínka Bláhová

                                   6. Monika Krbcová

kat.I. (8 závodnic):        8. Alexandra Shelomkova 

kat.IV. (1 závodnice):    1. Barbora Korábová

kat.IV. (1 závodnice):    1. Anna Chodovská 

Celkové výsledky v záložce, foto zde peta39.rajce.idnes.cz/Moudra_sova_8.6.2013

 

  

7.6.20123

Reportáž z MČR KP v České televizi

www.ceskatelevize.cz/zpravodajstvi-ostrava/sport/230341-moderni-gymnastky-bojovaly-v-polance-o-tituly/

 

4.6.2013

Titul Mistryně České republiky patří GSK Ústí n.L.

V neděli 2.6. získala naše závodnice Kateřina Hanušová titul mistryně ČR na MČR kombinovaného programu v kategorii ženy v Ostravě - Polance nad Odrou. Kateřina velmi dobře zvládla obě sestavy (míč a kužele) a vítězství na MČR je tak pro ni vyvrcholením   velice úspěšné letošní sezóny. Kačce moc gratulujeme a děkujeme za reprezentaci oddílu!! 

Celkové výsledky v záložce, foto zde peta39.rajce.idnes.cz/MCR_KP_2.6.2013_Ostrava-Polanka_n.O.#

 

 

29.5.2013

MČR KP Ostrava 2.6.2013

V neděli 2.6. se koná MČR kombinovaného programu, náš oddíl bude zastupovat Kačka Hanušová v kategorii ženy. Přímý přenos můžete sledovat zde stream.kumi.cz  Přejeme Kateřině hodně štěstí!

 

28.5.2013

Májová pohoda Rumburk 25.5.2013

V sobotu se náš oddíl zúčastnil  pohárového závodu v Rumburku, nazvaném trefně Májová pohoda. Velice příjemné prostředí místní sportovní haly vyneslo našim děvčatům hned několik medailových umístění. Zazávodila si i nejmladší závodnice našeho oddílu, teprve čtyřletá Nikolka Dupalová a nevedla si vůbec špatně!! Mezi o 2 roky staršími závodnicemi získala nádherné 5.místo!!

Výsledky v jednotlivých kategoriích:

0.B (7 závodnic) - BN + akrobacie :         5. Nikolka Dupalová

0.A (7 závodnic) - BN + akrobacie :         3. Karolínka Bláhová

naděje nejml.A (6 závodnic) -  BN + šv: 1. Valinka Savková

                                                            2. Nelinka Dupalová

                                                            4. Klárka Vopěnková 

                                                            6. Kačenka Fikarová

naděje st. (2 závodnice) - o+m+k:          2. Kačenka Savková

kadetky (3 závodnice) - o + lib.n.:           1. Lucka Toušová

I.ZPMG (10 závodnic) - BN + šv:             6. Eliška Komárová

III.VTP (11 závodnic) - BN + šv:            5. Barunka Postlová

                                                            6. Kristýnka Lánová

II.VTP (5 závodnic) - o + m:                  3. Kateřina Handzová       

I.VTP( (5 závodnic) - s + k:                    4. Viktorie Láchová

                                                            5. Jana Mýtinová

ženy (3 závodnice) - 2 lib.:                     1. Kateřina Hanušová

                                                            2. Šárka Berková        

celkové výsledky v záložce, foto zde  del9.rajce.idnes.cz/Gymnastika__Rumburk_25.5.2013                 

 

 

23.5.2013

Celkové hodnocení Severočeské ligy pro r.2013 - kombinovaný program

Nejlepší umístění mezi našimi závodnicemi KP získala Erika Nečasová 6.místem v kategorii III. VTP a Kateřina Hanušová 1.místem mezi ženami.

Umístění všech našich závodnic v jednotlivých kategoriích:

III.VTP -     6. Erika Nečasová

                   8. Kateřina Šímová

                 14. Viktoria Strnadová

                 16. Kristýna Elen  Rezková

                 17. Sabina Krejčí

                 18. Kristýna Lánová

                 19. Barbora Postlová

 

II.VTP -     8. Kateřina Handzová

          10.-11. Lucie Kotyzová 

 

I.VTP -      8. Veronika Hálová

           9.-10. Viktorie Láchová

               15. Jana Mýtinová

 

Ženy -       1. Kateřina Hanušová

             8.-9. Šárka Berková

               13. Margareta Leufenová

 

Celkové hodnocení ligy v záložce Výsledky.

 

21.5.2013

Mistrovství ČR nadějí mladších a nadějí starších Havířov 18.-19.5.2013

O víkendu se naše naděje zúčastnily Mistrovství ČR v Havířově. Na MČR nadějí mladších startovaly poprvé ve své sportovní kariéře Natálka Charvátová a Anička Maršálková. Obě předvedly své sestavy s obručí a se švihadlem, do finále, kde se cvičila sestava bez náčiní, se jim bohužel nepodařilo probojovat. Ale už jen účast na tomto MČR je pro obě velký úspěch!!! Natálka obsadila v konečném pořadí 37. a Anička 42. místo. V neděli 19.5. bojovala za náš oddíl Kateřina Savková v kategorii naděje starší. Mezi závodnicemi ze sportovních center měla velkou konkurenci. Kačenka předvedla všechny své 4 sestavy - bez náčiní, s míčem, s obručí a s kuželi. Celkově obsadila moc hezké 25. místo! Všem třem našim závodnicím gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu!!

Celkové výsledky zde csmg.cz/zavody

foto peta39.rajce.idnes.cz/MCR_nadeje_ml._18.5.2013_Havirov

 

21.5.2013

Milevský pohárek 8.5.2013

8.5. se 3 naše závodnice zúčastnily pohárového závodu Milevský pohárek v Milevsku. Všechny tři obsadily 10.místo ve své kategorii! Natálka Charvátová cvičila sestavu bez náčiní a s obručí v kategorii nadějí ml. - ročník 2004, Lucka Toušová startovala v kategorii kadetky starší a Terezka Kubínová mezi juniorkami. Všem třem moc gratulujeme!

13.5.2013

Spousta fotek ze závodů v Chomutově a Jablonci zde del9.rajce.idnes.cz/

13.5.2013

Mistrovství ČR kadetek a dorostenek Ostrava 11.5.2013

O víkendu se v Ostravě konalo Mistrovství ČR kadetek a dorostenek. Náš oddíl letos reprezentovala  jen jedna závodnice a to Nikol Fousková v kadetkách starších. Nikol cvičila sestavu s obručí a s kuželi, bohužel zapracovaly nervy,do finále se neprobojovala a umístila se na 38. místě (celkově 39 startujících). Nikol děkujeme za reprezentaci oddílu!!!

7.5.2013

Výsledky Chomutovského poháru - 5.5.2013

V neděli se závodnice volného a některé z kombinovaného programu zúčastnily pohárového závodu v Chomutově. 

V kategoriích nadějí mají naše závodnice hodně těžkou konkurenci. Ale i tak si vedly moc dobře. Největší úspěch mezi závodnicemi volného programu získala Kateřina Savková a to 2. místo mezi nadějemi staršími a Lucka Toušová 3.místo po velmi vyrovnaném výkonu  mezi kadetkami staršími!!

Naděje nejml.B (11 závodnic) -   sestava BN          8. Barborka Holubová

Naděje nejml.A (19 závodnic) -   sestava BN          8. Nela Dupalová

                                                                     9.-10. Valinka Savková

                                                                   12.-13. Klárka Vopěnková

                                                                         17. Kačenka Fikarová    

Naděje ml. (13 závodnic) -  švihadlo, obruč            9. Natálka Charvátová

Naděje st. (3 závodnice) -  kužele, libovolná           2. Kateřina Savková

Kadetky ml. (6 závodnic) -   obruč, míč                 5. Pavla Kubeschová

Kadetky st. (9 závodnic) -    kužele, libovolná        3. Lucie Toušová

                                                                         5. Nikol Fousková 

V kategoriích kombinovaného programu se nejlépe umístila Kačka Hanušová na 1. místě mezi ženami.

II.VTP (10 závodnic) - míč            9. Kačka Handzová

I.VTP  (13 závodnic) - kužele        6. Veronika Hálová

                                            9.-10. Viktorie Láchová   

Ženy  (12 závodnic) - libovolná      1. Kateřina Hanušová

                                                 10. Šárka Berková

                                                 11. Lenka Riedlová

Všem našim gymnastkám moc gratulujeme!! Kompletní výsledky poháru v záložce. Foto zde peta39.rajce.idnes.cz/Chomutovsky_pohar_5.5.2013

V rámci Chomutovského poháru se závodnice volného programu zúčastnily V.kola Severočeské ligy. 

Umístění nejlepších našich do 6. místa:

Naděje nejml. - BN          3. Nela Dupalová

                                       4. Valinka Savková  

Naděje ml. - švihadlo        3. Natálka Charvátová

Naděje st. - kužele           2. Kateřina Savková

Kadetky ml. - obruč         4. Pavla Kubeschová

Kadetky st. - kužele         3. Nikol Fousková

                                       4. Lucie Toušová 

           

Kompletní výsledky v záložce. 

 

6.5.2013

OP juniorek a nadějí - 4.5.2013 Chomutov

Závodnice z kategorií nadějí a juniorek předvedly všechny své sestavy na Oblastním přeboru v Chomutově. A že se jim dařilo! V nadějích nejmladších získala Nelinka Dupalová nádherné 3. místo a hned za ní se umístila Valinka Savková na krásném 4.místě!! Dalšími našemi závodnicemi v této kategorii byla Klárka Vopěnková a Kačenka Fikarová, které se také zařadily za sebe a to na 9. a 10. místo. Všechny cvičily sestavu bez náčiní a se švihadlem.

Velký úspěch zaznamenala Natálka Charvátová mezi nadějemi mladšími a to ziskem stříbrné medaile!! Toto umístění pro ni znamená účast na MČR 18.5. v Havířově a my jí budeme moc a moc držet palečky!! Další krásné umístění v OP nadějí mladších získala Anička Maršálková a to 5.místo. Naděje ml. předvedly své sestavy bez náčiní, se švihadlem a s obručí.

2.místo taktéž vybojovala Kačenka Savková  v kategorii naděje starší (v sestavách bez náčiní, s obručí, s míčem a s kuželi), která taktéž bude startovat na MČR v Havířově. I jí přejeme moc štěstí!! 

Jediná závodnice v kategorii juniorek Terezka Kubínová předvedla v rámci OP své sestavy s míčem, kuželi a obručí a získala tak titul přeborníka oblasti v této kategorii. Terezka bude startovat na MČR juniorek v září v Brně. I jí budeme moc držet  palce!!

 

IV. kolo Severočeské ligy VP - 4.5.2013 Chomutov

V sobotu 4.5. se závodnice volného programu zúčastnily IV. kola Severočeské ligy. Nejlépe si vedla Natálka Charvátová v kategorii naděje mladší a Nikol Fousková mezi kadetkami staršími, které získaly 1. místo. Závodnice GSK umístěné do 6.místa v jednotlivých kategoriích:

naděje starší - kužele:      2. Kateřina Savková 

naděje mladší - BN:          1. Natálka Charvátová

naděje nejml. - švihadlo:  3. Nelinka Dupalová

                                       4. Valinka Savková

                                       6. Klárka Vopěnková

kadetky starší - obruč:     1. Nikol Fousková

                                       2. Lucie Toušová

kadetky mladší - BN:        4. Pavla Kubeschová     

 

Všem závodnicím gratulujeme!! Celkové výsledky v záložce. 

V. kolo Severočeské ligy KP - 4.5.2013 Chomutov

Závodnice kombinovaného programu startovaly v posledním kole Severočeské ligy, zároveň byly vyhlášeny celkové výsledky ligy za r.2013. Nejlépe se z našich závodnic umístila Kateřina Hanušová v kategorii ženy, která získala v tomto kole 1. místo, které jí zároveň vyneslo i 1. místo v celkovém hodnocení ligy 2013. V kategorii I.VTP obsadila Veronika Hálová 6.-7. místo. V ostatních kategoriích se bohužel žádná naše závodnice neumístila do 6. místa. Kompletní výsledky v záložce. 

 

Závod k MDD - 4.5.2013

Jedinou zástupkyní GSK v závodě k MDD v Chomutově byla Evelínka Šedivá v kategorii ZPMG 0.A. Evelínka se umístila na 7. místě!

 

29.4.2013

GSK  v Ústeckém deníku

Článek z ÚD naleznete v záložce Napsali o nás 

 

28.4.2013

Výsledky OP KP a ZP Liberec 27.4.2013

V neděli 27.4. se závodnice základního a kombinovaného programu zúčastnily oblastního přeboru Severočeské oblasti. Závodnice kombinovaného programu zároveň absolvovaly 4.kolo Severočeské ligy. 

OP ZPMG

Mezi závodnicemi základního programu se nejlépe umístila Klaudinka Dobešová v kategorii ZPMG 0.B a to na krásném 4. místě! (celkem startovalo 16 závodnic - sestava akrobacie a bez náčiní). V kategorii ZPMG 0.A získala Evelínka Šedivá taktéž moc pěkné 6. místo z celkového počtu 16ti závodnic (akrobacie a BN). V I.kategorii ZPMG měl náš oddíl 3 závodnice (sestava BN a se švihadlem) - z celkového počtu 27 startujících se na 15. místě umístila Alenka Marešová, na 20. místě Kačenka Řízková a  na 24. místě Eliška Komárová. Další 2 závodnice GSK nastoupily ve III.kategorii ZPMG (celkem 10 závodnic - sestava s obručí a s míčem) - Anička Chodovská získala 9.místo a 10. místo Zuzka Plechatá. 

Celkové výsledky v záložce.

OP kombinovaného programu

Oblastního přeboru kombinovaného programu se celkem zúčastnilo 15 závodnic GSK. Nejvíce jich má náš oddíl v kategorii III.VTP. Nejlepší umístění v této kategorii (celkem 28 závodnic - sestava BN a se švihadlem) získala Erika Nečasová na moc pěkném 11.místě. Další naše gymnastky se seřadily v celkovém hodnocení pěkně za sebe - 15.-16. místo získaly společně Sabinka Krejčí a Viktorka Strnadová, 17. místo Bára Postlová, 18.místo Kačenka Šímová, 20.-21. místo obsadila Kristýnka Rezková a 23. místo Kristýnka Lánová

V kategorii II. VTP startovalo celkem 12 závodnic, 9. místo získala Kačka Handzová a místo 10. Lucka Kotyzová. Závodilo se v sestavách s míčem a obručí. 

V kategorii I.VTP se nejlépe dařilo Veronice Hálové, která vybojovala moc pěkné 5. místo (celkem 14 závodnic - sestava se stuhou a kuželi), 8. místo získala Viktorie Láchová a 14. místo Jana Mýtinová

V kategorii ženy startovalo celkem 16 závodnic (2 libovolné sestavy), 1.místo a titul přeborníka oblasti získala Kateřina Hanušová (sestava s míčem a kuželi). Katka tak postupuje na Mistrovství ČR v kombinovaném programu, které se koná 2.6. v Bruntále, budeme jí držet palce! Další naše závodnice mezi ženami Šárka Berková vybojovala pěkné 7.místo (sestava s obručí a se švihadlem) a Margareta Leufenová 12. místo (sestava s kuželi a se švihadlem). 

Celkové výsledky v záložce, fotky zde peta39.rajce.idnes.cz/OP_KP_a_ZPMG_Liberec_27.4.2013

Výsledky IV.kola Severočeské ligy KP

Nejlépe umístěné závodnice GSK v jednotlivých kategoriích:

III.VTP - 12. Erika Nečasová

II.VTP  -   9. Kateřina Handzová

I.VTP   -   5. Viktorie Láchová

ženy   -    1. Kateřina Hanušová

Celkové výsledky v záložce. Všem závodnicím gratulujeme!!

 

25.4.2013

Na rajče přidány fotky z Jablonce a z Prahy peta39.rajce.idnes.cz/O_vinohradsky_hrozen_21.4.2013 , peta39.rajce.idnes.cz/Liga_Jablonec_n.N._20.4.2013

24.4.2013

O vinohradský hrozen 21.4. Praha

V neděli 21.4. se závodnice kombinovaného programu zúčastnily pohárového závodu O vinohradský hrozen v Praze. V kategorii I.VTP startovala Veronika Hálová a obsadila 9. místo (celkem 18 závodnic). V kategorii ženy měl náš oddíl 2 závodnice -  Kateřinu Hanušovou, která získala zlatou medaili a Šárku Berkovou, která obsadila 13.místo (celkem 16 závodnic). Všem třem našim děvčatům gratulujeme!

 

23.4.2013

Jablonecká perlička 21.4.2013 Jablonec n.N.

V neděli se závodnice volného programu zúčastnily pohárového závodu v Jablonci n.N. Jablonecká perlička. Nejlepší umístění získaly Kateřina Savková v nadějích starších a Terezka Kubínová mezi juniorkami a to obě krásné 5.místo!

Umístění našich gymnastek:

Naděje nejmladší (celkem 21 závodnic): 7. Nelinka Dupalová, 14. Valinka Savková, 15.-16. Klárka Vopěnková, 19. Kačenka Fikarová

Naděje mladší (celkem 23 závodnic): 14. Natálka Charvátová, 22.-23. Anička Maršálková

Naděje starší (celkem 7 závodnic): 5. Kačenka Savková

Juniorky (celkem 9 závodnic): 5. Terezka Kubínová

Kadetky st. (celkem 11 závodnic): 10. Nikol Fousková, 11. Lucka Toušová

Všem závodnicím gratulujeme!!!!

V rámci tohoto závodu se konalo 3. kolo Severočeské ligy volného programu. Nejlepší umístění získaly tyto naše závodnice:

Nelinka Dupalová - 3. místo a Valinka Savková 5. místo mezi nadějemi nejml., Natálka Charvátová krásné 2. místo v nadějích mladších, Kačenka Savková 2.místo mezi nadějemi staršími a Lucie Toušová 3.místo v kadetkách starších.


22.4.2013

Výsledky 2. a 3. kola Severočeské ligy 20.4.13 Jablonec n.N. a OP kadetek

V sobotu 20.4.13 se v Jablonci n.N. konalo 2.kolo Severočeské ligy VP a 3.kolo pro KP. Zároveň se konal oblastní přebor kadetek a dorostenek.

Oblastní přebor kadetek a dorostenek

V letošní sezoně má náš oddíl závodnice  pouze v kadetkách starších a to Nikol Fouskovou a Lucku Toušovou. V oblastním přeboru se v této kategorii umístila Nikol Fousková na 3.místě a Lucka Toušová na 4.místě. Nikol tak postupuje na MČR kadetek, které se koná 11.5.13 ve Vítkovicích. Přejeme jí hodně úspěchů!!

2.kolo Severočeské ligy VP

Umístění závodnic GSK do 6.místa:

Naděje nejmladší (12 závodnic): 4. Nelinka Dupalová, 5. Valinka Savková

Naděje mladší (14 závodnic): 4. Natálka Charvátová, 5.-7. Anička Maršálková

Naděje starší (2 závodnice): 2. Kačenka Savková

Kadetky starší (4 závodnice): 3. Nikol Fousková, 4. Lucie Toušová

Celkové výsledky v záložce.

3.kolo Severočeské ligy KP

Nejlepší umístění ze závodnic kombinovaného programu získala Erika Nečasová v kategorii III. VTP na 4.-5. místě (celkem 25 závodnic) a Kateřina Hanušová v kategorii ženy na 2.-3. místě (celkem 11 závodnic)                            

Celkové výsledky v záložce.

12.4.2013

Ústecký pohár v Ústeckém deníku

ustecky.denik.cz/ostatni_region/gymnastky-predvedly-sve-umeni-na-usteckem-poharu-20130412.html

 

8.4.2013

Výsledky Ústeckého poháru

O víkendu 6.-7.4. pořádal náš oddíl již 23.ročník Ústeckého poháru za finanční podpory města Ústí n.L. Letošní ročník byl rozdělen do dvou dnů, v sobotu závodily gymnastky volného programu, v neděli závod pokračoval základním a kombinovaným programem. Zároveň proběhlo 1.(VP) a 2.(KP) kolo Severočeské ligy. Děkujeme tímto všem rodičům, kteří se podíleli na přípravě a organizaci tohoto náročného závodu!

Sobotní závod - volný program

Ze závodnic GSK ve volném programu zaznamenala největší úspěch Kačenka Savková a to 3. místem v kategorii naděje starší! Kačenka zacvičila moc pěkně sestavu bez náčiní a s míčem (s tou se dokonce umístila na 2.místě). Pěkné 7. místo získala Nelinka Dupalová v kat.naděje nejmladší A a 5.-6. místo Nikol Fousková v kadetkách starších. Kompletní výsledky v záložce Výsledky.

Nedělní závod - základní program

Z domácích závodnic základního programu se nejlépe umístila Klaudinka Dobešová v kat. ZPMG 0 a to na krásném 6. místě. V této kategorii poprvé závodila i nejmladší závodnice celého závodu, teprve čtyřletá Nikolka Dupalová!                                  

Nedělní závod - kombinovaný program

Mezi závodnicemi kombinovaného programu měla největší úspěch Kateřina Hanušová, která získala v kategorii žen zlatou medaili (sestava s míčem a kužely).

 

Celkové výsledky Ústeckého poháru najdete v záložce Výsledky.  Všem závodnicím gratulujeme a děkujeme za předvedené výkony!! Foto ze závodu zde peta39.rajce.idnes.cz/Ustecky_pohar_6.-7.4.2013

  

Výsledky 1.kola Severočeské ligy - VP 

Umístění závodnic GSK do 6.místa:

naděje nejmladší -     2. Nelinka Dupalová

                               4.-5. - Valinka Savková

naděje mladší -          2. Anička Maršálková

                                5. Natálka Charvátová

naděje starší -           1. Kačenka Savková

kadetky mladší -        4. Pavla Kubeschová

kadetky starší -         2. Nikol Fousková

                               3. Lucie Toušová

Výsledky 2.kola Severočeské ligy - KP

Umístění závodnic GSK do 6.místa:

III.VTP -                   5. Kačenka Šímová

I.VTP -                      5.-6. Veronika Hálová

ženy -                      1. Kateřina Hanušová

                               6.-7. Šárka Berková

Kompletní výsledky Severočeské ligy v záložce Výsledky.

                                     

 

1.4.2013

Výsledky závodu Jablonecký korálek 30.3.2013

Závodnice kombinovaného a základního programu  se v sobotu 30.3.2013 zúčastnily prvního závodu  sezóny v Jablonci nad Nisou. Zároveň bylo vyhlášeno 1. kolo Severočeské ligy. V pohárovém závodu dosáhla největšího úspěchu  Kateřina Hanušová v kategorii žen (1.místo), v 1.kole Severočeské ligy Erika Nečasová, Katka Hanušová (obě 2.místo) a Kačenka Šímová (3.-4. místo).  Všem našim závodnicím gratulujeme! Zde jsou výsledky našich závodnic:

Jablonecký korálek - kombinovaný program:

III.VTP - celkem 34 závodnic : 12. místo Erika Nečasová

                                                 15. místo Kateřina Šímová

                                                 16. místo Viktoria Strnadová

                                                 23. místo Sabina Krejčí

                                                 26. místo Pavla Pechová

                                                 28. místo Kristýna Elen Rezková

                                                 31. místo Kristýna Lánová

                                                 32. místo Barbora Postlová

II.VTP - celkem 17 závodnic :    9. místo Kateřina Handzová

I.VTP - celkem 17  závodnic :   11. místo Veronika Hálová

                                                 15. místo Jana Mýtinová

Ženy - celkem 18 závodnic :       1. místo Kateřina Hanušová

                                                 12. místo Šárka Berková 

                                                 18. místo Margareta Leufenová (cvičila pouze jednu sestavu) 

Jablonecký korálek - základní program:

ZPMG 0.kat. B - celkem 22 závodnic :  7. místo Klaudie Dobešová

                                                           13. místo Petra Oceláková

ZPMG 0.kat. A - celkem 10 závodnic :  8. místo Evelína Šedivá

ZPMG 1. kat. - celkem 30 závodnic :   18. místo Kateřina Řízková

                                                            22. místo Alena Marešová                                                  

            

Celkové výsledky Jabloneckého korálku i 1.kola Severočeské ligy v záložce výsledky.

 

25.2.2013

Pozor!!! Změna termínu Ústeckého poháru a OP kadetek a dorostenek

nový sportovní kalendář 2013 Sportovní_kalendář_2013_poslední verze.doc (37 kB)

 

20.2.2013

Zájemci o ušití nového dresu či zakoupení použitého se mohou podívat na https://www.sokoljablonec.cz/ - jsou zde v nabídce trikoty nové i bazarové, v případě zájmu kontaktujte paní Pokornou (kontakt uveden na stránkách), ve čtvrtek 28.2. má cestu do Ústí n.L., je možné si vybrané trikoty vyzkoušet, případně si domluvit ušití nového!

Jablonecký korálek, Chomutovský pohár - rozpis

Rozpis JK 2013.doc (46,5 kB)
ROZPIS CHP 2013.doc (70,5 kB)
 

8.1.2013

Doplněna záložka Galerie závodnic. Tímto žádám rodiče nebo samotné závodnice kombinovaného a volného programu, u kterých chybí fotka a další údaje, aby je zaslali na kontaktní mailovou adresu.

 

3.1.2013

Do záložky kalendář akcí byl přidán sportovní kalendář 2013 a náplň závodů 2013