Archív 2012

Z Chomutova k nám dorazily krásné fotky z Chomutovského poháru společných skladeb, prohlédnout si je můžete zde peta39.rajce.idnes.cz/Chomutovsky_pohar_2012_II.

 

 

17.12.2012

Vánoční besídka GSK 13.12.12

fotky z besídky zde peta39.rajce.idnes.cz/Vanocni_besidka_GSK_13.12.2012#

 

15.12.2012

VI. kolo Českomoravského poháru společ.skladeb Břeclav

9.12.12 se v Břeclavi konalo VI.kolo a zároveň finále Českomoravského poháru ve společných skladbách linie B. Po  5.kole Českomoravského poháru minulý týden v Praze odjely i naše malé Mexičanky obhajovat své umístění na finále do Břeclavi.V silné konkurenci moravských oddílů a dokonce jedné skladby ze Slovenska jsme držely krok, ale přece jen se nám nevyhnuly chybičky. Skladba už je hezky jednotná, ale máme rezervu v dokonalém provedení prvků. Proto děvčata obsadila 8. místo. Důležité je, že jsme v celkovém pořadí porazily naše konkurentky z podobně situovaných oddílů, máme hodně chuti se v příštím roce zlepšovat a hlavně jsme si cestu vlakem i s noclehem v Břeclavi všechny moc užily! Finálového kola se zúčastnily i dorostenky GSK-"Elita" ve složení Šárka Berková, Viky Láchová, Veronika Hálová, Markéta Kociánová a Anička Ratzenbeková, které v Břeclavi předvedly výborné výsledky. Překvapivě, ale zaslouženě získaly bronz! Radost měli všichni, i trenérky Míla Vavrušková a Radka Tománková i z celkového 5.místa v ČMP 2012. Jako jeden z nejmladších týmů jsme se neztratily v konkurenci zkušenějších závodnic z Prahy, Brna, Plzně. Slíbily jsme si pokračování i v r.2013.

Celkové výsledky zde csmg.cz/rozpisy/2012_celkove_vysledky_cmp.pdf

foto peta39.rajce.idnes.cz/VI.kolo_Ceskomoravskeho_poharu_9.12.12._Breclav

7.12.2012

Gratulace trenérce Libuši Kyralové!

Trenérka našeho oddílu Ing. Libuše Kyralová získala v anketě  Osobnost roku 2012  titul Nejaktivnější trenérka roku 2012 Oblast Severočeská. Tento titul získala za práci s větším počtem dětí a aktivní práci se začátečníky moderní gymnastiky - ZPMG a za trenérský úspěch, kdy se její svěřenkyně Kačenka Savková umístila na MČR nadějí ml. na 9.místě. Trenérce Kyralové moc gratulujeme!!!!

 

2.12.2012

Mistrovství ČR ve společných skladbách 24.11.12 Ostrava

24.11.2012 se děvčata trenérky L.Kyralové vypravila na MČR ve společných skladbách do Ostravy. Děvčata závodila v kategorii naděje starší ,kde měla velikou konkurenci skladeb ze sportovních středisek, umístění skladby bylo dá se říci již předem dané, cílem bylo zúčastnit se MČR, předvést solidní výkon a zhodnotit tak půlroční práci. Choreograficky se skladba líbila, z výkonu závodnic však byla trenérka velmi zklamaná, děvčata nejela s nasazením, chybovala a vůbec neukázala, co se naučila. Celkově se skladba umístila na 9. místě / startovalo 10 skladeb/.

Celkové výsledky na www.csmg.cz

Foto peta39.rajce.idnes.cz/MCR_spol.skladeb_24.11.2012_Ostrava

 

26.11.2012

IV.kolo Českomoravského poháru ve společných skladbách linie B

Komentář trenérky Míly Vavruškové: v sobotu 24.11. se v Zubří konalo IV. kolo Českomoravského poháru ve sp. skladbách MG. Dorostenky GSK "Elita" jely bojovat o bronz. Cílem bylo a je porazit tým Mar.Lázní. Nepodařilo se. Velká snaha děvčat vyústila v úvodu v dvojchybu. Druhé provedení bylo vynikající. V součtu známek jsme skončily na 4.místě a budeme i nadále bojovat. Zbývají ještě 2 kola - v Praze a Břeclavi. Nedáme se!

Výsledky zde

Výsledky celkového hodnocení ligy 2012 1.-5. kategorie

Umístění našich závodnic v celkovém hodnocení ligy 2012:

1.kategorie (dorostenky): 2.místo - Kateřina Hanušová

2.kategorie (kadetky st.): 6.místo - Nikol Fousková

3.kategorie (kadetky ml.+naděje st.): 2.místo - Terezie Kubínová

                                                            4.místo - Lucie Toušová

4.kategorie (naděje ml.): 1.-2. místo - Žofie Picková

                                        4.místo - Kateřina Savková

5.kategorie (naděje nejml.A): 4.místo - Anna Maršálková

                                               9.místo - Natálie Charvátová

5.kategorie (naděje nejml.B): 1.-2. místo - Nela Dupalová

                                               4.místo - Valerie Savková

Celkové výsledky zde docs.google.com/file/d/0B1tXbSRL8I0YbURmTFJWN01qNm8/edit?pli=1

Všem závodnicím gratulujeme!!

 

11.11.2012

Výsledky oblastního přeboru ve společných skladbách 10.11.2012

Z Jablonce si naše společné skladby přivezly celkem 4 medaile! Přebornicemi Severočeské oblasti se staly v linii A  naše naděje starší, které postupují na MČR ve Vítkovicích. 24.11. jim budeme držet palce!!

V 1.kategorii linie B se skladba trenérky Kyralové umístila na bronzové příčce, krásné 5.místo vybojovala skladba trenérky Tománkové. Stříbrnou medaili získaly naše závodnice ve 3.kategorii a další titul přeborníka oblasti získaly naše  nejzkušenější závodnice v 5.kategorii.

Všem závodnicím společných skladeb gratulujeme!!

Celkové výsledky v záložce. Foto tentokrát na těchto odkazech peta39.rajce.idnes.cz/Jablonec_n.N._10.11.2012#

a zde srdisqo.rajce.idnes.cz/Jablonec_n._N._10.11.2012/

Výsledky III.kola ligy Severočeské oblasti

Závodnice volného programu startovaly v sobotu v Jablonci n.N. ve III.kole ligy. Medailová umístění získaly:

naděje nejml.B - 1.místo Nela Dupalová

naděje nejml.A - 3.místo Anna Maršálková

naděje ml. - 2.místo Žofie Picková

kadetky ml. - 1.místo Terezie Kubínová

dorostenky - 1.místo Kateřina Hanušová

Celkové výsledky v záložce.

Všem závodnicím gratulujeme!!

 

       

6.11.2012

2.kolo ČM poháru společných skladeb linie B 3.11.12 Plzeň

V sobotu 3.11. se v Plzni konalo 2.kolo Českomoravského poháru společných skladeb linie B. Umístění našich skladeb:

I.kategorie: 10.místo (celkem 15 skladeb)

III. kategorie: 10.místo (celkem 10 skladeb)

V. kategorie: 4.místo (celkem 8 skladeb)

Celkové výsledky v záložce, odkaz na foto plzen.idnes.cz/ocima-ctenaru.aspx?idc=12110611934

plzen.idnes.cz/ocima-ctenaru.aspx?idc=12110611934
 

5.11.2012

Podzimní dráček Rumburk

V neděli 4.11. vyjely obě pódiové skladby trenérek L.Kyralové a Lenky Kubínové do Rumburka, kde se konal pohárový závod ve společných skladbách a současně závod jednotlivkyň. Z Rumburka si děvčata odvezla 3 zlaté3 stříbrné medaile. V závodě společných skladeb se skladba malých holčiček umístila na 2.místě a odvezla si stříbrné medaile.Děvčátka závodila ve složení Natálka Charvátová,Anička Maršálková, Nelinka Dupalová, Valinka Savková a Pavlínka Pechová.Ve druhém provedení závodila Kačenka Řízková, která vystřídala Pavlínku.Závodilo celkem 6 skladeb. Skladba s obručemi nadějí starších měla opět možnost srovnat se se skladbou SK Motorlet Praha   a vůbec se neztratila.Děvčata se zlepšují závod od závodu a odvezla si také stříbrné medaile.Největší radost měly trenérky z odpoledního závodu, kdy si zlatou medaili odvezla Nelinka Dupalová v kategorii 2005 a ml.za sestavu BN,  závodilo celkem 6 holčiček, další zlatou medaili si veze domů Natálka Charvátová za sestavu BN, v této kategorii závodilo 15 holčiček. Anička Maršálková skončila na pěkném 6 místě.Obě holčičky závodily v kategorii ročníků 2003 a 2004.V kategorii nadějí mladších již cvičily holčičky s náčiním a i zde máme medaili a to stříbrnou, kterou si vybojovala Kačenka Savková za svoji sestavu s obručí.Téměř bezchybný výkon podala v kategorii kadetky mladší  a naděje starší Terezka Kubínová, která za svůj výkon získala také zlatou medaili.Moc všem holčičkám gratulujeme a věříme, že i tuto sobotu své pozice obhájí.Oddíl MG Rumburk pořádal pohárový závod úplně poprvé a zhostil se ho na výbornou. Krásně vyzdobená hala, nové koberce, bezchybná organizace a řada krásných překvapení, dává tomuto oddílu zelenou k pořádání dalších tak krásných pohárových závodů, kam se jistě všechny oddíly budou s velikou radostí vracet. Ještě jednou upřímné poděkování Rumburku a hodně dalších takových krásných  závodů. Foto zde peta39.rajce.idnes.cz/Podzimni_dracek_Rumburk_4.11.2012

 

 

31.10.2012

Video z Revent Cupu Praha zde www.youtube.com/playlist?list=PLSNHJ67F3rGV-U4H3PXy_7N5ASe4L_iPX

 

30.10.2012

1.kolo Českomoravského poháru společných skladeb linie B

V neděli se tři naše společné skladby linie B zúčastnily I. kola Českomoravského poháru v Mariánských Lázních. Pro malé "Mexičanky" to byl letošní první závod ve společných skladbách a mají od trenérky velkou pochvalu za soustředěný a pěkný výkon. Závodila Viktorka Strnadová, Erika Nečasová, Kristýnka Rezková, Barunka Postlová, Kristýnka Lánová a Klárka Vopěnková. Prostřední "Lentilky" nastoupily na rozdíl od Chomutovského závodu už v plném složení, to znamená, že se přidala ještě Lucka Kotyzová. Stejně jako v Chomutově zatím platí, že se nedaří zacvičit bez větších chyb obě provedení, děvčata mají ještě co zlepšovat. A nakonec naše " Elita" ve složení Šárka Berková, Kačka Hrochová, Verča Hálová, Markéta Kociánová, Viktorka Láchová a hostující Aňa Ratzenbeková z USK. Děvčata vyjela rovněž poprvé představit svou novou skladbu a ve velmi silné a vyrovnané konkurenci obsadila v jednom provedení čtvrté a v jednom páté místo. Všem moc gratulujeme a těšíme se, že po seznámení s konkurencí se budou  výkony našich děvčat stále zlepšovat.

Výsledky v záložce, foto peta39.rajce.idnes.cz/1.kolo_Ceskomoravskeho_poharu_podiovych_skladeb_linie_B_28.10.2012_Marianske_Lazne

 

 

28.10.2012

Poděkování

Trenérka Líba Kyralová vyjadřuje velikou gratulaci a poděkování děvčátkům ročník 2005!!! Nelince Dupalové a Valince Savkové za jejich nevšední píli a vzornou reprezentaci oddílu GSK Ústí nad Labem. Obě tyto holčičky se zúčastnily 2 výběrových kol do družstva nadějí ročník 2003-2005 a byly zařazeny do družstva nadějí pro rok 2012/2013. Obě holčičky se budou zúčastňovat tréninkových soustředění v Praze a Brně. Ještě jednou veliká gratulace. Výběr proběhl v Praze a Brně bez přítomnosti trenérek.

28.10.2012

Revent Cup 27.10.2012

V sobotu se pódiové skladby trenérek Líby Kyralové a Lenky Kubínové zúčastnily závodu Revent Cup v Praze. Skladba bez náčiní ve složení Nelinka Dupalová, Valinka Savková, Anička Maršálková, Natálka Charvátová a Pavlínka Pechová si odvezla z Prahy bronzové medaile a krásný pohár. Děvčátka cvičila moc hezky a v prvním provedení skladby byla naše skladba na stříbrné příčce. Od stříbra dělila naši skladbu jen jedna desetinka od skladby ze střediska Hostivař. Druhá pódiová skladba s obručemi cvičí v kategorii nadějí starších, kde jsou zastoupeny ve velké většině skladby dětí ze sportovních středisek. Děvčata cvičila ve složení Terezka Kubínová, Lucka Toušová, Pavla Kubeschová, Kačka Savková a Bára Moravcová / hostuje u nás z oddílu TJ Sokol Jablonec.n.N/. Trenérka měla z vystoupení této skladby velikou radost, protože děvčata zajela velmi dobře a skončila na 4.místě, co je však pro trenérku důležité, její bodové hodnocení poskočilo o celých 6 bodů nahoru proti závodu v Chomutově. Je veliká škoda, že tato skladba nemá takové tréninkové možnosti jako skladby v jejich kategorii, i přesto věříme, že se budeme dále zlepšovat. Všem děvčatům i trenérkám gratulujeme!!! Celkové výsledky v záložce. Foto ze závodu zde peta39.rajce.idnes.cz/Revent_Cup_Praha_27.10.2012

25.10.2012

Cena města Chomutova 20.10.2012

V sobotu 20.10.2012 se rovněž pódiové skladby trenérek Líby Kyralové a Lenky Kubínové zúčastnily závodu O pohár města Chomutova.Vzhledem k tomu, že se jednalo o první závod v pódiových skladbách, které se v celé ČR připravují na podzim, byl závod velmi dobře obsazen.V I. kategorii linie B ročníky 2003,2004 startovaly holčičky Natálka Charvátová, Anička Maršálková, Valinka Savková, Nelinka Dupalová, Pavlínka Pechová a Kačenka Řízková , která ve druhém provedení vystřídala Pavlínku. Holčičkám se první vystoupení velmi povedlo, umístily se celkově na 8. místě ze 14ti družstev. Od ještě lepšího umístění je dělily desetinky. Společná skladba s  obručemi startovala v kategorii nadějí starších se skladbami ze sportovních středisek ve složení Terezka Kubínová, Lucka Toušová, Kačka Savková, Bára Moravcová / hostuje v naší skladbě/ a Pavla Kubeschová. První skladba se vůbec nepovedla, ve druhé skladbě se holky zlepšily.Všechna děvčata v této skladbě mají veliký obdiv trenérek, protože k podání lepších výkonů nemají vytvořeny tréninkové podmínky jako je to v jiných oddílech, které s děvčaty závodí.

 

23.10.2012

Fotografie ze sobotního závodu ve společných skladbách v Chomutově zde peta39.rajce.idnes.cz/Cena_mesta_Chomutova_20.10.2012

21.10.2012

Výsledky Ceny města Chomutova ve společných skladbách

Na první závody vyjela do Chomutova z linie B jen skladba s obručemi, ve složení Barča Krčmářová, Jana Mýtinová, Bára Korábová, Viktorka Vaňková a Kačka Handzová. Nervozita se trochu očekávala a na výkonech byla znát. Ale naše "Lentilky" se s ní statečně popraly. Ve druhém provedení je trochu neposlouchaly obruče, ale už si všechny slíbily, že příště to bude o hodně lepší. Každopádně vzhledem k tomu, že se společnými skladbami má zatím zkušenost jen jedna z nich, tak si holky zaslouží velkou pochvalu.

Kompletní výsledky závodu najdete zde docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AltXbSRL8I0YdFJCM0lvZU94X0ZuWThzTERGdng4Y3c#gid=0

17.10.2012

Rozpis závodů pro společné skladby linie B

pohár linie B.PDF (421,5 kB)

20.9.2012

Příspěvky

V záložce novinky najdete pokyny k zaplacení příspěvků na nový školní rok.

11.9.2012

Dnes nám poslala Jana Fickerová z Chomutova několik fotografií z červnového MČR v kombinovaném programu, které se konalo v Hodoníně a kde jsme měli 3 naše závodnice. Tímto Janě děkujeme a podívat se na ně můžete zde peta39.rajce.idnes.cz/MCR_KP_10.6.2012_Hodonin_2.

10.9.2012

Další foto ze soustředění v Terezíně zde peta39.rajce.idnes.cz/soustredeni_Terezin_2012_-_2.

6.9.2012

Novinky v záložce Tréninky.

2.9.2012

Fotky ze soustředění v Terezíně zde ha1doova.rajce.idnes.cz/terezin/

 

17.8.2012

Zajímavé nabídky trikotů a sportovního oblečení na trikoty.com/scripts/index.php

16.8.2012

Fotogalerie ze soustředění trenérek Líby a Lenky zde peta39.rajce.idnes.cz/soustredeni_2012

9.8.2012

Pokyny pro soustředění GSK v Terezíně

Pokyny-bezinfekcnost 2012.docx (13,7 kB)

                

2.7.2012

Přehled soutěží v sezoně 2012-2013

csmg.cz/kmtmk/2013_prehled_soutezi_2012-2013.xls


 

13.6.2012

MČR v KP Hodonín

Závodnice kombinovaného programu zakončily svoji závodní sezónu v Hodoníně, kde se konalo Mistrovství ČR v kombinovaném programu, jehož pořadatelem byl oddíl SK MG Břeclav. V kategorii III.VTP reprezentovala náš oddíl Pavla Kubeschová, která předvedla svoji sestavu bez náčiní a se švihadlem a vybojovala celkové 14.místo. V kategorii I.VTP závodila Veronika Hálová se stuhou a kuželi a celkově se umístila na 12.místě. Mezi ženami hájila naše barvy Šárka Berková a to s obručí a se švihadlem. Celkově vybojovala 16.místo. Všem našim závodnicím moc gratulujeme a děkujeme za reprezentaci oddílu! Jak si vedly ostatní severočeské závodnice, které tvořily jednotlivá družstva, najdete v záložce výsledky. Foto zde peta39.rajce.idnes.cz/MCR_KP_10.6.2012_Hodonin

9.6.2012

MČR KP v Hodoníně 10.6.2012

Zítra se 3 naše závodnice zúčastní Mistrovství ČR v kombinovaném programu v Hodoníně (pořadatel SK MG Břeclav). V kategorii III.VTP bude hájit naše barvy Pavla Kubeschová, v I.VTP Veronika Hálová a mezi ženami Šárka Berková. Všem našim gymnastkám přejeme hodně štěstí!! Startovní listiny najdete na stránkách ČSMG. 

 

7.6.2012

Moudrá sova 2.6.2012

Oddíl USK Ústí n.L. pořádal v sobotu 2.6. závod v Základním programu MG Moudrá sova 2012. Tohoto závodu se zúčastnily také  závodnice našeho oddílu. Největšího úspěchu dosáhla Terezka Pechová, která ve své kategorii OB.1 zvítězila a to jako nejmladší z celého startovního pole, kde závodila s holčičkami i o dva roky staršími!!Ve stejné kategorii se na krásném 5.místě umístila Klaudinka Dobešová, na 10.místě Ivanka Šafrová a na 14.místě Karolínka Šumová.  V kategorii 0B obsadila Monika Krbcová 10.místo. V kategorii 0A se na moc pěkném 6.místě umístila Magdalenka Kubecová a Míša Satranová na místě 8. V I.kategorii se v sestavě bez náčiní umístila taktéž na 8.místě Natálka Bryndová. Ve III.kategorii se v sestavě s míčem umístila na 1.místě Anička Chodovská. Všem našim závodnicím moc gratulujeme!! Foto zde peta39.rajce.idnes.cz/Moudra_sova_2.6.2012 , celkové výsledy v záložce. 

 

3.6.2012

Táborský pohár 2.6.2012

V sobotu se skupinka závodnic trenérky Míly Vavruškové zúčastnila pohárového závodu volného programu Táborský pohár. Největší úspěch měla naše nejmladší závodnice - Adrianka Brabencová, která se v kategorii nadějí nejmladších umístila na krásném 3.místě a získala tak  bronzový pohár!! Adrianka závodila v sestavě bez náčiní a s obručí. Ve 4.kategorii - naděje mladší - těsně utekla bronzová příčka Žofince Pickové, která se předvedla v sestavě bez náčiní a se švihadlem. Další naše závodnice Nikol Fousková startovala mezi kadetkami staršími a to s obručí a s míčem, kde obsadila 9.místo. V kategorii dorostenky závodila Kateřina Hanušová se stuhou a s kuželi a vybojovala pěkné 5.místo. Trenérka mohla být spokojená s výkony všech svých svěřenkyň. Foto ze závodu zde  peta39.rajce.idnes.cz/Taborsky_pohar_2.6.2012#, výsledky v záložce.
 

 

30.5.2012

Video záznamy všech severočeských závodnic, které se zúčastnily MČR ve svých kategoriích, můžete shlédnout zde www.youtube.com/playlist?list=PL4F9C4971B7E86E17

29.5.2012

MČR nadějí mladších a starších 26.5.2012 Praha

 

V sobotu se závodnice oddílu GSK Ústí nad Labem Žofinka Picková, Kačenka Savková a Terezka Kubínová zúčastnily MČR v kategorii naděje mladší a naděje starší.Pro Kačenku Savkovou a Terezku Kubínovou to byla premiéra, Kačenka startovala na MČR poprvé a Terezka startovala v kategorii nadějí starších, kde zastupuje SČ oblast jako jediná závodnice.Třetí závodnicí byla Žofinka Picková, která si svoji premiéru účasti na MČR vybrala již vloni.Všechny holčičky se postaraly o velmi pěkné umístění.Kategorie nadějí mladších byla velmi silně zastoupena děvčaty z celé ČR ,velká většina z nich byla z vrcholových středisek.Startovalo celkem 40 závodnic ve 2 sestavách se švihadlem a obručí a 16 z nich se probojovalo do finále, kde závodnice předvedly sestavu BN.Největší úspěch zaznamenala Kačenka Savková, která postoupila do finále z 11. místa a ve finále se sestavou BN, kterou měla 9. nejlepší ještě poskočila na 10.místo. Žofince uteklo finále o 2 místečka, jistě by dobře zacvičila svoji BN.Celkově skončila 18.Terezka již týden před MČR bojovala s nemocí, přesto se však MČR nadějí starších zúčastnila a za to ji trenérka moc chválí. S velikým nasazením zacvičila sestavu s míčem, obručí a kuželi, nevyhnula se však chybičkám a celkově skončila na 21.místě.Všem děvčatům moc moc gratulujeme!!! Foto z MČR zde peta39.rajce.idnes.cz/MCR_nadeji_ml._a_st._26.5.2012_Praha

25.5.2012

MČR nadějí mladších a starších Praha

Zítra se naše naděje zúčastní svého Mistrovství republiky v Praze. V nadějích mladších nás bude reprezentovat Kačenka Savková a Žofinka Picková, mezi nadějemi staršími bude o co nejlepší umístění bojovat Terezka Kubínová. Všem našim závodnicím držíme palečky a přejeme hodně štěstí!!!

24.5.2012

Video záznamy sestav všech severočeských závodnic z MČR kadetek a dorostenek můžete shlédnout zde www.youtube.com/playlist?list=PL4F9C4971B7E86E17

21.5.2012

Výsledky MČR kadetek a dorostenek 19.-20.5.2012 Brno

O víkendu se naše závodnice Lucie Toušová a Kateřina Hanušová zúčastnily MČR v Brně. Obě měly před sebou premiéru, Lucka v kadetkách mladších, Kačka mezi dorostenkami. MČR se konalo v moc krásné, moderní sportovní hale brněnského kampusu. Bohužel, u obou našich závodnic sehrála velkou roli nervozita, oběma nevyšla jedna sestava a naopak druhá se povedla, ale ani jedné to o kousek  nestačilo na finále. Lucka nejdříve chybovala v sestavě s obručí, druhou sestavu se švihadlem zacvičila moc pěkně. Kačce nevyšel závěr sestavy se stuhou a naopak se povedla sestava s obručí. Lucinka se tak umístila na krásném 21.místě, Káťa na 19.místě. Oběma našim děvčatům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci našeho oddílu! Foto zde https://peta39.rajce.idnes.cz/MCR_kadetek_a_dorostenek_19.-20.5.2012 a výsledky v záložce.

18.5.2012

MČR kadetek a dorostenek Brno

MČR kadetek a dorostenek se zúčastní Lucie Toušová (kadetka ml.) a Kateřina Hanušová (dorostenka), závody můžete sledovat přímým přenosem na této adrese: v sobotu 19.5.  kadetky ml. https://online-prenosy.tvcom.cz/video/14728_p8-moderni-gymnastika-mcr-kategorie-kadetky-mladsi-na-rok-2012.htm kadetky st.  https://online-prenosy.tvcom.cz/video/14729_p9-moderni-gymnastika-mcr-kategorie-kadetky-starsi-na-rok-2012.htm a v neděli 20.5. dorostenky https://online-prenosy.tvcom.cz/video/14730_p10-moderni-gymnastika-mistrovstvi-ceske-republiky-kategorie-dorostenky-na-rok-2012.htm. Oběma našim závodnicím přejeme hodně štěstí!

 

15.5.2012

Chomutovský pohár

V neděli 13.5.12 se skupina našich závodnic zúčastnila Chomutovského poháru. V dopolední části závodu se představily závodnice KP a nejmladších kategorií volného programu. Naše závodnice startovaly v těchto kategoriích: naděje nemladší C, kde se nejlépe umístila Valinka Savková na 10.místě a Klárka Vopěnková hned za ní na 10.-11. místě (celkem 16 závodnic). V kategorii I.VTP jsme také měli zastoupení - Veroniku Hálovou, která se umístila na 6.místě a mezi ženami Šárku Berkovou, která vybojovala 4.-5.místo. Odpolední část závodu odstartovaly naděje mladší, kde nás čekal největší úspěch dne - a to 2.místo a stříbrný pohár Kačenky Savkové. Ve stejné kategorii se na pěkném 8.místě umístila Žofinka Picková (celkem 15 závodnic). Mezi kadetkami mladšími zastupovala náš oddíl Lucka Toušová, která mezi silnou konkurencí 17ti závodnic vybojovala krásné 6.místo! V kadetkách starších nastoupila Nikol Fousková, která se umístila na 11.místě (celkem 16). V dorostenkách se po smůle s uzlem na stuze umístila Káťa Hanušová na moc pěkném 5.místě (celkem 13 závodnic). Všem našim gymnastkám moc gratulujeme a děkujeme za reprezentaci oddílu!! Celkové výsledky v záložce.

 

14.5.2012

Víkendový gymnastický maraton v Chomutově

V sobotu 12.5.12 se konal Oblastní přebor nadějí nejmladších, II. a III. kolo SVČ ligy a závod ZPMG k MDD.

Výsledky Oblastního přeboru Nadějí nejmladších: v kategorii Naděje nejml.A se na krásném celkovém 4.místě  umístila Natálka Charvátová, která se dokonce v sestavě bez náčiní po zásluze umístila na 1.místě!! Na moc pěkném 6.místě se umístila Anička Maršálková. Další velký úspěch zaznamenala v kategorii Naděje nejml.B Valinka Savková, která vybojovala bronzovou příčku! Nelinka Dupalová se umístila na moc pěkném 7.místě.

Nejlepší umístění v každé kategorii ve II.kole SVČ ligy - VP

Naděje nejml.A - 5.místo Anička Maršálková 

Naděje nejml.B - 4.místo Valinka Savková

Naděje mladší - 3.místo Žofinka Picková

Kadetky mladší - 3.místo Terezka Kubínová

Kadetky starší - 6.místo Nikol Fousková

Dorostenky - 2.místo Kačka Hanušová

Nejlepší umístění v každé kategorii ve III.kole SVČ ligy - KP

III.VTP -  7.místo Pavlínka Kubeschová

II.VTP - 10.místo Jana Mýtinová 

I.VTP - 7.místo Markéta Kociánová

Ženy - 5.místo Šárka Berková

Závod ZPMG k MDD

0.B kategorie - 5.místo Barborka Holubová

0.A kategorie - 1.místo Kačenka Řízková !!

Všem závodnicím moc gratulujeme!!! Celkové výsledky v záložce, foto zde peta39.rajce.idnes.cz/Chomutov_12.5.2012/

 

                                                                                   

 

9.5.2012

3 postupová místa na MČR v kombinovaném programu pro GSK Ústí 

V sobotu 5.5.12 pořádal náš oddíl Oblastní přebor v kombinovaném a základním programu a zároveň II.kolo Severočeské ligy KP. V OP základního programu MG - kategorie ZPMG 0.B dosáhla nejlepšího umístění Kateřina Sofie Vecková na 3.místě a hned za ní na místě 4. Barborka Holubová. V kat. ZPMG 0.A jsme mezi prvními 6ti závodnicemi měli hned 3 domácí  - na 3.místě Kačenku Řízkovou, na 4.místě Alenku Marešovou a na 6.místě Karolínku Kukačkovou. V kategorii ZPMG 1. se nejlépe z domácích závodnic umístila Pavlínka Pechová na 10.místě. V Oblastním přeboru kombinovaného programu jsme získali celkem 3 medaile a tím i postupová místa na MČR v KP. V kategorii III.VTP se na 2.místě umístila Pavla Kubeschová, v I.VTP na 3.místě Veronika Hálová a mezi ženami na 3.místě Šárka Berková. Všem závodnicím moc gratulujeme a postupujím na MČR budeme držet palce 10.6. v Břeclavi!! Celkové výsledky v záložce, foto zde peta39.rajce.idnes.cz/OP_KP_a_ZP,II.kolo_ligy_KP_5.5.12_Usti_n.L.

 

3.5.2012

v záložce Napsali o nás jsou nové příspěvky. Na rajčeti další fotky z Jablonce peta39.rajce.idnes.cz/OP_a_1.kolo_ligy_Jablonec_n.N.22.4.12_-_2. . Prosím rodiče, kteří fotili v Milevsku, aby mi poslali své fotečky. Díky

2.5.2012

Milevský pohárek 1.5.2012

Na 1.máje se vydaly  závodnice volného programu do Milevska. V hodně ztížených podmínkách, kdy v hale bylo v horkém letním počasí opravdu nedychatelno, se naše děvčata neztratila. Závod byl silně obsazen a skončil v pozdních večerních hodinách. V dopoledním programu dosáhly největších úspěchů  Nelinka Dupalová ve 2.kategorii a Kačenka Savková mezi nadějemi ml.- r.2002. Obě si z Milevska odvezly krásný stříbrný pohárek!! Dále se v kat.r.2005 umístila Valinka Savková na krásném 7.místě, ve 3.kategorii - r.2004 Anička Maršálková na 10.místě, Natálka Charvátová 15. V nadějích ml.- r.2001 obsadila o chloupek 4.místo Žofka Picková. V odpoledním závodě startovaly 3 naše gymnastky - v nadějích starších Terezka Kubínová - 5.místo, v kadetkách ml. Lucka Toušová - 7. místo a v dorostenkách Kačka Hanušová - 5.místo. Všem děvčatům gratulujeme!!! Celkové výsledky v záložce.

 

25.4.2012

Oblastní přebor nadějí ml.,nadějí st.,kadetek a dorostenek, 1.kolo ligy a Jarní závod ZPMG - 2 tituly Přeborníka oblasti pro GSK!

V neděli 22.4. se staly 2 naše závodnice Přebornicemi oblasti - v nadějích mladších Žofinka Picková a v nadějích starších Terezka Kubínová. Mezi kadetkami mladšími vybojovala bronzovou příčku Lucinka Toušová a v dorostenkách Kačka Hanušová o pár setinek za vítězkou stříbro!! Všechna tato děvčata postupují na Mistrovství ČR, moc jim gratulujeme a budeme držet palce!! 

V 1.kole ligy Severočeské oblasti zaznamenaly největší úspěch v kategorii naděje nejmladší B Nelinka Dupalová na druhém místě a Valinka Savková na 3.místě. Ostatní umístění najdete v sekci výsledky - r.2012. 

foto zde peta39.rajce.idnes.cz/OP_a_1.kolo_ligy_Jablonec_n.N.22.4.12/ a fotozbranek.cz/2012/120422-moderni-gymnastika-okresni-pohar-jablonec.html

 

 

 

16.4.2012

Ústecký pohár

V neděli 15.4. přivítal náš oddíl 150 gymnastek z celé republiky na 22.ročníku Ústeckého poháru, který se mohl konat  za přispění Magistrátu města Ústí nad Labem. Závod byl z důvodu velkého počtu startujících rozdělen na 2 části, v dopoledním programu startovaly závodnice kategorie nadějí nejmladších A,B a kombinovaného programu.  Z domácích závodnic se nejlépe umístila Nelinka Dupalová v kat.nadějí nejmladších A a to na krásném 2.místě. Mezi nadějemi nejmladšími B byla nejlepší z GSK Ústí Natálka Charvátová na 5.místě a hned za ní Anička Maršálková na pěkném 6.místě. Mezi závodnicemi kombinovaného programu - kategorie I.VTP + ženy  vybojovala Šárka Berková skvělé 2.místo, ve III.VTP Pavla Kubeschová místo 4. Po vyhlášení dopoledního programu pokračoval závod finálovou sestavou kategorie naděje mladší, kde získal náš oddíl další stříbrnou medaili a to zásluhou Žofinky Pickové . Kačenka Savková vybojovala ve stejné kategorii pěkné 6.místo. I mezi nadějemi staršími jsme měli zastoupení  - Terezku Kubínovou, která startovala mezi závodnicemi ze sportovních center a umístila se na krásném 6.místě. Další moc pěkné úspěchy zaznamenaly mezi kadetkami mladšími Lucinka Toušová a mezi dorostenkami Káťa Hanušová - obě 4.místo. Závod proběhl v příjemné atmosféře, i na tak velký počet závodnic měl hladký průběh. Tímto moc děkujeme hlavnímu sponzorovi tohoto závodu -  firmě Štýbr - mobilní svět, která poskytla nádherné ceny. Celkové výsledky najdete v záložce a fotografie později na rajčeti. Tím prosím rodiče, kteří fotili, aby poslali fotky. Bohužel se nám tentokrát nepovedlo vyfotit všechny naše závodnice pohromadě..peta39.rajce.idnes.cz/Ustecky_pohar_15.4.2012 a peta39.rajce.idnes.cz/Ustecky_pohar_2.

9.4.2012

AJUR CUP Hradec Králové 7.4.2012

O velikonoční sobotu se skupinka našich holčiček ve složení Anička Maršálková, Natálka Charvátová, Žofka Picková, Kačka Savková a Terezka Kubínová zúčastnily mezinárodního závodu AJUR Velikonoční pomlázka v Hradci Králové.Závod byl velmi dobře obsazen, velikým zážitkem byla účast juniorek, které závodily o 3 postupová místa na ME. Naše děvčata se vůbec neztratila a ukázala, že mohou právem soupeřit s děvčaty ze sportovních středisek.Největšího úspěchu dosáhla Anička Maršálková, která získala 3. místo ze 16ti závodnic a zaslouženě si odváží pohár, stejně krásné umístění zaznamenala Natálka Charvátová, která byla v této kategorii 7.V kategorii naděje mladší závodilo 19 závodnic a naše děvčata Kačka Savková a Žofka Picková se umístila na pěkném 8. a 9. místě, což je vzhledem k veliké konkurenci veliký úspěch.Obě holčičky musí ještě pilně trénovat, protože se nevyvarovaly drobných chybiček, ale moc se obě rozhodčím líbily.S velikým očekáváním sledovala trenérka výkon naší jediné naděje starší v oblasti Terezky Kubínové, která závodila s holčičkami zařazenými do výběru nadějí .Terezka má nové sestavy a hlavně nová náčiní a zhostila se závodu na jedničku.Skončila celkově 5. z 11ti závodnic a míč, který je jejím nejméně oblíbeným náčiním zajela bez pádu a umístila se v něm na 4.místě.Velmi se líbila její sestava s obručí.Přejeme všem holčičkám, ať se stále jen zlepšují a na přeboru, který je čeká 22.dubna, se Kačka, Žofka a Terezka probojují na MČR. Všem našim závodnicím gratulujeme ke krásným výsledkům!! foto zde peta39.rajce.idnes.cz/AJUR_CUP_Hradec_Kralove_7.4.2012

3.4.201

Jablonecká perlička 1.4.2012

Na Apríla se některé naše závodnice vydaly do Jablonce n.N. na závod volného a kombinovaného programu Jablonecká perlička. Závodu se zúčastnilo cca 150 závodnic. Ve volném programu dosáhly největších úspěchů Nelinka Dupalová v kat.naděje nejml.A - 5.místo, mezi nadějemi mladšími se umístila Kačenka Savková na krásném 4.místě, v kadetkách ml. i starších se Lucka Toušová a Nikol Fousková umístily shodně na 6.místě  a mezi dorostenkami Káťa Hanušová na 2.místě. V kombinovaném programu dosáhly na nejlepší příčky  Pavla Kubeschová na 4.místo, v I.VTP Veronika Hálová taktéž na 4.místo a mezi ženami vybojovala Šárka Berková moc pěknou bronzovou příčku. Ostatní výsledky v záložce r. 2012. foto https://peta39.rajce.idnes.cz/Jablonecka_perlicka_1.4.2012 a dokonce i video na stránkách Jabloneckých novin www.nasejablonecko.cz/jablonecko-aktualne/obrazem-jablonecka-perlicka/?aktualitaId=17626

25.3.2012

Goodwill Cup Praha

V sobotu 24.3.2012 se skupinka holčiček GSK Ústí nad Labem zúčastnila mezinárodního závodu GOODWILL CUP 2012, který pořádal oddíl SK Motorlet Praha.Organizátorům se podařilo zajistit účast minimálně 25 klubů z celého světa. Závodu se zúčastnily závodnice ze Srbska, Slovinska,Maďarska, Ukrajiny, Ruska, Bulharska, Polska, Finska, Austrálie a Kanady.Všechny závodnice byly na vysoké úrovni jak technické, tak v provedení, zejména jejich choreografie sestav byla velmi rozmanitá a líbivá.V této konkurenci se naše děvčata neztratila.Holčičky Anička Maršálková a Natálka Charvátová závodily v konkurenci těchto závodnic s ročníkem 2003 a ml. a vůbec se neztratily.V kategorii naděje mladší závodila Kačenka Savková, její sestava se švihadlem se moc líbila, o čemž svědčí její poměrně vysoká hodnota v D, ale nevyvarovala se chyb v provedení. Nejvíce spokojená je trenérka Libuše Kyralová s výkonem Terezky Kubínové, která chybovala pouze v sestavě s míčem, obruč se jí až na riziko velmi vydařila.V tak vysoké konkurenci Terezka nezklamala a svůj první závod v kategorii naděje starší, kde má 3 zcela nové sestavy a 2 nová náčiní - míč a kužele, zvládla velmi dobře. Všem našim závodnicím gratulujeme a děkujeme za reprezentaci oddílu! Fotografie na rajčeti peta39.rajce.idnes.cz/Goodwill_Cup_Praha_24.3.2012

19.3.2012

Jablonecký korálek

V sobotu 17.3. se konal závod ZPMG a KP Jablonecká perlička. V Jablonci byla velká účast, bohužel hned několik našich závodnic se tohoto závodu nemohlo zúčastnit z důvodu nemoci. Nejmladší účastnicí celého závodu  byla naše Terezka Pechová (ročník 2008). Bojovala s o rok staršími holčičkami a to  velmi úspěšně - obsadila krásné 4.místo z celkového počtu 14ti závodnic!! V 0.kategorii B nastoupila  Evelínka Šedivá (r.2006), která se taktéž umístila na nádherném 4.místě mezi 15ti závodnicemi. V závodě ZPMG - dvojboj jsme měli zastoupení ve dvou kategoriích. V 0.kategorii se na pěkném 5.místě umístila Kačenka Řízková, na 7.místě Alenka Marešová a na 11.místě Kája Kukačková (celkem 16 závodnic), v kat. ZPMG 1. obsadila Kačenka Papierová 27.místo.  V kategoriích kombinovaného programu závodila tato děvčata: III.VTP - Pavla Kubeschová - 9.místo, v  kat.II.VTP Jana Mýtinová - 14.místo. Jana je v našem oddíle nováčkem, sbírá první závodní zkušenosti a závodí mezi děvčaty, která trénují několik let. V kat.I.VTP se umístila Veronika Hálová na 8.místě. Všem našim závodnicím gratulujeme!!! Foto zde peta39.rajce.idnes.cz/Jablonecka_perlicka_17.3.2012, výsledky v záložce. 

 

6.2.2012

Liberecký závod 

Na první závod v nové sezoně a s novými sestavami se v sobotu 4.2. vydala děvčata startující v kategoriích ZPMG a KP do zasněženého Liberce. Největší úspěch v kategorii ZPMG 0.A zaznamenala Kačenka Řízková na 2.místě, v kategorii ZPMG I. se na krásném 3. místě umístila Pavlínka Pechová, na 11. místě Kristýnka Lánová.  V kategorii těch nejmenších - ZPMG 0.B - poprvé závodila naše nejmladší závodnice Terezka Pechová (r.2008!), která závodila mezi soupeřkami i o dva roky staršími! V kategorii ZPMG 0.A se na moc pěkném 6.místě umístila Kačenka Brůhová společně s Alenkou Marešovou a na 11.místě Adélka Novotná (celkem závodilo 18 dívek).  V kategoriích kombinovaného programu jsme také měli naše závodnice - v kat.III.VTP poprvé závodila Viktorka Strnadová (9.místo), v kat.II.VTP si svoji závodní premiéru okusila Janička Mýtinová (6.místo) a v kat. I.VTP dosáhla Veronika Hálová na stříbrnou příčku a Markéta Kociánová na bronz. Všem závodnicím moc gratulujeme!!! Celkové výsledky zde Liberecky zavod vysledky.xls (84 kB). Fotky ze závodu zde peta39.rajce.idnes.cz/Liberecky_zavod_4.2.12

 

24.1.2012

Na začátku letošního školního roku ukončila sportovní činnost v našem oddíle Tonička Marková a před pár dny se přišla rozloučit Karolína Kolářová. Obě děvčata u nás trénovala a úspěšně závodila od předškolního věku, my jim přejeme do dalších let hodně úspěchů a doufáme, že k nám občas zavítají!!

 

5.1.2012

Náplň závodů r.2012, sportovní kalendář na r.2012

Vzhledem ke změnám termínů některých závodů byl zaktualizován sportovní kalendář na r.2012 zde Sportovni_kalendar_2012 aktual..doc (33 kB), náplň závodů v r.2012 zde Napln_zavodu_2012 aktual..doc (86,5 kB)