Archív 2011

 

23.12.2011

Ústecký deník

ustecky.denik.cz/ostatni_region/20111222-moderni-gymnastika-hanusova.html

19.12.2011

Vánoční besídka GSK

Krásné fotky z naší vánoční besídky můžete shlédnout zde peta39.rajce.idnes.cz/Vanocni_besidka_GSK_15.12.2011/ a my za ně moc děkujeme paní Jelínkové.www.youtube.com/watch?v=uktr4wWS_JY&feature=youtu.be

12.12.2011

Český pohár společných skladeb linie B

V sobotu 3.12. se konal poslední závod Českého poháru společných skladeb v Břeclavi, kde se zároveň rozhodovalo o  celkovém umístění. Z pěti kol se započítávaly 4 nejlepší výsledky. Našim děvčatům (ve složení Markéta Kociánová, Sandra Brabencová, Viktorie Láchová, Kateřina Hrochová, Michaela Kůstková a Šárka Berková) se moc povedlo první provedení, bylo téměř bez chybičky a vyneslo průběžnou třetí pozici. Ve druhém provedení přece jen zapracovaly nervy a výsledkem bylo šesté místo. V celkovém pořadí jsme se ale dostaly před naše soupeřky z Rožnova, protože při shodě bodů za umístění rozhodovaly vyšší výsledné známky z jednotlivých závodů.Takže výsledkem je krásné celkové páté místo v kategorii, kde děvčata startovala prvním rokem a tvořila nejmladší tým. Všem děvčatům moc gratulujeme ke krásnému umístění!!!

 

12.12.2011

Hodnocení ligy 2011, náplň závodů na rok 2012

V záložce výsledky najdete hodnocení ligy 2011, náplň závodů na rok 2012 zde Napln_zavodu_2012.doc (84,5 kB)

3.12.2011

Nové fotečky

Z oddílu SC 80 Chomutov k nám dnes dorazily moc pěkné fotečky naší malé podiovky, která se zúčastnila 22.10 Ceny města Chomutova. Vidět je můžete zde peta39.rajce.idnes.cz/Cena_mesta_Chomutova a my moc děkujeme do Chomutova!!!

 

28.11.2011

Mistrovství České republiky ve společných skladbách 27.11.2011 Brno

V neděli 27.11.2011 se v Brně uskutečnilo Mistrovství České republiky ve společných skladbách.Vedle kategorií seniorky, juniorky a naděje starší závodilo také 20 družstev v kategorii naděje mladší roč.2000 a ml.Tato kategorie byla velmi silně obsazená, ve skladbách se předvedly závodnice z celé České republiky, více než polovina družstev byla složená ze závodnic sportovních středisek.Gymnastky GSK ve složení Lucie Toušová 2000, Terezie Kubínová 2000, Žofie Picková 2001, Kateřina Savková 2002, Adriana Brabencová 2002 a Pavla Kubeschová 2001 velmi úspěšně reprezentovaly náš oddíl a svým výborným výkonem bez větších chybiček prošly celým závodem a umístily se na výborném 11. místě z 20 zúčastněných družstev, což je pro náš oddíl veliká pocta a je vidět, že naše děvčata jsou schopná se zařadit mezi nejlepší skladby v ČR.Trenérka Tereza Štemberová, společně se Soňou Valentovou byly nadšené, zejména se divákům líbila pěkná choreografie skladby . Děvčatům se podařilo poprat se s přebornicemi oblasti, které zůstaly za nimi.Děvčatům patří veliký dík , přejeme jim další úspěchy v jejich závodní činnosti a věříme, že budeme v budoucnu stále lepší a lepší......Gratulujeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Foto zde peta39.rajce.idnes.cz/MCR_ve_spolecnych_skladbach_27.11.11_Brno

 

19.11.2011

Další foto z minulého víkendu zde peta39.rajce.idnes.cz/OP_13.11.11

17.11.2011

OP společných skladeb, 3.kolo obl. ligy, Podzimní závod ZPMG

13.11. pořádal náš oddíl Oblastní přebor ve společných skladbách a současně poslední, III. kolo ligy 2011. Kromě těchto závodů probíhal ještě závod ZPMG těch nejmenších ročníků 2005 a ml., 2004 a I.ZPMG. Všechny závodnice trenérek Líby Kyralové, Terezky Štemberové, Lenky Kubínové a Soni Valentové udělaly svým trenérkám velikou radost, protože se umístily na vynikajících místech v oblasti. Největšího úspěchu dosáhla Terezka Kubínová, která vyhrála již podruhé ligu a získala tak zlatou medaili v celkové lize 2011. Ve společných skladbách roč.2004 získala skladba ve složení Maršálková Anna, Charvátová Natálie, Řízková Kateřina, Savková Valerie, Dupalová Nela a Pechová Pavlína také zlatou medaili. Skladba Terezky Štemberové ve složení Tereza Kubínová, Lucie Toušová, Žofie Picková, Pavla Kubeschová, Adriana Brabencová a Kateřina Savková si vybojovala bronzovou medaili a tím účast na MČR, které se uskuteční 27.11.2011 v Brně. Moc blahopřejeme a přejeme děvčatům v Brně hodně úspěchů. Hned za Terezkou Kubínovou se ve III. kole ligy umístila Žofka Picková a na 4.místě Lucka Toušová. V I.kategorii nadějí nejmladších ročník 2004 a ml. se můžeme pyšnit velikým úspěchem. Ve III. lize získala Anička Maršálková 2.místo a to ji vyneslo na 3.místo v celkové lize 2011. Stejně tak se umístila v kategorii naděje nejmladší A Kačenka Savková, která získala ve III.kole ligy 2.místo a celkově v lize 2011 stříbrnou medaili, za ní skončila v celkové lize Adrianka Brabencová. Ani malé závodnice se neztratily a postupně se zařadily za sebou na přední místa. Stupínek patřil tentokrát Kačence Řízkové za 3.místo v kategorii 0.B, za ní skončily Nela Dupalová, Karolína Kukačková a Valinka Savková. V kategorii 0.A získala Pavlínka Pechová 2.místo, Kačenka Papierová skončila 10. Celkově můžeme říci, že děvčata udělala veliký kus práce a věříme, že v náročném roce 2012, kdy holčičky přecházejí do vyšších kategorií, budeme v úspěších pokračovat.

Společná skladba trenérky Radky Tománkové  ve složení Erika Nečasová, Viktorka Strnadová, Klárka Vopěnková, Kristýnka Rezková,Emma Hájková,Kristýnka Lánová a Barbora Postlová se v 1.kategorii-2002 a ml. umístila na krásném 3.místě. Malá pódiovka se chtěla ukázat v domácím prostředí co nejlépe a zase ji svázala nervozita, proto první provedení bylo hodně nejednotné. Při druhém už tréma opadla a také dobře zapůsobila přítomnost jejich původní trenérky Hanky, která se přijela na závody podívat. Moc děvčata pochválila za velký kus práce, který udělaly od soustředění. I přesto, že si chřipkové období vybralo svou daň a velká podiovka byla oslabená o jednu závodnici (Sandra Brabencová) a jedna byla bezprostředně po nemoci, tak jsme měli i v nejvyšší 5.kategorii zastoupení -  skladba ve složení Markéta Kociánová, Šárka Berková, Kateřina Hrochová, Viktorie Láchová a Michaela Kůstková podala vyrovnaný výkon a děvčata si zasloužila zlatou medaili. Tuto skladbu čeká ještě tento víkend další  kolo Českého poháru v Plzni a příští víkend poslední kolo v Praze, takže jim držíme palce!!!

V nejvyšších kategoriích volného programu nastoupila v kadetkách mladších Nikol Fousková, která se po velice pěkném výkonu s obručí umístila na první příčce, což jí vyneslo krásné 2.místo v celkovém hodnocení ligy 2011. V kadetkách starších vybojovala svojí sestavou s míčem Kateřina Hanušová taktéž příčku nejvyšší, čímž potvrdila své 1.místo v celkové lize 2011. Obě naše kadetky tím udělaly velkou radost své trenérce Míle Vavruškové, která doufá, že se jim bude dařit i v příštím roce, kdy obě přestupují do vyšších kategorií - Niki do kadetek starších a Kačka mezi dorostenky.

Všem děvčatům gratulujeme!!Fotografie ze závodů zde  https://peta39.rajce.idnes.cz/OP_spol.skladeb,III.kolo_Svc.ligy,ZPMG.

Děkujeme panu Kolářovi a firmě HAKO plus s.r.o. www.hakoplus.cz/ za zapůjčení aparatury, paní Postlové za výrobu diplomů, panu Hrochovi za zapůjčení dataprojektoru, rodičům, kteří přinesli sponzorské dary, zejména pak paní Láchové a všem rodičům, kteří se podíleli na přípravě i úklidu haly!!!

 

 

 

11.11.2011

OP společných skladeb, 3.kolo obl. ligy, podzimní závod ZPMG 13.11.11 v hale PF Ústí n.L.

Pokyny k nedělnímu závodu a startovní listiny ke stažení zde rozcvičení 13.11..doc (28,5 kB) sledy GSK 2011.doc (49 kB) OP 13.11..xls (34 kB) Liga-13.11..xls (40,5 kB) Startovky ZPMG.xls (37 kB)

9.11.2011

II.kolo Českého poháru 2011 Zubří

V sobotu 5.11. se naše "velká podiovka" rozjela do dalekého Zubří, aby se zúčastnila II.kola Českého poháru ve společných skladbách v linii B - 5.kategorie. Tentokrát nastoupila na obě  provedení stejná sestava - Markéta Kociánová, Šárka Berková, Viktorka Láchová, Míša Kůstková a Sandra Brabencová. Káťa Hrochová se tentokrát z důvodu nemoci nemohla zúčastnit. Děvčata se umístila na pěkném 3. místě, získala tak další důležité body do hodnocení Českého poháru. Všem gratulujeme!! Foto ze Zubří a dodatečně i z minulého týdne v Mariánských Lázních zde peta39.rajce.idnes.cz/II.kolo_Ceskeho_poharu_Zubri

 

1.11.2011

Mariánskolázeňský pohár 2011

V západočeských Mariánských Lázních se v neděli 30.10. konal pohár ve společných skladbách, zároveň 1.kolo Českého poháru. Náš oddíl měl zastoupení ve třech kategoriích, přičemž nejlépe se vedlo těm nejmenším v 0.kategorii. Vyrovnaný výkon v obou provedeních jim vynesl krásné 2.místo a stříbrný pohár!! V I.kategorii se naše děvčátka umístila na 13. místě (v Českém poháru 7.místo). Předvedení jejich sestavy bylo zase o kousek lepší než minulý týden v Chomutově, ale stále mají co zlepšovat, zejména v prvcích. V 5.kategorii se poprvé v letošní sezoně předvedly naše nejstarší závodnice (Káťa Hrochová,Míša Kůstková,Markéta Kociánová,Viktorka Láchová,Sandra Brabencová a Šárka Berková) se svojí novou skladbou. První start v kategorii žen mezi zkušenějšími soupeřkami se podařil, v jednom provedení byly dokonce na  3.- 4. místě, celkově pak 5. - 6., ale těsně o 2 desetiny za 4. místem. Do dalších závodů půjdou dívky s odhodláním posunout se výš, protože soupeřky jsou velmi vyrovnané. Všem děvčatům gratulujeme!!! Foto zde peta39.rajce.idnes.cz/Marianskolazensky_pohar_ve_spol.skladbach_30.10.2011/. Výsledky v záložce. 

 

24.10.2011

Cena města Chomutova a Plzeňský soudek

Předchozí víkend se naplno rozjela sezona závodů podiových skladeb a pokračovaly závody jednotlivkyň.  V sobotu 22.10. se naše nejmenší zúčastnily 9.ročníku závodu v podiových skladbách Cena města Chomutova. V kategorii Linie B - 1.kategorie - bez náčiní -  jsme měli zastoupení hned dvou skladeb a to Četnice (ve složení Natálie Charvátová 04, Anna Maršálková 04, Pavla Pechová 04, Kačenka Řízková 05, Nela Dupalová 05, Valerie Savková 05) a Dráčky.Ve skladbě Četnice cvičily z velké části holčičky roč.2005, které ještě cvičí sestavičky ZPMG a své úlohy, nezkazit cvičení holčičkám roč.2004, se zhostily na výbornou.Ve velké konkurenci a tím, že závodily s ročníky 2003, je třeba je opravdu moc pochválit.V neděli je čeká ještě větší závod a to v Mariánských Lázních, doufáme, že se umístí mezi těmi nejlepšími, zde mají malinko větší šanci, protože cvičí v kategorii 2004 a ml. a jejich soupeřky z Chomutova většinou musí cvičit v kategorii 2002 a ml. Četnice se umístily na pěkném 8.místě, Dráčci na místě 10. Pódiovku "Dráčci" (ve složení Barunka Postlová, Viktorka Strnadová, Klárka Vopěnková, Erika Nečasová a Emma Hájková)  trenérka Radka hodně chválí, děvčata se opravdu moc snažila. První provedení bylo poznamenané velkou nervozitou, není se co divit - například pro Emičku to byly první závody v životě, zatím sbírají holčičky zkušenosti. Druhé provedení bylo mnohem jednotnější a paní trenérka mohla být spokojená. Fotky z tohoto závodu najdete zde peta39.rajce.idnes.cz/Cena_mesta_Chomutova_22.10.2011/  , peta39.rajce.idnes.cz/Cena_mesta_Chomutova_2.a výsledkovou listinu ve výsledcích 2011.

 

 

V neděli 23.10. se naše kadetky Nikol Fousková (1998) a Káťa Hanušová (1996) vydaly do Plzně na závod jednotlivkyň Plzeňský soudek. Tentokrát byla tak trochu v nevýhodě Niki, když musela startovat ve vyšší kategorii, protože její ročník nebyl vypsán. Obě naše závodnice tak startovaly v kategorii 1996-1997. Niki zacvičila obě sestavy (obruč, míč) o poznání lépe než předcházející víkend v Milevsku a umístila se tak na krásném 4.místě, za což dostala velkou pochvalu od trenérky Míly. Kačka nejprve moc pěkně zacvičila sestavu s míčem, se stuhou si zopakovala stejnou chybu v závěru sestavy tak jako minulý týden, ale vysoké známky a chyby největší soupeřky ve druhé sestavě jí přinesly 1.místo. Výsledky zde sokol-plzen.rajce.idnes.cz/2011_Plzensky_soudek_vysledky#img219.jpg


 

16.10.2011

Roztančené náčiní Milevsko 15.10.2011

Tuto sobotu se 3 naše volňačky zúčastnily závodu jednotlivkyň Roztančené náčiní v Milevsku. Jako první předvedla své sestavy Žofie Picková v kategorii 2000-2001. Nejdříve zacvičila moc pěkně sestavu se švihadlem, takže po prvním kole závodu byla na 4.místě. Ve druhém kole nastoupila s úplně novou sestavou s obručí, bohužel, několik chyb hned na začátku sestavy ji posunuly na celkově moc pěkné  6.místo (celkem 11 závodnic) . V 7.kategorii - ročník 1998 - závodila Nikol Fousková s míčem a s obručí. Zejména chyby v provedení ji posunuly na  poslední 5.místo. V nejstarší kategorii - 1995 a st. - závodila Kateřina Hanušová, která bojovala se staršími závodnicemi a to s míčem a se stuhou. I přes chybičku v závěru sestavy se stuhou vybojovala krásné 3.místo (celkem 9 závodnic). Všem děvčatům gratulujeme!!

 

23.9.2011

Dnes ke mě dorazilo několik pěkných fotek ze soustředění části oddílu, které se konalo v srpnu v Ústí n.L. Prohlédnout si je můžete zde peta39.rajce.idnes.cz/soustredeni_GSK_Usti_n.L.2011

 

 

16.9.2011

Nábor děvčátek r.2005 a mladší

Každé pondělí mezi 16.-17. hod. se koná v tělocvičně gymnázia Václava Šmejkala, kde náš oddíl trénuje, nábor malých děvčátek narozených v roce 2005 a mladší. Přijďte mezi nás!!

Všem našim závodnicím přejeme moc úspěchů v novém školním roce, čerstvým prvňačkám (ať na základní škole či  na škole střední) vstup do školy tou správnou nohou!!

A ještě jedna vzpomínka na letošní soustředění v Brozanech - závěrečné foto před odjezdem domů.

 

29.8.2011

Soustředění v Brozanech

 

Tak soustředění máme za sebou, hodně jsme se toho naučily, užily si krásné počasí a večerní hry. Do konce prázdnin už zbývají jen 3 dny, tak si je všichni pořádně užijte, naberte síly do školy a uvidíme se na tréninku v tělocvičně Gymnázia dr. Václava Šmejkala. Pro zlepšení nálady sem dávám odkaz na fotky ze soustředění. 

https://ha1doova.rajce.idnes.cz/Soustredeni_2011/

 

 

22.6.2011

Dnes mi dorazily další fotky z naší rozlučky, vidět je můžete zde peta39.rajce.idnes.cz/rozlucka_21.6.2011

21.6.2011

Rozlučková párty

A je to tady, další školní rok utekl jako voda a před námi jsou prázdniny!! Dnes odpoledne jsme se sešli na rozlučkové párty v Hostovicích. Za tento skvělý nápad a ještě lepší organizaci celého odpoledne patří velký dík Petře Toušové, která nám nejenom nabídla místní fotbalové hřiště k uskutečnění naší párty, ale ještě nám připravila pěkné pohoštění a celé odpoledne se o nás krásně starala!! Takže Petro díky a za rok snad znova!! Při příjezdu se spustil pěkný liják, takže to vypadalo na to, že skončíme pouze v místní klubovně, ale sluníčko se nenechalo zahanbit a přece jenom na nás po slabé půlhodince vykouklo a všichni se mohli přesunout ven. Opekli jsme si špekáčky, zasportovali, zasoutěžili a pěkně "pocekali", takže 3 hodinky utekly jako voda a už jsme se museli loučit. Všem trenérkám děkujeme za velkou trpělivost, kterou musely celý rok vynakládat na ty naše slečny (zejména ty v pubertálním věku, na které je té trpělivosti třeba trochu více..), všem gymnastkám za pěkné výkony, které přinesly našemu oddílu slávu a rodičům za všechno, co pro své dětičky dělají (a že toho není málo!). Všem přejeme krásné prázdniny, hodně sluníčka, pohody, načerpání energie, abychom se všichni v září ve zdraví sešli!!! Fotky z dnešního odpoledne peta39.rajce.idnes.cz/rozluckova_party_21.6.2011 a jedna letní písnička k tomu.

Výsledky oblastní ligy 2011 - 6.- 9.kategorie

Závodnice kombinovaného programu již mají za sebou všechna 3 kola letošní oblastní ligy a tím pádem již známe její výsledky. Vyhlášení proběhne 13.11.2011 v Ústí n.L. V kategorii ženy se na krásném 3.místě umístila Šárka Berková, Kateřina Hrochová z důvodu absence  na posledním kole skončila na 5.- 6. místě a Michaela Kůstková hned za ní na místě 7. V kategorii I.VTP se na 3.místě umístila Sandra Brabencová, Markéta Kociánová na 11.místě, Veronika Hálová 12. V kategorii II. VTP nám udělala radost Tonička Marková, která skončila na 3.místě a Karolína Kolářová na místě 5. Viktorka Láchová a Bára Krčmářová odcvičily pouze 1.kolo ligy, kterou měly moc pěkně nastartovanou, ale bohužel se dalších kol nemohly zúčastnit a nebyly tak hodnoceny. Petra Kůstková odcvičila jako jediná z našeho oddílu všechna 3 kola v kategorii III.VTP a umístila se na 19.- 20.místě. Všem našich děvčatům gratulujeme!! Celkové výsledky najdete jako vždy v záložce.

7.6.2011

Sportovní talent Ústecka

Naše závodnice Kateřina Hanušová se zúčastnila soutěže Ústeckého deníku o sportovní talent Ústecka. Až do 26.6.2011 se můžou posílat hlasy z internetu, pokud chcete Kačku podpořit, můžete hlasovat každý den, každou hodinu zde ustecky.denik.cz/zpravy_region/20110602_vlach_sportovni_talent_hlasovani.html

7.6.2011

Mistrovství České republiky v kombinovaném programu 5.6.2011

Kateřina Hrochová a Sandra Brabencová reprezentovaly náš oddíl na Mistrovství ČR v kombinovaném programu, které pořádal oddíl TJ Sokol Praha Královské Vinohrady. Sandra nastoupila v kategorii I.VTP, kde předvedla svoji volnou sestavu se stuhou a povinnou sestavu s kuželi. V jednotlivcích vybojovala 15.místo a se svým severočeským družstvem skončila na místě 16. Kačka Hrochová startovala v kategorii Ženy, kde cvičila své dvě volné sestavy. Umístila se taktéž na 15. místě a jelikož nám číslo 15 bylo tuto neděli asi souzené, tak se na témže místě umístila se svými spolubojovnicemi z dalšího severočeského družstva. Oběma našim závodnicím gratulujeme a děkujeme za reprezentaci oddílu! Několik foteček zde peta39.rajce.idnes.cz/MCR_KP_5.6.2011_Praha/. Celkové výsledky v záložkách.

 

5.6.2011

Táborský pohár 2011

V krásném letním počasí se 7 našich závodnic vydalo do jihočeského Tábora na 10.ročník Táborského poháru. V brzkých ranních hodinách jsme se vydaly na cestu vlakem, na jejímž konci nás přivítalo prosluněné město Tábor a příjemná procházka kolem vodní nádrže Jordán. V dopoledním závodě nás ve 2.kategorii - naděje nejmladší reprezentovaly hned dvě závodnice - Simonka Bachmanová, která obsadila nádherné třetí místo a  Kačenka Šímová, která po pěkném výkonu skončila na 9.místě.  V kategorii naděje mladší - ročník 2001 startovala Žofinka Picková, ta předvedla se švihadlem nejlepší výkon z celého pole závodnic, k tomu přidala druhou nejlepší beznáčku, což jí vyneslo celkové 2.místo a stříbrný pohár! V kategorii naděje mladší - ročník 2000 - nás reprezentovala Lucinka Toušová, které předvedla vyrovnané výkony v obou sestavách (se švihadlem a bez náčiní) a umístila se na krásném, i když neoblíbeném 4.místě! Odpolední program otevřela kategorie kadetek mladších - v té úplně jako první nastoupila Viktorka Láchová, která si poprvé okusila start mezi volňačkami (jinak závodí v kategorii II.VTP) a po pěkném výkonu s míčem a s obručí získala 12.místo. V téže katogorii jsme měly další závodnici - Nikol Fouskovou, která získala 10.místo se stejným náčiním. Jako poslední z našich děvčat nastoupila na plochu Kačka Hanušová mezi kadetkami staršími. Té se podařilo předvést nejlepší sestavu s míčem, k tomu přidala pěkný výkon se stuhou a získala tak celkové 3.místo a bronzový pohár. Pořadatelé připravili pro všechny závodnice opravdu nádherné ceny, které udělaly všem velkou radost. Jedinou vadou na kráse na tomto pohodovém a zároveň posledním závodě v jarní části sezony bylo velké teplo v hale, o to byly výkony všech závodnic obdivuhodnější! Fotky ze závodu jako obvykle na rajčeti peta39.rajce.idnes.cz/Taborsky_pohar_4.6.2011/ a výsledky tam, kde mají být - ve výsledcích 2011. K tomu jednu rozkvetlou letní fotečku.

2.6.2011

Následující víkend patří opět gymnastice - Sandra Brabencová a Kateřina Hrochová se nominovaly na mistrovství ČR v kombinovaném programu, které se koná v neděli v Praze. Sandra bude startovat v kategorii I.VTP, Káťa v ženách, oběma budeme v neděli držet palce!!! V sobotu se některé volňačky zúčastní 10.ročníku Táborského poháru. Sraz všech zúčastněných je v 5.25 hod. na hlavním nádraží! I těmto závodnicím přejeme hodně štěstí!

29.5.2011

Chomutovský pohár

Dnes se 6 našich děvčat zúčastnila pohárového závodu Chomutovský pohár. Nejmladší závodnicí byla Adrianka Brabencová, která v kategorii naděje nejml.A skončila na 8.místě, když předvedla svoji sestavu bez náčiní. Mezi nadějemi mladšími startovala Lucka Toušová se švihadlem a obručí a umístila se na 11.místě. V kategorii kadetky ml. předvedla svoji sestavu s obručí a míčem Nikol Fousková, která se umístila v silné konkurenci na pěkném 6.místě. V kadetkách st. startovala Markéta Kociánová (jinak závodí v kat.I.VTP) a vybojovala se švihadlem a stuhou místo 7. První start v dorostenkách okusila Kateřina Hanušová (jinak kadetka st.), poprvé předvedla svoji sestavu s kuželi a sestavu se stuhou a vybojovala krásné 2.místo a stříbrný pohár. Nejúspěšnější závodnicí byla dnes Sandra Brabencová, která v kategorii I.VTP získala zlatou medaili a pohár (závodila se stuhou). Všem ústeckým závodnicím gratulujeme a děkujeme za reprezentaci oddílu!! Fotky ze závodu zde peta39.rajce.idnes.cz/Chomutovsky_pohar_29.5.2011/ a kompletní výsledky v příslušné sekci.

 

28.5.2011

OP nadějí nejmladších, II. a III.kolo obl.ligy a závod k MDD ZPMG

V sobotu se všechny naše závodnice vydaly do Chomutova, kde se konal oblastní přebor nadějí nejmladších, II. a III. kolo Severočeské ligy a závod k MDD ZPMG. Jelikož je údajů opravdu hodně, tak dnes vyjmenuji pouze  nejúspěšnější děvčata, která se umístila na prvních čtyřech místech. Celkové výsledky jsou uvedeny v záložce výsledky 2011.

OP naděje nejmladší A: v této kategorii jsme byli opravdu úspěšní, hned 3 závodnice mezi prvními čtyřmi: Simonka Bachmanová se umístila na 2.místě, Kačenka Savková na 3.místě a  na 4.místě Adrianka Brabencová.

OP naděje nejmladší B: 4.místo si zasloužila Anička Maršálková

Severočeská liga II.kolo:

naděje nejml.A: 1.místo Kačenka Savková, 3. Simonka Bachmanová, 4. Adrianka Brabencová

naděje nejml.B: Natálka Charvátová 4.místo

naděje ml.: Terezka Kubínová - 3.místo, Lucinka Toušová 4.

kadetky ml.: 3.místo Nikol Fousková

kadetky st.: 1.místo Kateřina Hanušová

II.VTP: 4.místo Antonie Marková

ženy: Šárka Berková - 2.místo, Michaela Kůstková - 3.

Závod k MDD ZPMG:

kategorie 0.B - 3.-4. místo Nelinka Dupalová

kategorie 0.A - 1.-3. místo Pavla Pechová

Všem děvčatům gratulujeme!!!

27.5.2011

Zítra vyrážíme do Chomutova na II. (1.-5. kategorie) a III. kolo Severočeské ligy (6.-9. kategorie). Časový harmonogram najdete zde www.sc80chomutov.freepage.cz/liga_chomutov2011/. Informace a startovní listiny k Chomutovskému poháru, kterého se některé závodnice zúčastní v neděli najdete zde www.sc80chomutov.freepage.cz/chomutovsky_pohar_startovky/. Všem závodnicím přejeme hodně štěstí!

25.5.2011

Fotky z Oblastních přeborů v Liberci a z MČR nadějí v Praze si můžete prohlédnout zde peta39.rajce.idnes.cz/OP_Liberec_a_MCR_nadeje_2011/

23.5.2011

Oblastní přebor ZPMG a KP 22.5.2011 Liberec

Předcházející neděle patřila Oblastním přeborům základního a kombinovaného programu. A jak tento gymnastický maraton dopadl? V kombinovaném programu se nejlépe umístila Kateřina Hrochová v kategorii ženy na krásném 2.místě, o pár setinek uteklo Šárce Berkové třetí místo a umístila se tak na 4. místě. V kat. I.VTP skončila na bronzové příčce Sandra Brabencová. Kačka a Sandra si tak zajistily přímý postup na Mistrovství ČR, které se koná 5.6. v Praze. V I.VTP se Markéta Kociánová umístila na 11.místě a Veronika Hálová hned za ní, na 12. místě. V kategorii II.VTP jsme měli zastoupení v Toničce Markové, která skončila na 5.místě, mezi závodnicemi III.VTP startovala Petra Kůstková - 16.-17. místo. V základním programu MG opět zazářila v kategorii 0.B Nelinka Dupalová, která vybojovala stříbrnou medaili, ve stejné kategorii se Valinka Savková umístila na 6.místě, Karolínka Kukačková na 7.místě, Klárka Vopěnková 8.,Kačenka Řízková 15. V kategorii 0.A nám patří další stříbro a to zásluhou Pavlínky Pechové. Další startující v této kategorii, Barunka Postlová, skončila na pěkném 13.místě. V I.kategorii - 8.-9. místo patří Viktorce Vaňkové, 19.-20. místo Erice Nečasové, 26. místo Kristýnce Elen Rezkové a 27.místo Viktorce Strnadové. Všem závodnicím gratulujeme k pěkným výsledkům, postupujícím na MČR budeme držet palečky!!! Celkové výsledky najdete v záložce výsledky - rok 2011.

22.5.2011

Mistrovství ČR naděje ml. 21.5.2011 Praha

V sobotu 21.5. se vydaly Terezka Kubínová a Žofinka Picková na svůj vrcholný závod sezony 2011 - Mistrovství České republiky v kategorii naděje mladší. Obě dvě podaly moc pěkné výkony v sestavě s obručí a se švihadlem. Žofka se umístila na 31.místě a Terezka na místě 34. Oběma našim nadějným závodnicím moc gratulujeme ke krásnému umístění mezi nejlepšími gymnastkami z celé republiky a děkujeme za výbornou reprezentaci našeho oddílu!!!!

 

16.5.2011

Moudrá sova 2011

Závody pro holčičky , které začínají závodit. V kategorii 0.B nejmladších, v sestavě bez náčiní si 1. místo vybojovala Kačenka Brůhová, čtvrtá byla Barunka Holubová a šestá  Evelínka Šedivá. Linda závody proplakala, příště to určitě bude lepší. V kategorii 0.A závodily v sestavách bez náčiní a akrobacii Kačenka Papierová (4.místo) a Kristýnka Lánová (5.místo). V kategorii I. si sestavu se švihadlem a bez náčiní poprvé na závodech zkusila Pavlínka Urbanová a vybojovala 5. místo. Všem přejeme hodně úspěchů do dalších závodů.

 

9.5.2011

Mistrovství ČR kadetek 2011 Žďár nad Sázavou

V sobotu 7.5. se naše dvě kadetky - mladší Nikol Fousková a starší Kateřina Hanušová zúčastily svého vrcholného závodu této sezóny - MČR kadetek mladších a starších ve Žďáru nad Sázavou. Kadetky mladší startovaly dopoledne, Nikča nejdříve zacvičila sestavu s míčem, která se jí moc povedla, druhou sestavu zacvičila se švihadlem a to s drobnými chybami, ale zaslouženě postoupila mezi nejlepších 16 závodnic do finále (celkem startovalo 25 kadetek ml.). Ve finále předvedla Niki sestavu s obručí a umístila se celkově na 16.místě. Odpoledne pokračovalo mistrovství závodem kadetek starších, kde startovala Kačka Hanušová mezi 30 gymnastkami z celé republiky. Kačka nejdříve zacvičila krásně sestavu s míčem, umístila se v něm na 6.místě, dále pokračovala sestavou se stuhou, kde měla drobné chybičky a skončila s tímto náčiním 5. Postoupila tak na celkovém 6.místě do finále. Před finálovou sestavou s obručí potkala naši závodnici velká smůla, když si při rozcvičování způsobila výron na noze. Děkujeme tak místní zdravotnici, která jí rychle začala  nohu ledovat a zapůjčila  ortézu, se kterou se jí podařilo i s bolestí  finále docvičit. Poprvé jsme tak Kačku viděli cvičit bez jejího úsměvu. Přesto zabojovala, s obručí skončila na 7.místě, čímž si udržela celkové 6.místo. Oběma našim kadetkám moc gratulujeme ke krásnému umístění a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu!! Oficiální výsledky prozatím nemáme, takže dnes můžete zatím kouknout jen na fotky zde peta39.rajce.idnes.cz/MCR_kadetek_a_dorostenek_7.5.11_Zdar_n.S./

 

5.5.2011

Bohemka cup 2011

Na 1.máje se skupinka našich holčiček zúčastnila závodu BOHEMKA CUP v Praze. Na tento závod jezdíme již tradičně, i když je zde veliká konkurence jak v ZPMG, tak zejména ve volném programu. Naše holčičky se v ZPMG vůbec neztratily a umístily se i na medailové pozici. Karolínka Kukačková obsadila stříbrnou příčku, Kačenka Řízková byla na 4. místě a Valinka Savková na místě 6. V této kategorii startovalo  celkem 13 holčiček. Ve volném programu v kategorii 2004 a ml. se Anička Maršálková a Natálka Charvátová také neztratily. Anička skončila 6. a Natálka 8. Kačenka Savková v kategorii 2002  si odvezla 5.místo a Terezka Kubínová, která to měla nejtěžší, protože bojovala s holčičkami, které obsadily 2. a 3. místo na přeboru Prahy, obsadila 4. místo a ve švihadle byla na místě 3. Terezka se za 14 dní zúčastní MČR v kategorii naděje mladší, přejeme jí hodně úspěchů a budeme držet palečky!!

 

3.5.2011

Milevský pohárek 2011

Na prvního máje se dvě naše naděje mladší zúčastnily 18.ročníku závodu Milevský pohárek. V kategorii naděje ml.- ročník 2000 předvedla své dvě volné sestavy s obručí a se švihadlem Lucka Toušová. Po moc pěkném výkonu vybojovala ve velké konkurenci krásné 6.místo. Druhá naše naděje ml.- a to ročník 2001 - Žofka Picková, předvedla v této sezoně nejpovedenější sestavu s obručí, k tomu moc krásně zacvičila sestavu bez náčiní a získala tak zaslouženou zlatou medaili!! Oběma děvčatům moc gratulujeme a doufáme, že Žofinka předvede stejně pěkné sestavy i na blížícím se MČR nadějí ml. v Praze. Foto ze závodu https://peta39.rajce.idnes.cz/Milevsko_1.5.2011/, výsledky vysledky_-_milevsky_poharek.xls (83 kB)

Jsme vidět

Dne 26.4.11 se 3 naše gymnastky - Kačka Hrochová, Kačka Hanušová a již bývalá závodnice, nyní trenérka našich nejmenších, Hanka Doová, podílely na zahajovacím ceremoniálu mezinárodního festivalu animovaného filmu Anifest v Teplicích. Celý den pilně nacvičovaly v Krušnohorském divadle choreografii dle představ pana režiséra, což bylo stížené tím, že náčiní, se kterým děvčata cvičila, nebylo gymnastické. Ale i tak se vše moc povedlo, zahájení mělo velký úspěch u diváků a my děkujeme našim gymnastkám za zviditelnění našeho oddílu!! Zlomek zahajovacího večera Anifestu můžete vidět zde www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10318509074-supiny-z-anifestu/211543115310001-supiny-z-anifestu/

 

 

1.5.2011

Nejmladší závodnice GSK bojovaly o Čarodějnické koště z Vinohrad

V sobotu 30.4.2011 se nejmladší holčičky našeho oddílu - ročník 2005 a 2004 zúčastnily závodu, který pořádala TJ Sokol Královské Vinohrady-Čarodějnické koště z Vinohrad. V kategorii ZPMG 0.B / 2005/ odjížděla Nelinka Dupalová ze závodu se stříbrnou medailí a hned za ní se umístila Kačenka Řízková na 4.místě. Pro holčičky to je veliký úspěch, protože v této kategorii závodilo celkem 24 holčiček ze všech koutů republiky. Ještě početnější byla kategorie 2004 a ml. 0.A., kde závodilo dokonce 37 holčiček. V takto silné konkurenci se Pavlínka Pechová umístila na krásném 7. místě a odváží si domů velikého plyšáka. Velikou pochvalu si zaslouží Kačenka Papierová, která chodí do oddílu půl roku a již zvládla obě sestavy, jen nesoulad s hudbou ji zařadil na 30. místo, ale to je pro ni veliký úspěch v tak silné konkurenci. Vedle ZPMG předvedly své první volné sestavy Valinka Savková a Karolínka Kukačková, které se vůbec neztratily. Valinka se umístila na 5. místě a Karolínka na 8. místě. Všem holčičkám gratulujeme a přejeme stejný úspěch i na oblastním přeboru v ZPMG, který se uskuteční 22.5.2011 v Liberci. Výsledky ze závodu zde Vysledky_O_carodejnicke_koste_z_Vinohrad.pdf (295,3 kB) 

27.4.2011

Malá skupinka našich holčiček se zúčastnila mezinárodního závodu SPRING CUP 2011 v Brně. Naše malé naděje se velmi dobře vypořádaly s konkurencí, která na tomto závodě byla. V kategorii MINI A roč. 2004 a ml. se Anička Maršálková umístila z celkového počtu 17ti závodnic  na pěkném 6.místě a Natálka Charvátová, která nastupovala se zdravotními komplikacemi, na místě 7., hned za Aničkou. V kategorii naděje nejmladší zacvičila bezchybně Katka Savková, od vyšších příček ji dělily jen desetinky.Na poslední chvíli byl zrušen dvojboj a holčičky závodily jen v sestavě BN. Velikou radost trenérce udělala naděje mladší Terezka Kubínová, která zacvičila velmi dobře sestavu se švihadlem a ve cvičení s libovolným náčiním se zařadila na 4. místo.Celkově skončila na místě 8 .Všem holčičkám moc gratulujeme. V neděli je čeká ještě náročnější závod v Praze, přejeme jim tak moc štěstí. Foto ze závodu zde peta39.rajce.idnes.cz/Jarni_pohar_Brno_2011/

26.4.2011

Výsledky z AJUR CUP Hradec Králové zde AJURCUP2011 vysledky.xls

25.4.2011

3 poháry z AJUR CUP Hradec Králové

Ani o Velikonocích naše děvčata nezahálela a vydala se do Hradce Králové na pohárový závod AJUR CUP - velikonoční pomlázka. Všechny naše závodnice zacvičily moc pěkně, bez větších chyb a umístění na předních místech tak na sebe nenechala čekat. V kategorii naděje nejmladší získala Kačenka Šímová bronzovou medaili a pohár za 3. místo, Adrianka Brabencová skončila těsně za stupni vítězů na 4.místě. Další bronzovou medaili  a zasloužený pohár  vybojovala v nadějích mladších Žofinka Picková. Mezi kadetkami mladšími skončila Nikol Fousková pátá, v kadetkách starších startovala  velmi silná konkurence  17ti závodnic, mezi nimi  hned 3 dívky  z GSK -  Kačce Hanušové se povedlo získat příčku nejvyšší a s ní zlatou medaili a pohár. Sandra Brabencová a Markéta Kociánová si opět vyzkoušely start mezi volňačkami (jinak obě závodí v kategorii I.VTP), nezalekly se a obě bez většího zaváhání předvedly své volné sestavy. Sandra se umístila na 13.místě, Markéta hned za ní, na místě 14. Všem našim závodnicím moc gratulujeme!!

 

21.4.2011

V sobotu 16.4. se naše kadetky rozjely do Přerova, aby si vyzkoušely celý trojboj na mezinárodním pohárovém závodě Přerovská stuha 2011. V Přerově vládla velice příjemná atmosféra v krásné nové sportovní hale.

V kadetkách mladších se umístila Nikča Fousková na 3.místě, jelikož se vyhodnocovala každá sestava zvlášť, tak získala kromě poháru za celkové umístění ještě 3 bronzové medaile za sestavu s míčem, švihadlem a obručí. Mezi kadetkami staršími bojovala Kačka Hanušová  nejenom se svými silnými soupeřkami, tentokrát i se svým zdravím, přesto získala pohár za celkové první místo, zlatou medaili za sestavu s míčem a se stuhou a bronzovou za obruč. Závod mezi kadetkami si v Přerově vyzkoušela  i Sandra Brabencová, která jinak startuje v kategorii I.VTP. Celkově skončila na 8. místě, když v obruči a stuze získala 7.příčku a v míči místo 8. Všem dívkám moc gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci oddílu. Fotografie ze závodu zde peta39.rajce.idnes.cz/Prerovska_stuha_2011/

 

 

14.4.2011

A ještě jedny fotky z Jablonce, tentokrát od Markéty Kociánové peta39.rajce.idnes.cz/Jablonec_3._2011/ a také na portálu Naše Jablonecko www.nasejablonecko.cz/cz/aktuality/?kategorieId=36

12.4.2011

 Dnes mi poslala předsedkyně našeho oddílu Markéta Vilišová moc pěkné fotky, takže už jsou na rajčeti a můžete mi dát za pravdu, že se Markéta ukázala jako dobrá fotografka. peta39.rajce.idnes.cz/Jablonec_n.N._9.4.2011/

11.4.2011

3 tituly přeborníka oblasti pro GSK Ústí!!

 

Celý předcházející víkend patřil Jablonecké sportovní hale, kde se v sobotu konalo 1.kolo Severočeské oblastní  ligy 2011, jarní závod ZPMG a zejména oblastní přebor v kategoriích naděje ml., kadetky ml., kadetky st. a dorostenky. Oblastní přebor byl pro naše barvy velice úspěšný, jelikož ve všech třech kategoriích, ve kterých naše závodnice startovaly, jsme vybojovaly přebornický titul. V kategorii naděje mladší zářila Terezka Kubínová, ke které přidala bronzovou medaili Žofka Picková. V kategorii katedky ml. vybojovala titul Nikča Fousková a sbírku titulů završila Kačka Hanušová mezi kadetkami staršími. Všem děvčatům moc gratulujeme a přejeme hodně úspěchů na mistrovství ČR, kam postoupily. Při zahajovacím nástupu byly vyhlášeny výsledky v Severočeské lize za r.2010. Výsledky, které jsou již všem známy, najdete v sekci výsledky za r.2010. V 1. kole oblastní ligy 2011 skončily nejlépe tyto závodnice: kombinovaný program -  v kategorii II.VTP - 2.místo Viktorka Láchová, 3.místo Bára Krčmářová, v kat. I.VTP - 3.místo Sandra Brabencová, kategorie ženy: 3.místo Kateřina Hrochová. Ve volném programu se nejlépe umístily: v nadějích nejml.B - 3.místo Natálka Charvátová, 4.místo Anička Maršálková, kategorie naděje nejml.A - 3.místo Kačenka Savková, kategorie naděje mladší zcela patřila ústeckým závodnicím - 1.místo Terezce Kubínové, 2.místo Žofince Pickové a 3.místo Lucince Toušové, v kadetkách ml. skončila Nikol Fousková na 2. místě a mezi kadetkami staršími Kačka Hanušová na místě 3. Všem gymnastkám moc gratulujeme!! Fotografie ze sobotního závodu naleznete zde peta39.rajce.idnes.cz/1.kolo_ligy_9.4.11_Jablonec_n.N./ a postupně budou doplněny další. Výsledky 1.kola ligy si můžete prohlédnout v záložce výsledky. 

V neděli 10.4. se některé závodnice zúčastnily závodu Jablonecká perlička, kde předvedly své volné sestavy. Mezi "volňačkami" se nejvíce dařilo Kačce Hanušové, která získala stříbrnou medaili v kategorii kadetky starší. V kadetkách mladších skončila Nikol Fousková na nejméně oblíbeném 4.místě. V silné konkurenci dvaceti nadějí mladších se umístila Žofie Picková po pěkném výkonu na 7. místě. Další ústecká závodnice v této kategorii Lucka Toušová, skončila po nevydařené sestavě s obručí na 16.místě. Adrianka Brabencová zabojovala mezi nadějemi nejmladšími A a umístila se na krásném 7.místě, Kačenka Šímová na místě 11. V kombinovaném programu zazářila Viktorka Láchová, která po moc pěkném výkonu v sestavě s obručí získala zlatou medaili v kategorii II.VTP, Karolína Kolářová a Tonička Marková se podělily o 4.-5. příčku. Závodnicím v kategorii I.VTP + ženy se bohužel příliš nedařilo, nejlepší umístila získala Šárka Berková a to 5.-6. místo. Všem závodnicím děkujeme za předvedené výkony a získané úspěchy pro náš oddíl. Několik foteček z tohoto závodu najdete zde peta39.rajce.idnes.cz/Jablonecka_perlicka_10.4.2011/ a výsledky jako obvykle v příslušné záložce.

5.4.2011

Máme úspěšně za sebou Ústecký jarní pohár, kterého se zúčastnilo celkem 111 závodnic. Závod probíhal v příjemné atmosféře, měl hladký průběh a pro náš oddíl bylo vybojováno celkem 5 medailí. V kategorii naděje nejmladší A získala Kačenka Savková stříbro a Simonka Bachmanová bronz. Další bronz patří Viktorce Láchové v kategorii II.VTP. Naše dvě kadetky - Nikol Fousková v mladších a Katka Hanušová mezi staršími vybojovaly zlato! Hned několik dívek skončilo těsně pod stupni vítězů - v nadějích mladších B Natálka Charvátová 5., mezi nadějemi mladšími A to byly hned dvě naše závodnice - čtvrtá Adrianka Brabencová a pátá Kačenka Šímová. V nadějích mladších další 5. místo a to pro Žofku Pickovou. V kategorii ženy skončila o pár desetinek jako 4. Šárka Berková. Všem děvčatům moc gratulujeme!! Zároveň děkujeme rodičům, kteří se podíleli na přípravě tohoto závodu!! Výsledky ÚP naleznete zde Ustecky pohar 2011.xls a pořízené fotky na peta39.rajce.idnes.cz/Ustecky_pohar_3.4.2011/ .

  

31.3.2011

ÚSTECKÝ POHÁR

V neděli 3.4.2011 pořádá náš oddíl Ústecký pohár, na který je přihlášeno 125 závodnic z celé republiky. Jako tradičně se ho zúčastní závodnice jak volného, tak kombinovaného programu. Srdečně tímto zveme všechny příznivce moderní gymnastiky do Ústí nad Labem - do haly pedagogické fakulty na Klíši. Závodnicím přejeme hodně štěstí a divákům krásný sportovní zážitek! Startovní listiny si můžete stáhnout zde Startovní listiny UP.xls

30.3.2011

Do záložky výsledky byly přidány výsledkové listiny ze Žďárské sněženky. V každé kategorii je uvedeno 12 prvních míst. Také se můžete podívat na několik foteček ze závodu ve fotogalerii. Doplněna byla také galerie závodnic.

27.3.2011

V sobotu 26.3. se sedm našich závodnic zúčastnilo mezinárodního pohárového závodu Žďárská sněženka. V kategorii naděje nejmladší B nás reprezentovaly dvě závodnice - Anna Maršálková (9.místo) a Natálie Charvátová (8.místo). V kategorii naděje nejmladší A vybojovala Kačenka Savková krásné 6.místo. Mezi nadějemi mladšími, kterých závodilo 51, se umístila Terezka Kubínová na 26.místě. Starší kategorie reprezentovaly Nikol Fousková v kadetkách ml., Sandra Brabencová a Kačka Hanušová v kadetkách starších. Po velké smůle v závěru sestavy s míčem nepostoupila Nikča do finále a skončila na 25.místě. Sandra vybojovala 19.místo a Kačka Hanušová místo 4. Všem závodnicím děkujeme za reprezentaci oddílu a za výdrž v tak časově náročném závodě, z něhož se vrátily v pozdních nočních hodinách.

13.3.2011

Včera se naše kadetky rozjely do jihočeského Milevska na Milevský pohár, kde se postavily na závodní koberec mezi děvčata ze sportovních center.  Nikol Fousková startovala v kategorii nadějí starších (jinak kadetka ml.) a po uspokojivém výkonu skončila na 18. místě. Kačka Hanušová (jinak kadetka st.) startovala mezi juniorkami a umístila se na 5. místě. Pro obě děvčata to byl první závod v letošní sezoně, kde mohly předvést své nové sestavy a zjistit tak případné nedostatky. Oběma gratulujeme. Velkým sportovním zážitkem a motivací pak byly výkony závodnic z kategorie seniorek. 

 

 

7.3.2011

V sobotu se 3 naše nejmenší závodnice zúčastily prvního závodu sezóny Jablonecký korálek. V 0.kategorii ZPMG B se Nelinka Dupalová umístila na krásném  druhém místě, Kačenka Řízková skončila také na moc pěkném 4.místě a Pavlínka Pechová v 0.kategorii ZPMG A na místě sedmém. Všem holčičkách moc gratulujeme ke krásným výsledkům. Karolínka Kukačková a Valinka Savková se bohužel nemohly zúčastnit z důvodu nemoci. Celkové výsledky naleznete v sekci Výsledky 2011.

 

26.2.2011

Všem členkám našeho oddílu přejeme krásné jarní prázdniny!! V sobotu 5.3. se koná Jablonecký korálek, z našeho oddílu se ho zúčastní tyto závodnice: Karolína Kukačková, Nela Dupalová, Valinka Savková a Pavlína Pechová. Všem holčičkám přejeme hodně štěstí v prvním letošním závodě!! 

19.2.2011

V našem bazárku je nabízen k prodeji první dres. 3.4.11 pořádá náš oddíl Ústecký pohár, proto již nyní žádáme všechny rodiče o pomoc při jeho organizaci (po domluvě s trenérkami), budeme rádi, pokud seženete reklamní předměty, sponzorské dary apod., které budou použity jako ceny při vyhodnocení závodnic. Pokud budete mít něco k dispozici, dejte prosím vědět trenérkám nebo p.Novákové nejlépe do 15.března. Děkujeme

8.2.2011

Na naše stránky byla přidána záložka Bazárek, kde budou nabízeny použité trikoty, náčiní a tréninkové oblečení. Pokud máte zájem o zveřejnění svého inzerátu, kontaktujte administrátora - petahan@seznam.cz

Do záložky výsledky bylo přidáno umístění severočeských závodnic na Mistrovstvích ČR 2010

 

4.2.2011

Dnes byla na naše stránky použita nová šablona, jelikož tu předešlou již použil jiný oddíl z naší oblasti. Doufáme, že se vám bude líbit, rychle se v ní zorientujete a případně budete hlasovat do přidané ankety v dolní části stránky, jak se vám líbí. Vítáme případné návrhy, připomínky apod.

3.2.2011

Všechna naše děvčata se pilně připravují na nadcházející sezónu. Více o nich se dozvíte v galerii závodnic, která se postupně naplňuje. Tím znovu žádáme i ostatní rodiče, aby zasílali fotografie na kontaktní adresu. 

 

15.1.2011

Včera  předvedla naše "velká podiovka" ve složení Šárka Berková, Kačka Hrochová, Kačka Hanušová, Markéta Kociánová a Sandra Brabencová svoji společnou skladbu na maturitním plese Gymnázia Jateční ul. Mezi maturanty patří členka našeho oddílu Hanka Doová. K podiovce ještě přidala Kačka Hanušová své exhibiční vystoupení. Obě představení měla u diváků velký úspěch a my tak děkujeme děvčatům za vzornou reprezentaci a zviditelnění našeho oddílu mezi ústečany. Více fotografií z vystoupení na https://www.senzaparty.cz/start.php?menu=fotoreporty&fotoreport=3037-ples-gymnazia-jatecni

 

 

10.1.2011 

Do záložky kalendář akcí byl přidán zaktualizovaný rozpis závodů na r.2011, který bude průběžně doplňován během celé sezony.