Letní Olympijské Hry 2017

22.06.2017 15:30

V sobotu odjíždějí 3 závodnice našeho oddílu pod vedením trenérky L.Kyralové na Letní Olympijské Hry Mládeže do Brna, kde budou reprezentovat, společně s jinými sporty Ústecký kraj. Jsou to v nadějích mladších Terezka Pechová a Klaudie Dobešová, v kategorii nadějí starších nás bude reprezentovat Valerie Savková.Naděje mladší budou startovat ve 3 sestavách Bez Náčiní, Švihadlo, Obruč a naděje starší ve 4 sestavách Obruč, Kužele, Míč a Stuha .Společně s nimi odjíždí ještě závodnice startující v kategorii nadějí starších Kateřina Ťupová z oddílu SC 80 Chomutov.

Olympiáda se bude přenášet přímým přenosem Českou televizí.  odm.olympic.cz/odm-tv

—————Carlsbad RG Cup 2017

12.06.2017 21:17

V sobotu 10.6. se skupinka našich děvčat zúčastnila mezinárodního závodu Carlsbad Cup v Karlových Varech.Tento závod uzavřel jarní sezónu závodů a je to jeden z nejkrásnějších závodů v ČR, nejen svou velkolepostí a hvězdným obsazením závodnic z Ukrajiny, Ruska, Německa, Estonska, Rakouska, Nizozemí, Litvy, Polska a ČR, ale i vynikajícím zázemím pro závodnice. Závod se nám velmi vydařil a GSK si odvezlo několik pohárů a výborné umístění.

Martinka Vaygant obsadila 3.místo, Nela Dupalová 2.místo, ve veliké konkurenci se neztratily ani Nikolka Dupalová a Anička Maršálková a bronzovou medaili si odvezla i Lucka Toušová.

Již se těšíme na příští rok.

 

—————MČR Dorostenek (Karlovy Vary 20.5.2017)

24.05.2017 21:17

20.5.2017 se v Karlových Varech konalo MČR dorostenek, kterého se zúčastnily také závodnice GSK Ústí nad Labem Lucie Toušová a Terezie Kubínová. Obě cvičily sestavu s kužely a s obručí, které byly pro všechny závodnice povinné. Lucka zacvičila velmi pěkně a postoupila do finále z 11.místa, což byl pro náš oddíl v tomto roce první veliký úspěch. Dorostenky z celé České republiky byly  všechny velmi dobře připravené a probojovat se do finále je vynikající. Terce se do finále probojovat nepodařilo. I tak je její celkové 25.místo výborným umístěním.

 

 

Lucka se nezalekla ani finále a svou sestavou se švihadlem se ještě posunula 2 místa nahoru a získala 9.místo. Je to její životní výkon a věříme, že příští rok již sáhne po medaili.

—————Jablonecká perlička 7.5.2017

12.05.2017 08:05

V neděli 7.5.2017 se naše děvčata z kombinovaného a volného programu vypravila do Jablonce nad Nisou. V kombinovaném programu získala zlatou medaili ve 2.kategorii Karolínka Bláhová. Ve 3.kategorii přidala Pavla Pechová bronz a její úspěch v této kategorii doplnila ještě Katka Papierová na 7.místě. V 1.kategorii za náš oddíl závodila Terezka Tomanová, která skončila na výborném 4.místě.

 

Větší zastoupení jsme měli ve volném programu, kde si mezi nejmladšími děvčaty ve spojené kategorii Naděje nejmladší B +C vybojovala zlato Adélka Albrechtová a v Nadějích nejmladších A si Nikolka Dupalová došla pro bronzovou medaili. V nadějích mladších si vybojovala výborné 5.místo Klaudie Dobešová a Terezka Pechová obsadila 9.místo. Zlatou medaili si z Jablonce odvezla i Juniorka Kačka Savková a také Nela Dupalová (Kadetky mladší). V Kadetkách starších si pro bronzovou medaili vystoupila na stupínek vítězů Anička Maršálková a Natálie Charvátová se umístila na pěkném 6.místě. Lucka Toušová získala další bronz v Dorostenkách a Terka Kubínová k tomu přidala krásné 5.místo.

Jablonecká Perlička výsledky

 

—————Oblastní přebor základního programu (Ústí nad Labem 6.5.2017)

09.05.2017 21:46

V sobotu 6.5.2017 pořádal oddíl USK Ústí nad Labem Oblastní přebor severočeské oblasti pro závodnice v základním programu. V tomto programu závodí naše děvčata jen v nultých a v první kategorii. V úplně nejmenších děvčatech (kategorie 0.B) si stříbrnou medaili vybojovala Natálka Špitálská, Eliza Mamuti byla 5. a na 6.místě se umístila Lenka Dvořáková. O rok starší Terezka Vejdělková získala v kategorii 0.A bronzovou medaili a v I.kategorii přidala Nela Schovancová výborné 4.místo.

 

—————Ústecký pohár 30.4.2017

05.05.2017 10:33

V neděli 30.4.2017 náš oddíl pokračoval ve víkendovém maratonu závodů 27.ročníkem Ústeckého poháru. Našim děvčatům se i v tomto závodě dařilo. Nela Dupalová v Kadetkách mladších vystoupila na stupínek nejvyšší. Bronz vybojovaly v Dorostenkách Lucka Toušová a v Kadetkách starších Anička Maršálková a v Nadějích nejmladších Adélka Albrechtová, kterou na 4.místě doplnila Martinka Vaygant. V kombinovaném programu se nejvíce dařilo stříbrné Karolínce Bláhové ve 2.kategorii. Ella Přibylová ve stejné kategorii obsadila 6.místo a Nela Zimová 9. V 1.kategorii se nejvíce dařilo Míše Žohové na 6.místě, za kterou se seřadily Terezka Tomanová, Anežka Mašínová a Nela Štolfová. Ve 3.kategorii obsadila Kristýnka Lánová výborné 4.místo, Anežka Mašínová byla 6., Pavla Pechová 8. a Eliška Komárová 9. Erika Nečasová obsadila ve 4.kategorii 4.místo, stejně tak v 5.kategorii Nikol Fousková, za kterou se na 6.místě umístila Šárka Berková.

Děkujeme všem závodnicím za jejich výkony i těm, kteří se celý víkend podíleli na hladkém průběhu obou závodů (sobotního Oblastního přeboru a Jarní ligy a nedělního Ústeckého poháru). Velmi si vážíme podpory sponzorů, bez jejichž přispění by se tyto závody nemohly uskutečnit.

Ústecký pohár 27. ročník 30.4.2017
 

 

—————Oblastní přebor a Jarní liga IV. Ústí nad Labem

03.05.2017 13:20

V sobotu 29.4.2017 pořádal náš oddíl ve Sportovní hale UJEP v Ústí nad Labem oblastní přebor a čtvrtý závod jarní ligy. Mezi nejmenšími závodnicemi máme přebornici oblasti, kterou se stala Martinka Vaygant (Naděje nejmladší B, r.2010). Její výborný výkon doplnila Adélka Albrechtová na druhém místě a Natálka Nováková k tomu přidala v Nadějích nejmladších C (r.2011) třetí místo. Přebornicí oblasti se stala i Kačka Savková v kategorii Juniorek a Valerie Savková přidala v Nadějích starších bronz. Skvělý výkon předvedla i Klaudie Dobešová, která v Nadějích mladších obsadila celkové druhé místo (v sestavách bez náčiní a se švihadlem předvedla dokonce nejlepší výkony).

Další úspěchy přidaly i další naše závodnice, které si plnily další kola jarní ligy. V Dorostenkách získala zlatou medaili Lucka Toušová, kterou doplnila na druhém místě Terezie Kubínová. Nela Dupalová přidala další stříbro v Kadetkách mladších a v Kadetkách starších obsadila Anička Maršálková 6.místo, Natálie Charvátová 8. a Viktorie Vaňková 9.místo.

Závodilo se i v kombinovaném programu, kde se v silně obsazené 3.kategorii Eliška Komárová probojovala na výborné 4.místo a Pavla Pechová s Eliškou Mašínovou se podělily o 6.-7.místo. Ve 4.kategorii obsadila Erika Nečasová sdílené 7.-8.místo a v 5.kategorii si Šárka Berková došla na stupínek vítězů pro bronzovou medaili a Nikol Fousková byla 4. 

Výsledky závodu
 

 

—————Jarní liga III. a Chomutovský pohár

26.04.2017 09:06

Víkend 22. a 23.4.2017 byl pro naše gymnastky ve znamení dalších dvou závodů, tentokrát pořádaných oddílem SC80 Chomutov.

V sobotu si závodnice některých kategoriií volného a kombinovaného programu plnily další část jarní ligy. Natálka Nováková si v kategorii Naděje nejmladší C (r.2011) vybojovala bronzovou medaili, o rok starší Martinka Vaygant si z Chomutova odvezla  zlato a Adélka Albrechtová stříbro (obě v kategorii Naděje nejmladší B). V kategorii Naděje nejmladší A (r.2009) obsadila Nikolka Dupalová hezké 6.místo. V kategorii Naděje mladší  na stupínek vítězů vystoupila pro stříbrnou medaili Klaudie Dobešová a Terezka Pechová byla 8. Naděje starší z Chomutova odvezly dvě ze tří medailí, kdy Kačka Savková získala zlatou a Valča Savková bronzovou medaili. V kategorii Kadetky mladší byla Nela Dupalová stříbrná a Kadetky starší také zabojovaly a Anna Maršálková obsadila 4.místo, Viktorie Vaňková 7. a Natálie Charvátová 8.místo. Dařilo se i našim Dorostenkám, kdy Lucie Toušová získala stříbrnou a Terezie Kubínová bronzovou medaili a Kateřina Hrochová byla 4.

Konec chatu

Za kombinovaný program se závodu účastnily závodnice od 3.kategorie, ve které Pavla Pechová obsadila 6.místo, Kristýna Lánová sdílené 7.-8.místo a Eliška Komárová byla 9. V 5.kategorii (ženy) vybojovala Nikol Fousková 5.místo a Šárka Berková 7.místo.

V neděli se o umístění bojovalo v závodě Chomutovský pohár. Dopoledne se představily závodnice kombinovaného programu. Karolínka Bláhová (2.kategorie) si vybojovala stříbrnou medaili a Terezka Tomanová obsadila ve velmi vyrovnané 1.kategorii sdílené 11.-13.místo.

Odpoledne závod pokračoval volným programem, kde si Martinka Vaygant v kategorii Naděje nejmladší  B vystoupila na stupínek vítězů pro bronzovou medaili a Adélka Albrechtová byla 4. V kategorii Naděje nejmladší A si Nikča Dupalová v konkurenci závodnic z Prahy vybojovala 8.místo. Nela Dupalová si do Chomutova přijela v kategorii Kadetky mladší pro bronzovou medaili a Lucka Toušová v kategorii Dorostenky pro stříbro.

Chomutovský pohár byl silně obsazen závodnicemi nejen z celé republiky ale i z Polska a naše děvčata se mezi nimi rozhodně neztratila. Všem našim děvčatům děkujeme za jejich výkony.

 

Chomutovský pohár 23.4.2017
 
Jarní liga 2017 III. a Oblastní přebor kategorií Kadetky a Dorostenky (Chomutov 22.4.2017)
 

 

—————Horní Jiřetín 8 - 9.4.2017

18.04.2017 20:36

Ve sportovní hale v Meziboří pořádal TJ Sokol Horní Jiřetín  8. a 9.dubna 2017 dva závody za sebou. V sobotu proběhla  2.část jarní ligy ZPMG a I. a II.kategorie KPMG. V základním programu v 0.B kategorii se na výborném 4.místě umístila Eliza Mamuti a jen kousek za ní Natálka Špitálská (6.místo). V I.kategorii ZPMG si nejlépe vedla Nelinka Schovancová (10.místo). V KPMG se v I.kategorii Terezka Tomanová umístila na 8.místě a v II.kategorii se Karolínka Bláhová umístila na skvělém 2.místě a Ella Přibylová jen těsně pod stupínkem vítězů na 4.místě.V neděli pak proběhl závod s názvem Jiřetínský dráček pro závodnice kombinovaného a volného programu. Ve volném programu si v kategorii Naděje nejmladší (r.2010) vystoupala na stupínek vítězů pro stříbrnou medaili Adélka Albrechtová. Martinka Vaygant skončila jen těsně pod stupínkem vítězů na výborném 4.místě. V kategorii Naděje mladší (r.2007) si pro stříbrnou medaili vystoupala na stupínek vítězů Klaudie Dobešová a Iva Šafrová vybojovala 4.místo. Hned za ní se umístila i Lenka Housková. V kombinovaném programu se v I.kategorii (r.2008) Terezka Tomanová umístila na 6.-7. místě a v II.kategorii se na 2.-3.místě umístila Karolínka Bláhová. Ve III.kateorii obsadila Pavla Pechová 7.místo, Kristýna Lánová 9.místo a Eliška Komárová 10.místo. Na 10.místě se umístila i Erika Nečasová ve IV.kategorii.


 

Jiřetínský dráček 9.4.2017
 
Jarní liga 2017 II. (Horní Jiřetín 8.4.2017)

 

—————O velikonočního zajíčka v Rumburku 1.4.2017

07.04.2017 22:08

Na Apríla 1.dubna 2017 vyrazily naše závodnice na pohárový závod do Rumburku. V tomto závodě se nám dařilo a odvezli jsme si domů hned několik medailí. 

Ta první, bronzová, se pyšně houpala na krku Terezce Vejdělkové, která závodí v O.kategorii  základního programu. Naše nejmenší závodnice volného programu Naděje nejmladší ročník 2010 Martinka Vaygant a Adélka Albrechtová si vystoupily na stupínek vítězů pro stříbrnou a bronzovou medaili. 

V 1.kategorii kombinovaného programu získala za svou sestavu bez náčiní Anežka Mašínová další stříbrnou medaili. Ve stejné kategorii získala za své sestavy bez náčiní a se švihadlem Terezka Tomanová ve velké konkurenci 7.místo  a nechala tak za sebou víc jak půlku startovního pole. 

 

 

Ve 2.kategorii kombinovaného programu vystoupala na nejvyšší stupínek pro zlato Karolínka Bláhová (také závodila se dvěma sestavami – bez náčiní a se švihadlem). Za svou sestavu s míčem si ve 3.kategorii došla pro stříbrnou medaili Káťa Tranová. Za kombinaci sestavy s míčem a obručí získala Eliška Mašínová skvělé 4.místo. Ve volném programu v kategorii Kadetky mladší vybojovala Natálie Charvátová krásné 5.místo. V kategorii Dorostenek  se zlatá medaile leskne na hrudi Lucce Toušové a bronzová Tereze Kubínové. Kateřina Hrochová se jen těsně nevešla na stupínek vítězů a patří jí 4.místo. Celkově to byl pro náš oddíl velice úspěšný závod.

—————Jablonecký korálek – 18.3.2017

23.03.2017 12:01

Prvním letošním závodem pro děvčata v základním a kombinovaném programu byl  Jablonecký korálek, který se uskutečnil 18.3.2017 v Jablonci nad Nisou. 

ZPMG jsme měli zastoupení v I.kategorii, kde si s nemalou konkurencí výborně poradily v I.A kategorii Nela Schovancová a v I.B kategorii  Anička Šípalová. Obě si odvezly krásné 5.místo. 

KPMG se nejvíce dařilo Karolínce Bláhové, která vybojovala ve velmi silně obsazené II.kategorii skvělé 3.místo. Krásného umístění ve stejné kategorii dosáhla i Ella Přibylová na 8.místě. Dařilo se i Amálce Havlicové v I.B kategorii KPMG, která si z Jablonce za svou sestavu bez náčiní odvezla 5.místo. V I.A kategorii KPMG se nejvíce dařilo Terezce Tomanové (10.místo) a Míše Žohové (11.místo). Ve III.kategorii KPMG se rozhodně neztratila Kristýna Lánová, která obsadila 7.místo. Byl to pro děvčata první závod letošní sezóny a na některých se podepsala nervozita, ale všechny svá vystoupení zvládly na výbornou.

Výsledky základního programu

Výsledky kombinovaného programu

—————Jablonecký korálek – 18.3.2017

23.03.2017 12:01

Prvním letošním závodem pro děvčata v základním a kombinovaném programu byl  Jablonecký korálek, který se uskutečnil 18.3.2017 v Jablonci nad Nisou. 

ZPMG jsme měli zastoupení v I.kategorii, kde si s nemalou konkurencí výborně poradily v I.A kategorii Nela Schovancová a v I.B kategorii  Anička Šípalová. Obě si odvezly krásné 5.místo. 

KPMG se nejvíce dařilo Karolínce Bláhové, která vybojovala ve velmi silně obsazené II.kategorii skvělé 3.místo. Krásného umístění ve stejné kategorii dosáhla i Ella Přibylová na 8.místě. Dařilo se i Amálce Havlicové v I.B kategorii KPMG, která si z Jablonce za svou sestavu bez náčiní odvezla 5.místo. V I.A kategorii KPMG se nejvíce dařilo Terezce Tomanové (10.místo) a Míše Žohové (11.místo). Ve III.kategorii KPMG se rozhodně neztratila Kristýna Lánová, která obsadila 7.místo. Byl to pro děvčata první závod letošní sezóny a na některých se podepsala nervozita, ale všechny svá vystoupení zvládly na výbornou.

Výsledky základního programu

Výsledky kombinovaného programu

—————