Archív 2010

Jablonec

Sezona nám končí, na posledních závodech v sobotu v Jablonci se nasbíraly další medaile v kategorii jednotlivkyň i společných skladeb, některé pokračovaly v úspěšné cestě ještě v neděli na Jabloneckém poháru a některé vyrazily ještě ve středu do Prahy na Klokánka. Výsledky si můžete prohlédnout mezi ostatními.

Český pohár

V Plzni se skladba se švihadly umístila na 2. místě, malé gymnastky se ve skladbě bez náčiní (Brabencová A., Šímová, Heide, Krejčí, Charvátová, Maršálková) umístily v silně obsazené I. kategorii na 10. místě.

Sezona společných skladeb je v plném proudu a výsledky se budou postupně objevovat. Na dalším kole Českého poháru v Mariánských Lázních se skladba se švihadly (ve složení Brabencová, Kociánová, Hrochová, Kůstková, Berková a Hanušová nebo Hálová) umístila na druhém místě. Skladba s obručemi a míči (Krčmářová, Láchová, Marková, Fousková,  Kolářová) získala ve své kategorii 5. místo a své první závodnické krůčky si vyzkoušela skladba nejmladších závodnic ve složení Juračková,Nečasová, Vopěnková, Strnadová, Rezková a Postlová.

V Břeclavi společná skladba r.1995-1997 ve složení Kateřina Hrochová, Kateřina Hanušová, Šárka Berková, Markéta Kociánová, Sandra Brabencová a Michaela Kůstková zabojovala a získala nádherné první místo, vyrovnala tak počet bodů se svými největšími soupeřkami z Břeclavi. Moc gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci oddílu.

Fotky ze závodů a soustředění

III. kolo Severočeské ligy a Chomutovský pohár:

ha1doova.rajce.idnes.cz/Chomutov_22.5.2010/

Nové fotky ze závodů (I.kolo ligy v UL, Ústecký pohár, II.kolo ligy v Jablonci...) najdete na těchto odkazech:

Dne 16.5.2010 se gymnastky kombinovaného programu zúčastní Oblastního přeboru v Ústí nad Labem. O postup na MČR v kombinovaném programu budou bojovat za III.VTp: Pavlína Řádová, Barbora Krčmářová, Natálie, za II.VTp: Markéta Kociánová, Sandra Brabencová, Veronika Hálová, Karolína Kolářová, Antonie Marková, Viktorie Láchová za I.VTp Kateřina Hrochová a Michaela Kůstková a za kat. Ženy Sabina Zavřelová. Všem děvčatům držíme palce:)

Dne 8.-9.5.2010 se Kateřina Hanušová a Ha Doová zúčastnily Mistrovství České republiky v kategoriích kadetky starší a dorostenky. Kateřina Hanušová v trojboji obsadila krásné 4.místo a v jednotlivých náčiních se stala mistryní České republiky v moderní gymnastice kategorie kadetky starší ve stuze. Ha Doová obsadila 23. místo z 25 v kategorii dorostenky. Tímto gymnastkám moc gratulujeme:)

Druhé kolo proběhlo ve znamení přeboru dorostenek a nadějí mladších a také nulté kategorie základního programu.Zlatými medailemi se mohou pyšnit Kačka Hrochová z kombinovaného programu, ve volném programu září Katka Hanušová, Terezka Kubínová a Žofka Picková. V přeboru skončila Terezka druhá, v základním programu nám patřilo 2.,3. a 4.místo.  V květnu nás čeká přebor kombinovaného programu a postup na mistrovství republiky z přeborů, které zatím proběhly.

Letošní první závody. Spousta nových sestav, nervozita, očekávání. V přeboru kadetek Nikol Fousková třetí, Katka Hanušová druhá. Ve volném programu se na medailových pozicích umístily ještě  Hana Doová, Tereza Kubínová a Simona Bachmanová. V kombinovaném programu stály na stupních vítězů Bára Krčmářová, Karolína Kolářová a Katka Hrochová. V ZPMG zazářily nejmenší gymnastky v kategorii 0.B.Natálka, Anička, Pavla.